Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4.4.4. Android sürümü. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

quote:

Orijinalden alıntı: datxhum

quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba benim öğrenmek istediğim android l geldiğinde otomatik olarak kendiliğinden güncelliyecek değil mi biz kendimiz telefona bir şey felan yüklemeyeceğiz değil mi?
    birde ayın 12sınde mi gelecek güncelleme

Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem güncellemeleri kısmından güncelleyebilirsiniz, tabi Andorid L geldiğinde..

Ekstradan bir şey kurmana gerek yok. zaten her gün kendisi kontrol eder, güncelleme geldiğinde bildirim gelecektir.

Teşekkür ederim. Ayın 12sinde mi gelecek güncelleme?

Öyle bir söylenti var ama çokta önemli değil geç gelsin ama sorunsuz olsun :)
    Şu anda zaten çok stabil bir cihaza sahibiz.

Aynen stabilde bataryası berbat durumda günde iki kere sarj ediyorum

ben bataryadan cok memnunum kullanıma göre degısıyor herhalde ben fazla kullanmıyorum sabah evden cıkarken sarjdan alıyorum 07:00 gibi, gun içinde devamlı whatsapp kullanıyorum iş yerinde, ara sıra skype ve arasıra hangouts kullanıyorum, gunde ortalama 1-1,5 saat konusma yapıyorum. iş yerinde wifi kullanıyorum bu arada mobil şebeke kapalı aksam eve geldıgımde 07:00 gibi %75 sarjım vardı cok sasırdım hatta :)

Yenı kullanmaya basladım telefonu o yuzden eskı HTC'ye gore ılac gibi geldi.

Bizim batarya mı bozuk anlamadım ki. Bende günde 2 kere şarj etmek zorunda kalıyorum. Nexus um resmen sabit telefon gibi oldu şarj yüzünden

Aynen kardeş benim durum da bu şekilde ya bıktım vallaha batarya probleminden yoksa mükemmel bir telefon

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=92728073 bize bundan lazım arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi datxhum -- 8 Kasım 2014; 22:14:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gurcagy

Merhaba,

İstanbul Bilişim'den alan vardır kesin? Herhangi bir sorunla karşılaşan var mı? Garantiye gönderme ihtiyacı olunca ne gibi durumlarla karşılaşıldı?

Teşekkürler.

Bende çağlayandan aldim hocam 16gb beyaz hic sorun yok

• ninetales34 kullanıcısına yanıt
    Bende internet üzerinden İstanbul Bilişim in outlet kısmından ucuza aldım. (350 TL daha ucuz) Şu ana kadar extra bir sıkıntı ile karşılaşmadım.. Memnunum..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba benim öğrenmek istediğim android l geldiğinde otomatik olarak kendiliğinden güncelliyecek değil mi biz kendimiz telefona bir şey felan yüklemeyeceğiz değil mi?
    birde ayın 12sınde mi gelecek güncelleme

Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem güncellemeleri kısmından güncelleyebilirsiniz, tabi Andorid L geldiğinde..

Ekstradan bir şey kurmana gerek yok. zaten her gün kendisi kontrol eder, güncelleme geldiğinde bildirim gelecektir.

Teşekkür ederim. Ayın 12sinde mi gelecek güncelleme?

Öyle bir söylenti var ama çokta önemli değil geç gelsin ama sorunsuz olsun :)
    Şu anda zaten çok stabil bir cihaza sahibiz.

Aynen stabilde bataryası berbat durumda günde iki kere sarj ediyorum

ben bataryadan cok memnunum kullanıma göre degısıyor herhalde ben fazla kullanmıyorum sabah evden cıkarken sarjdan alıyorum 07:00 gibi, gun içinde devamlı whatsapp kullanıyorum iş yerinde, ara sıra skype ve arasıra hangouts kullanıyorum, gunde ortalama 1-1,5 saat konusma yapıyorum. iş yerinde wifi kullanıyorum bu arada mobil şebeke kapalı aksam eve geldıgımde 07:00 gibi %75 sarjım vardı cok sasırdım hatta :)

Yenı kullanmaya basladım telefonu o yuzden eskı HTC'ye gore ılac gibi geldi.

Bizim batarya mı bozuk anlamadım ki. Bende günde 2 kere şarj etmek zorunda kalıyorum. Nexus um resmen sabit telefon gibi oldu şarj yüzünden

Aynen kardeş benim durum da bu şekilde ya bıktım vallaha batarya probleminden yoksa mükemmel bir telefon

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=92728073 bize bundan lazım arkadaş.

Anldroid L yi bekliyorum kardeş batarya konusunda baya bir iyileştirme varmış diye duydum bakalım hayırlısı :)

• Arkadaslar bu kırık ekran için en az 300 tl bayılacam mı şimdi.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eger beyaz renklerin sarimsi gorunmesinden sikayetci olan arkadaslar varsa uzulmesinler bu yazilimdan dolayi kaynaklaniyor. Bunu daha onceki sayfalarda da defalarca aciklamistik. Franco kernel yukleyip franco kernel updater (fkg) uygulamasini yuklerseniz fark edersiniz, soldan cektigibiz menude renk kontrolleri isminde bir sekme var. Oradan ekran modlarini istediginiz gibi degistirebilirsiniz. Ben birkac tane denedim ve en cok " Piereligio_True_RGB_V7 " modunu begendim. Origin (orjinal, stock) moddaki renklerde gerceklikten odun vermeden beyaz renkler tam beyaz oluyor. İsteyen deneyebilir.

