Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: Ryder1511

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayir hocam disardaydim wifi kapaliydi. Konum vs kapali. Sadece yarim saat falan whatsappta gecirdim toplamda. Bir de muzik dinledim (offline olarak). O da maksimum 50 dk falan. Batarya yeni degismesine ragmen boyle su an %22 kaldi. Felaket durumda cidden. Ekran parlakligi vs gibi seyler hep en dusukte. Son 1-2 aydir boyle. Batarya degisti yine ayni. Surum de 4.4.4. Rom vs bi sey yok. Resmi olarak en son neyse o yuklu.

Cihazda aşırı ısınma var mı?

Yanlislikla alintilamamisim hocam yazdim cevabi bi ustteki mesajda.

Pil kullanım detayının ss sini buraya koyar mısınız?

http://hizliresim.com/pYOkDL
    13 saat diyo ama zaten gece 1 de falan sarzi doldu. Sabah 7-7.30 a kadar ellemedim ekrani kapali kaldi.

senkronizasyon açık mı?

Otomatik senkronizasyonların hepsi kapalı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayir hocam disardaydim wifi kapaliydi. Konum vs kapali. Sadece yarim saat falan whatsappta gecirdim toplamda. Bir de muzik dinledim (offline olarak). O da maksimum 50 dk falan. Batarya yeni degismesine ragmen boyle su an %22 kaldi. Felaket durumda cidden. Ekran parlakligi vs gibi seyler hep en dusukte. Son 1-2 aydir boyle. Batarya degisti yine ayni. Surum de 4.4.4. Rom vs bi sey yok. Resmi olarak en son neyse o yuklu.

13 saat diyo ama zaten gece 1 de falan sarzi doldu. Sabah 7-7.30 a kadar ellemedim ekrani kapali kaldi.

ekran süresini de koyarmısınız?

• http://hizliresim.com/m80ZgY
    15 dk omce falan sarza taktim tekrar su an boyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fordakin

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ekran süresini de koyarmısınız?

Bi ustte hocam. Zaten gece şarzı fulledim. Sabah kalktığımda %87-88 e kadar düşmüştü. Normal mi? Önceden böyle bi problemim yoktu hiç hatırlamıyorum sabaha kadar yüzde kaça düşerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryder1511 -- 9 Kasım 2014; 15:40:25 >

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Bir de yine son 1-2 ayda sarz kendi kendine dolmaya basladi. Ornegin %4 te, kendi kendine %9 lara falan cikabiliyor. Normal mi bu?

• quote:

Bir de yine son 1-2 ayda sarz kendi kendine dolmaya basladi. Ornegin %4 te, kendi kendine %9 lara falan cikabiliyor. Normal mi bu?

o bende de oluyor, S3 tede oluyordu, normal
    Genel olarak nasıl peki? Oyun falan oynamama rağmen öğlen yeniden şarz etmek zorunda kalıyorum. Sadece whatsapp ve offline müzik.
  • quote:

Genel olarak nasıl peki? Oyun falan oynamama rağmen öğlen yeniden şarz etmek zorunda kalıyorum. Sadece whatsapp ve offline müzik.

kötü durumda, ya pili değiştirmemişler ya da pilde değil telefonda sorun var
    Tesekkurler cevap icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gurcagy

quote:

Orijinalden alıntı: batuakgn

quote:

Merhaba,

İstanbul Bilişim'den alan vardır kesin? Herhangi bir sorunla karşılaşan var mı? Garantiye gönderme ihtiyacı olunca ne gibi durumlarla karşılaşıldı?

Teşekkürler.

Bende ordan aldım ama Çağlayan daki magazasindan aldım sorun yok şu anda

Teşekkürler. Az önce mailden cevap verdiler. Ellerinde 401,406,408,409 serisi cihazlar varmış. 409 en iyisi miydi?

forumda bu konuda muhabbet dönmüştü daha önce. 401 vs olayı 201 (4 - 01) üretim yıl ve ayını gösteriyor. farklılık ise dış malzemesi (kiminde sallanıyor yada çabuk çiziliyor falan) ..

bendeki 2014 03. ay ve hiç böyle bir problem yok. sizdeki listeye göre 409 en son fabrika çıkışı oluyor. fakat bu dış malzeme kalitesini göstermeye yetmiyor maalesef. forumda bu konularda rahatsız olanlara pm atıp en azından onların hangi üretim olduğunu öğrenip ona göre birşey alabilirsiniz.

• arkadaşlar aranızda tele dünya garantili nexus cihazı olan var mı ? paralel ithalatta bu tele dünya garantisini ilk defa duyuyorum ? acaba nedir, nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezgin99

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batuakgn

quote:

Merhaba,

İstanbul Bilişim'den alan vardır kesin? Herhangi bir sorunla karşılaşan var mı? Garantiye gönderme ihtiyacı olunca ne gibi durumlarla karşılaşıldı?

Teşekkürler.

