Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim cevaplarınız ve yorumlarınız için. Ben de Spigen Neo Hybrid veya Google Bumper Case almayı düşünüyorum. Cihazı kabalaştırsa bile yüzüstü düşmelerde ekranı koruduğu için mantıklı. Bumper Case'in dokusu çok hoş duruyor, Spigen de şık ama Spigen'i takınca cihaz sanki başka birşey oluyor. Alınca foto çekip yüklerim konuya, alacaklara da fikir olur. Daha teli almadım gerçi:) 1-2 güne alıcam ist. bilişimden. Kılıfı da n11'den almayı düşüyorum, umarım orjinal gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luca.Brasi

Kulaklık çıkışının gideri var ama dışarıya ses verme konusunda bana göre vasat durumda. Bu arada kilif hos duruyor ama 4-5 tane kalin kilif kullandim uzun zaman ama kalin kiliflar sıkıyor bi vakitten sonra. Tabi kullandiktan sonra cikarip kullanmaya baslayinca mat ekran koruyucu cikardiktan sonra ekranin aslinda ne kadar guzel oldugunu farkettiginizde yasadiginiz guzel hissiyati yasiyosunuz

Hocam ben HTC Desire C ve iPhone 4 kullandım. HTC'de Beats Audio vardı ve beni tatmin ediyordu ses kalitesi ve bassların gücü. iPhone şirket teliydi ara sıra müzik dinledim ve ses yüksekliği+basslar gayet iyiydi. Nexus'ta büyük ihtimal bu 2 cihazı da arayacağım ama yapacak bir şey yok. Dışarıya verdiği sesin benim için bir önemi yok, kulaklık performansı önemli.

• Fordakin kullanıcısına yanıt
    Ekran suresini bilmiyorum tam ama 1 gunu hayatta bitiremiyorum onu biliyorum. Sabah full sarz cikiyorum ama oglen bitiyor sarzim. Oyun vs oynamama ragmen. Nette cok fazla takilmamama ragmen boyle maalesef son 1-2 aydir. Sizde nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Launcher yükleyince şarj daha çok gidiyor gibime geldi sizde de öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gurcagy

quote:

Kulaklık çıkışının gideri var ama dışarıya ses verme konusunda bana göre vasat durumda. Bu arada kilif hos duruyor ama 4-5 tane kalin kilif kullandim uzun zaman ama kalin kiliflar sıkıyor bi vakitten sonra. Tabi kullandiktan sonra cikarip kullanmaya baslayinca mat ekran koruyucu cikardiktan sonra ekranin aslinda ne kadar guzel oldugunu farkettiginizde yasadiginiz guzel hissiyati yasiyosunuz

Hocam ben HTC Desire C ve iPhone 4 kullandım. HTC'de Beats Audio vardı ve beni tatmin ediyordu ses kalitesi ve bassların gücü. iPhone şirket teliydi ara sıra müzik dinledim ve ses yüksekliği+basslar gayet iyiydi. Nexus'ta büyük ihtimal bu 2 cihazı da arayacağım ama yapacak bir şey yok. Dışarıya verdiği sesin benim için bir önemi yok, kulaklık performansı önemli.

Nexusun kutusundan kulaklık çıkmıyor. Ayrıca bir cihazın ses kalitesi kutusundan çıkan kulaklıkla değil, ses çipi ve ses çıkışına göre kıyaslanır

• quote:

Arkadaşlar NRT ile önce flash stock+unroot yaptım ardından OEM Lock yaptım, tamamen fabrika çıkış haline getirmek için. Herşey sorunsuz oldu ancak anlamadığım uygulamalar arasına supersu installer geldi, kaldıramadım da bir türlü sebebi nedir? Durması beni rahatsız ediyor tamamen fabrikadan çıkmış gibi olmasını istiyorum

Yazılım imajını tekrar kur cihaza

• G3 bizden önce 5.0 güncellemesini aldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: gurcagy

quote:

Nexusun kutusundan kulaklık çıkmıyor. Ayrıca bir cihazın ses kalitesi kutusundan çıkan kulaklıkla değil, ses çipi ve ses çıkışına göre kıyaslanır

Yanlış anlamışsınız. Ben zaten bu cihazların kulaklıklarından bahsetmedim ki. Ses kartlarının verdiği performansı karşılaştırdım. Aynı kulaklıkla denediğim için farkı yazdım zaten.