• Arkadaşlar lg G3'e 10kasımda lolipopu dağıtacağını açıklamış ne ayak.

• G3 e lolipop gelse ne olacak istese google şimdi yayınlar lolipopu ama sorun olduğu için gidermeye çalışıyor g3 e lolipop geldiği zaman çok sıkıntısı olur

• 3kasıma kadar sorun olduğunu anlamayıp 12kasıma ertelemesi saçmalıktı zaten ama Nexus tan önce güncelleme alırsa iyi makara konusu olur bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

3kasıma kadar sorun olduğunu anlamayıp 12kasıma ertelemesi saçmalıktı zaten ama Nexus tan önce güncelleme alırsa iyi makara konusu olur bence.

Makara olmaz, nihai sürümü nexustan başka kimse yayınlayamaz, G3 e gelirse de beta sürümü gelir, buna benzer bir şeyi önceden samsung yaptı, sonra sorunlar nedeniyle apar topar geri çekildi güncelleme. 3 kasımda yayınlancağıda söylenmedi, dedikoduydu, 12 kasımda yayınlancağıda hatırladığım kadarıyla resmi değil, dedikodu... Yayınlanan ve yazılan her habere inanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 9 Kasım 2014; 12:53:27 >
  • Arkadaslar bataryam cok zayiflamisti. Servise verdim. Batarya degisti geri geldi. Ama yine ayni sorun devam ediyor. Sabah 7 de %85 sarzla ciktim evden. Su ana kadar sadece 1 saat muzik dinledim ve yarim saat de whatsapp vs kullandim. Su an saat 13:00 ve %38 sarzim kaldi. Tekrar servise gonderecegim telefonu. Bi onerisi, fikri olan var mi acaba? Çok can sıkıcı olmaya basladi bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryder1511

Arkadaslar bataryam cok zayiflamisti. Servise verdim. Batarya degisti geri geldi. Ama yine ayni sorun devam ediyor. Sabah 7 de %85 sarzla ciktim evden. Su ana kadar sadece 1 saat muzik dinledim ve yarim saat de whatsapp vs kullandim. Su an saat 13:00 ve %38 sarzim kaldi. Tekrar servise gonderecegim telefonu. Bi onerisi, fikri olan var mi acaba? Çok can sıkıcı olmaya basladi bu durum.

Öncelikle hangi sürümü kullanıyorsunuz ? Wi-Fi açık mıydı ?

• Hayir hocam disardaydim wifi kapaliydi. Konum vs kapali. Sadece yarim saat falan whatsappta gecirdim toplamda. Bir de muzik dinledim (offline olarak). O da maksimum 50 dk falan. Batarya yeni degismesine ragmen boyle su an %22 kaldi. Felaket durumda cidden. Ekran parlakligi vs gibi seyler hep en dusukte. Son 1-2 aydir boyle. Batarya degisti yine ayni. Surum de 4.4.4. Rom vs bi sey yok. Resmi olarak en son neyse o yuklu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryder1511 -- 9 Kasım 2014; 13:53:55 >
  • quote:

Hayir hocam disardaydim wifi kapaliydi. Konum vs kapali. Sadece yarim saat falan whatsappta gecirdim toplamda. Bir de muzik dinledim (offline olarak). O da maksimum 50 dk falan. Batarya yeni degismesine ragmen boyle su an %22 kaldi. Felaket durumda cidden. Ekran parlakligi vs gibi seyler hep en dusukte. Son 1-2 aydir boyle. Batarya degisti yine ayni. Surum de 4.4.4. Rom vs bi sey yok. Resmi olarak en son neyse o yuklu.

Cihazda aşırı ısınma var mı?

• İsinma hic yok. Zaten cihazi isindiracak bir sey yapmiyorum nerdeyse hicbir zaman. 1-2 tane bataryayla ilgili uygulama yukledim dun. Mesela tahmini kalan sure 10 saat. Bi 15 dk sonra tekrar bakiyorum 9 saate 9 sa 15 dk ya falan dusmus hemen (telefonda hicbir sey yapmamama ragmen).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryder1511 -- 9 Kasım 2014; 14:23:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Hayir hocam disardaydim wifi kapaliydi. Konum vs kapali. Sadece yarim saat falan whatsappta gecirdim toplamda. Bir de muzik dinledim (offline olarak). O da maksimum 50 dk falan. Batarya yeni degismesine ragmen boyle su an %22 kaldi. Felaket durumda cidden. Ekran parlakligi vs gibi seyler hep en dusukte. Son 1-2 aydir boyle. Batarya degisti yine ayni. Surum de 4.4.4. Rom vs bi sey yok. Resmi olarak en son neyse o yuklu.

Yanlislikla alintilamamisim hocam yazdim cevabi bi ustteki mesajda.

• quote:

quote:

quote:

Pil kullanım detayının ss sini buraya koyar mısınız?

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://hizliresim.com/pYOkDL
    13 saat diyo ama zaten gece 1 de falan sarzi doldu. Sabah 7-7.30 a kadar ellemedim ekrani kapali kaldi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://hizliresim.com/pYOkDL
    13 saat diyo ama zaten gece 1 de falan sarzi doldu. Sabah 7-7.30 a kadar ellemedim ekrani kapali kaldi.

senkronizasyon açık mı?

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.