Bende ordan aldım ama Çağlayan daki magazasindan aldım sorun yok şu anda

Teşekkürler. Az önce mailden cevap verdiler. Ellerinde 401,406,408,409 serisi cihazlar varmış. 409 en iyisi miydi?

forumda bu konuda muhabbet dönmüştü daha önce. 401 vs olayı 201 (4 - 01) üretim yıl ve ayını gösteriyor. farklılık ise dış malzemesi (kiminde sallanıyor yada çabuk çiziliyor falan) ..

bendeki 2014 03. ay ve hiç böyle bir problem yok. sizdeki listeye göre 409 en son fabrika çıkışı oluyor. fakat bu dış malzeme kalitesini göstermeye yetmiyor maalesef. forumda bu konularda rahatsız olanlara pm atıp en azından onların hangi üretim olduğunu öğrenip ona göre birşey alabilirsiniz.

Teşekkürler. 409 serisi almak daha mantıklı gözüküyor. Pil muhabbetlerine de çok katılmıyorum. Şirket telefonu vardı iphone 4 ve öyle bir optimize ettim ki cihazı 5 saat ekran alıyordum 1,5 gün gidiyordu şarjı, bu rahat 1 gün gider. Benim tek soru işaretim ses performansı aslında. Kulaklık ses çıkışı kağıt üzerinde fena durmuyor ama kullanınca nasıl bir performans verecek merak ediyorum. Kameranın hiç bir sorunu kalmadı dimi? Yazılım güncellemeleriyle max performans veriyor mu şuan?

• Beyler, bu bumper case'den alan kullanan var mı? Çok güzel duruyor fakat baya bir kalın. Google'ın kendi resmi aksesuarı bu arada.
     ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcagy -- 9 Kasım 2014; 20:16:20 >
  • gurcagy kullanıcısına yanıt
    Ben aldım çok kaba yaptı telefonu. Spigen neo hybrid kullanıyorum şimdi.

• gurcagy kullanıcısına yanıt
    Kulaklık çıkışının gideri var ama dışarıya ses verme konusunda bana göre vasat durumda. Bu arada kilif hos duruyor ama 4-5 tane kalin kilif kullandim uzun zaman ama kalin kiliflar sıkıyor bi vakitten sonra. Tabi kullandiktan sonra cikarip kullanmaya baslayinca mat ekran koruyucu cikardiktan sonra ekranin aslinda ne kadar guzel oldugunu farkettiginizde yasadiginiz guzel hissiyati yasiyosunuz

• quote:

Beyler, bu bumper case'den alan kullanan var mı? Çok güzel duruyor fakat baya bir kalın. Google'ın kendi resmi aksesuarı bu arada.
     ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★

Ben uzun süredir kullanıyorum çok memnunum. Aslında neohybrid almak istiyordum ama benim kulaklik girisi geniş ve vidali, neohybrid alan bi arkadasimin o kablo telefonuna girmedigi icin almadim. Ama kilif gayet şık ve sade, telefonu görenlerin çoğu kılıf olduğunu anlamıyor, telefonun kendisi gibi duruyor. Ama telefonu kabalaştırdığı bir gerçek ama sağlamlığıda gayet iyi, birinde ekran tarafı mermerin üzerine şap diye düştü ama öne uzantılı olduğundan ekrana zarar gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 9 Kasım 2014; 21:10:16 >

• quote:

http://hizliresim.com/m80ZgY
    15 dk omce falan sarza taktim tekrar su an boyle.

Yanlız 3 saat civari ekran suresi alabiliyorum ben de benim pil de mi sorunlu ? 3 saat degilmiydi ekran suresi nexus 5 in.

• Arkadaşlar telefonu bir düşürmede hemen yanları falan ezildi minik minik tabi. Kılıf için izmirden gidip alacagim bir market,mağaza falan var mi? Ama direk kendim gidip alacagim oyle kargo falan degil. Bu arada sizde de yanlardan minik ezilmeler var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrmakshr

Arkadaşlar telefonu bir düşürmede hemen yanları falan ezildi minik minik tabi. Kılıf için izmirden gidip alacagim bir market,mağaza falan var mi? Ama direk kendim gidip alacagim oyle kargo falan degil. Bu arada sizde de yanlardan minik ezilmeler var mi ?

Kılıf almak için en iyi yer çankayadaki bit pazarı. Ay iletişim var orda, kütüphane gibi kılıfçı, çokta iyi insanlar. Ama ne yaparsan yap net-tel den alışveriş yapma, kendileri şerefsizdir, abuk subuk konuşurlar insanlarla. O mağaza dışında hepsi güvenilir ordaki mağazaların. Her mağazayla pazarlık sürecine girebilirsin orda ama net-tel "pazarlık yapacaksan git başka yerden al" diyen bir yer

• Arkadaşlar NRT ile önce flash stock+unroot yaptım ardından OEM Lock yaptım, tamamen fabrika çıkış haline getirmek için. Herşey sorunsuz oldu ancak anlamadığım uygulamalar arasına supersu installer geldi, kaldıramadım da bir türlü sebebi nedir? Durması beni rahatsız ediyor tamamen fabrikadan çıkmış gibi olmasını istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.