Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
109
Favori
320.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rocket154

yazılanları okurken bir an üzüldüm
    nexus 5 sahibiyim ama hiç root unlock işleriyle uğraşmıyorum aslında root vardı ama 4 4 4 güncellemesinden sonra kendiliğinden kalktı ama sizce benim yaptığım saçmamı sizce ?

Cyan romda güzel temalar indirip bindirebilir,

https://eksisozluk.com/root-gerektiren-super-android-uygulamalari--3670443

Linke tik pls.
    Extradan saçma sapan sistem uygulamalarinin korkulu rüyası olabilirsiniz
    Mesela şuan wifikill indirip evdekilerin netini kescem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O pek iyi olmamış en azından temanın renk alternatifi olmalıydı bu acik iste bir de koyu renk gibi yani. Klavyenin bile ikinci renk alternatifi yok, bulamadım yani bence olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: northernlights

O pek iyi olmamış en azından temanın renk alternatifi olmalıydı bu acik iste bir de koyu renk gibi yani. Klavyenin bile ikinci renk alternatifi yok, bulamadım yani bence olmalı.

Klavyenin 4 renk alternatifi var tekrar bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: mkurtulus

Nexus 5 in kamerası kotu değil instagram icin yeterde artarda pil de 1 günü çıkartıyor rahatlıkla ama yazlık yerlere gidiyorsan z3 compart deniz suyunda çekim yapabiliyormu bilmiyorum yapıyorsa z3 al ama 2 kati fiyat vericeksin nexus 5 bin TL bulursun

Kamera ne iyisi, şahane henüz Nexus 5 ten daha iyi fotoğraf çeken bir telefona hayatımda rastlamadım canlı olarak..

• Ayarlar>dil ve giris>google klavye>gorunum ve duzen>tema
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

quote:

Nexus 5 in kamerası kotu değil instagram icin yeterde artarda pil de 1 günü çıkartıyor rahatlıkla ama yazlık yerlere gidiyorsan z3 compart deniz suyunda çekim yapabiliyormu bilmiyorum yapıyorsa z3 al ama 2 kati fiyat vericeksin nexus 5 bin TL bulursun

Kamera ne iyisi, şahane henüz Nexus 5 ten daha iyi fotoğraf çeken bir telefona hayatımda rastlamadım canlı olarak..

Ciddi misiniz? Umarım değilsinizdir. Eğer ciddi iseniz başka telefon görmemiş olabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: byaahmet

quote:

Orijinalden alıntı: fatih591

OTA BEKLEYEN ARKADASLAR OTA İCİN BİR YOL BULDUM BUYRUN BİR DENEYİN

1-Tüm bağlantı seçeneklerini devre dışı bırakın, cihazınızı uçak
    moduna alın.
    2-Cihazınızda “Ayarlar -> Uygulamalar -> Hepsi (sekmesi) ->
    Google Hizmetleri Çerçevesi” yolunu izleyin
    3-Uygulama etkin ise “Önbelleği sil”e tıklayın.
    4-Bu defa hemen yukarısında bulunan “Verileri temizle”
    bölümünü tıklayın.
    5-Son olarak üst bölümde yer alan “Durdurmaya zorla”
    bölümünü tıklayın.
    6-Cihazınızı kapatıp tekrar açın
    6-Uçak modunu devre dışı olup Wi-Fi açık olsun.
    7-Tekrar uygulamalar bölümünden tümü'nü seçerek Google
    hizmetleri çerçevesini uygulamasını seçin.
    8-Uygulamanın verilerini temizleyip tekrar durdurmaya zorla
    butonuna tıklayın.
    9- Geri giderek “Ayarlar -> Telefon / Tablet Hakkında -> Sistem
    Güncellemeleri-> Şimdi kontrol et” yolunu takip edin.
    10-Güncellemenin kısa süre içerisinde size ulaşması gerekiyor.

Ben nexus 7 kullanicisiyim bu yonytemi bir kac kez denedim gercekten ise yaradi
     ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★

Edit : telefonu tekrar yeniden baslattiginizda google hizmetler çerçevesinin onbellegini temizliyemiyorsaniz uygulamayi devre disi birakip temiz leyin ondan sonra etkinlestirip oyle guncellestirmeleri kontrol edin

Edit: Arkadaslar bu yol kesin ise yarayacak diye bir sey yok simdi deneyin 1 saat sonra bir daha deneyin biraz sans isi

UYARI OKUMADAN YAPMAYİN: Yeni ogrendigim bir bilgi Boyle yapınca
    google tarafından telefon yeni
    kurulmuş bir telefon olarak
    algilaniyor ve ota'dan guncelleme
    belirli bir yuzdeye dalga dalga
    gönderildiği için, tekrar tekrar ayni
    telefona algoritma deneme yapiyor.
    Bu sebepten, Google Cloud
    Messenger'in (yani size bildirim
    gondermeyi saglayan hizmet) kafayi
    yeme ihtimali ve bildirim alamama
    gibi bir risk ortaya cikiyor. Ben
    yapmamanizi oneririm. Temizinden
    kurulum yapin manuel olarak. Tercih sizin

Son Edit:Arkadaslar size bir tuyo daha vereyim teli yeniden baslattiktan son google hizmetler cercevesine girin ve sag ustte devre disi birak yazan yere tiklayin ondan sonra durdurmaya zorla ve verileri temizle diyin bu iki buton renksiz hale geldiginde son olarak sag ustten uygulamayi aktiflestirip en sonda guncellemeleri bir daha kontrol edin ota gelmis olabilir

Ve mutlu son:

Herkese Hayırlı geceler..
    Nexus 4-5 -7 olanlar ota ile guncellme gelmeyenler için Aynı fatih591 arkadasın anlattıgı sekilde yapın.
    Yinede guncelleme gelmezse bu sefer menu içinde telefon ayarlar kısmından hakkında kısmı girin.
    Sonrasında derleme kısmı 7 kez tıklayarak gelişmis secenekleri aktıf edin sonrasında ise gelişmis secenekleri menu içerisindeki Etkinlikleri Saklama kutucugu aktif edin
    ile Arka planda işlem sınıırı Arka planda işlem yok yapın.
    Sonrasında fatih591 arkadasın anlattıgı sekilde yapın..Ben yaptım nexus 4 mede 5.0 OTA guncelleme geldi..

Ne yaptıysam olmadı, kesin bir yeri atlıyor veya yanlış yapıyorum. Skype'ı olan biri lütfen skype adresini yazsın, yardım alacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semantik41 -- 16 Kasım 2014; 17:06:19 >

• Bende OTA bekliyordum ama ümidi kestim flashlayarak 5.0 a geçtim sonunda.

OTA ile almaya çalışan arkadaşlarda üstüste yaparsanız eğer sistem sapıtabiliyor. bende google hesaplarım silindi denerken. benden söylemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

quote:

Ciddi misiniz? Umarım değilsinizdir. Eğer ciddi iseniz başka telefon görmemiş olabilirsiniz

İnaninlamaz değil ama sosyal medyaya fotoğraf yukluyorsan iyi

• Yukarıdaki yöntemleri denedim ama bir türlü OTA alamadım..
  • taffytaffy T kullanıcısına yanıt
    aynen cok fazla yapılırsa bıldırımler gelmemeye baslıyor. ben de durum boyle. bu bıldırım gelme olayını tekrardan nasıl acıcam onu da bılmıyorum
  • hocam bu telefonu istanbulbilişimden alsam sıkıntı olurmu aranızda ordan alan varmı acaba
  • __FuEGo__ _ kullanıcısına yanıt
    Ben hardreset attım öyle yaptım ilk te oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

quote:

Niye ciddi olmayım kardeşim ?? tüm iphone modellerini, samsung s3/s4/s5 bu telefonların yarısından fazlasını kullandım, diğer yarısınıda kullanan arkdaşlarımdan alıp test ettim ?? sana ne lazım kardeşş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo01470 -- 16 Kasım 2014; 19:05:01 >

• mkurtulus kullanıcısına yanıt
    hard resetde uygulama verılerı kaybı oluyor mu.

bu dataları nasıl yedekleyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __FuEGo__ -- 16 Kasım 2014; 19:05:23 >
  • quote:

Ben hardreset attım öyle yaptım ilk te oldu

bildirimler bende de yok oldu. hardreset nasıl atılıyor?
  • semantik41 kullanıcısına yanıt
    Verileri otomatik olarak senkronize et seçeneği isaretli mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan943

hocam bu telefonu istanbulbilişimden alsam sıkıntı olurmu aranızda ordan alan varmı acaba

Ben ordan aldim. Hicbir problem yok. Guvenle alabilirsiniz. Hatta istanbuldaysaniz magazasina gidipte alin.

• vay arkadas 5.0 in çıkmasını okadar bekle şimdide ota bekleki gelsin
  • Kitkat da power tusuna uzun basinca ne guzel sessize,titresime ve ucak moduna alabiliyordum telefonu. Lollipop da sadece kapat secenegi cikiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StackOverflow -- 16 Kasım 2014; 20:52:04 >
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.