Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle. Ben lg g2 yi hanima verdim. Bu nexus bana çok sade geldi. Dedikleri gibi saf android harbinden tam istediğim gibi. Aslında nexus 6 yi bekliyordum ekran boyutunu öğrenince Vazgeçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Kesinlikle. Ben lg g2 yi hanima verdim. Bu nexus bana çok sade geldi. Dedikleri gibi saf android harbinden tam istediğim gibi. Aslında nexus 6 yi bekliyordum ekran boyutunu öğrenince Vazgeçtim.

Bende aynı bekleyiş içindeydim fakat bende boyuttan dolayı vazgeçtim, htc desire s kullanıyordum, eskimişti çok bunun performansı harika, gereksiz programlarda yok, çok iyi bir seçim oldu bence.

batarya performansı da umduğum kadar kötü çıkmadı..
  • Şarj olurken kirmizi bittigi zaman yeşil olsaydi mesela super olurdu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

Şarj olurken kirmizi bittigi zaman yeşil olsaydi mesela super olurdu :)

Aynen harika olurdu rootla filan yapılır herhalde imkansız değil

• Charging led diye bi program var ben onu kullanıyorum şarj 90ın altındayken kırmızı, %90'a geldiğinde ışık yeşile dönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paralnova -- 2 Kasım 2014; 19:41:42 >
  • Note 3 tecrübemden sonra anladim ki nexus 5'in batarya performansi o kadarda kotu degil, hatta kullandigim note 3'ten daha iyi pil ömrü sunuyor ayni kullanimda. Kamera, mikrofon olayi bambaska ama ya

• arkadaşlar 2.el olarak bu cihazı almayı düşünüyorum yurtiçi veya yurtdışı kayıtlı nexus 5'in ederi tahmini nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A fine day to die

arkadaşlar 2.el olarak bu cihazı almayı düşünüyorum yurtiçi veya yurtdışı kayıtlı nexus 5'in ederi tahmini nedir acaba ?

Yurtdışı 750 yurtiçine 900 den fazla verilmez bence

• quote:

cyanogenmod'da var o.
    bir gün bütün cepler cyanogenmod olacak ama nexus 5 en az 2 yıl daha yine saf android kalır :)
  • quote:

Bende lg nin 1.8 a olan var. 2 tehlikeli olabilir.

bende de 1.8A var ama adamlar istese orjinal adaptörü 1.8 yaparlardı, neden 1.2A yapmışlar düşünmek lazım. o yüzden pilin yıllarca dayanımını da düşünerek sadece kendi adaptörünü kullanmakta fayda var.
  • Eskiden pili çıkarır oyunları vs'yi adaptörden oynardık.
    şimdi pili çıkaramıyoruz. sürekli adaptörde full şarjda kullansak bir sorun olur mu?
    yani telefon, pili tam şarj etti mi pil ile bağlantıyı kesip beslemeyi adaptörden mi alıyor yoksa sürekli pili şarja devam mı ediyor?

bence adaptörden gelen elektrik pilin artı ve eksi uçlarına geliyor ve yine telefon bu uçlardan besleniyorsa bile
    (şarj olup) dengeye gelen akım volt tansisitörlerce engellenir ve sadece telefon için kullanılır yani pil beslemesi kesilir. bu yüzden full şarjda adaptörle kullanmak sorun çıkarmaz idye düşünüyorum.

farklı fikri yada direkt bilgisi olan var mı ?
  • Cok yuksek amper de telefon kendini koruyor zaten. Pil şarj olmuyor.onemli olan 5v degeri olması. Birde LG g2 nin şarj cihazı olduğu için sıkıntı olmaz görüşündeyim.

• quote:

Cok yuksek amper de telefon kendini koruyor zaten. Pil şarj olmuyor.onemli olan 5v degeri olması. Birde LG g2 nin şarj cihazı olduğu için sıkıntı olmaz görüşündeyim.

kötü olan pilde bir hasar yaratıp yaratmadığını kısa vadede göremememiz. 1 yıl falan geçecekte "artık şarj tutmuyor 2 saatte bir kendiliğinden bitiyordu kasasını açtırıp pilini değiştirttim" diyecek birini bulmamız da zor.

o yüzden kendi adaptörü kendi kablosu ile 2 saatte tam şarj oluyor ve beni rahatsız etmiyorken bu konuda temkinli davranmayı tercih ediyorum ben.
  • Telefonumun ekranı için bu ürünü aldım yarin taktiricam umarım memnun kalırım

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=184959541&rnd=2137

• yarın geliyormu Android L
  • Arkadaşlar telefonu, sim girişinin etrafındaki çatlaklar yüzünden servise götürmek istiyorum. Ürünü Turkcell'den aldım,garantisi,teknik servisi Başarı şirketinden. Telefonu kendim direk LG servisine götürsem herhangi bir sıkıntı olur mu?
  • Ya android L bugün geliyormuş ama hic haber falan yok cidden geliyomu

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

Aynen harika olurdu rootla filan yapılır herhalde imkansız değil

• quote:

Orijinalden alıntı: .Butters.

yarın geliyormu Android L

Hayir daha belli değil

• Yarin ABD de saat 12-1 sularinda yani bizde saat 21-22 sularinda nexus7 ve 10 a ota nexus5-4 e de factory img yayinlanacak diyevokudum ben nekadar dogrudur bilemem tabi

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.