• gurcagy kullanıcısına yanıt
    En kaba kılıflardan birisi olarak kabul edilen spigen slim armor kullanıyorum. Ekrana da damperli cam aldım onu uyguladım. Evet telefon biraz kaba oldu ama yere düştüğünde hasar almıyacağı için içim çok rahat. Ayrıca kaba olmasından pek bir rahatsızlık duymuyorum. Açıkcası damperli cam şeffaf olduğu için ve kılıf gold olduğu için çok karizmatik bir uyum oldu. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkurtulus

G3 bizden önce 5.0 güncellemesini aldi

Ya hic sorma ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryder1511

Ekran suresini bilmiyorum tam ama 1 gunu hayatta bitiremiyorum onu biliyorum. Sabah full sarz cikiyorum ama oglen bitiyor sarzim. Oyun vs oynamama ragmen. Nette cok fazla takilmamama ragmen boyle maalesef son 1-2 aydir. Sizde nasil?

Benim de böyle ilk aldigimda daha iyiydi lolipopda duzelir umarim.

• sancos S kullanıcısına yanıt
    hocam dediğiniz damperli camı nereden aldınz ? link varsa alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkurtulus

G3 bizden önce 5.0 güncellemesini aldi

Harbiden ya. LG g3 lere nexus dan güncelleme gelmesi çok ilginç. Söylenene gore Polonya çıkışlı ROM lara gelmiş.

• Bu olayla birlikte Nexus 5'in en önce güncelleme alan telefon olduğunun yalan olduğunu gördük. Bir Nexus 5 sahibi olarak G3'ün bizden önce güncelleme almasını hazmedemiyorum ve kendimi kandırılmış olarak görüyorum. Cidden yazık.
    Çok fazla önem vermem böyle şeylere,telefondan da çok memnunum fakat salak yerine konulduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemm4 -- 10 Kasım 2014; 16:58:55 >
  • Lg güncellemeyi o kadar çabuk vermekte hata etti bence. O telefonda bir suru kasma bir sürü sorun falan olur kesin. Nexus tan bile önce veriyoruz demek icin acele ettiler ama ellerinde patlayacak pişman olacaklar.

• Lg aklı sıra biz googledan önce verdik diyecek ama vermek kolay yoksa çıktığı gün dağıtılırdı önemli olan stabilitesi hiç kafanızı yormayin güncelleme güzelce gelecek

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Kesin olarak gittiğinden emin misin denedin mi? Uğraşmak istemiyorum işe yaramama ihtimali varsa.

Edit: nrt'de flash stock secenegini kullanmak icin kilidi acmak gerekiyor yine, kilidi acip stok romu flaslayip tekrar mi kilitlemek lazim, yoksa daha kisa yolu var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luca.Brasi -- 10 Kasım 2014; 19:47:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemm4

Bu olayla birlikte Nexus 5'in en önce güncelleme alan telefon olduğunun yalan olduğunu gördük. Bir Nexus 5 sahibi olarak G3'ün bizden önce güncelleme almasını hazmedemiyorum ve kendimi kandırılmış olarak görüyorum. Cidden yazık.
    Çok fazla önem vermem böyle şeylere,telefondan da çok memnunum fakat salak yerine konulduk.

+1
    Büyük ihtimalle ufak tefek sıkıntılar olur g3 te, üç gün beş gün farketmez her türlü en stabili bizde ve rom çeşitliliğinde de Nexus kral ama g3 Nexustan önce güncelleme alması koyuyor

• Birşeyin acelesi her zaman problemli oluyor. Bu yüzden ilk ona geldi yok buna geldi olayını çok kafaya takmayın derim. Nexus 5'in şu anki halini bile hiçbir telefona değişmem.

• quote:

Kesin olarak gittiğinden emin misin denedin mi? Uğraşmak istemiyorum işe yaramama ihtimali varsa.

Edit: nrt'de flash stock secenegini kullanmak icin kilidi acmak gerekiyor yine, kilidi acip stok romu flaslayip tekrar mi kilitlemek lazim, yoksa daha kisa yolu var mi?

Pardon kilitlediğini görmemişim. İstersen bi ayarlardan fabrika ayarlarına döndürü seç, belki gider, onun dışında pek öneride bulunamicam, hiç bootlocklu cihaz kullanmadım

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.