Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rlcos

Yurtdisi flip cover, kilif vs. Tavsiye ettiğiniz urun var mi?
    Ne alayim?

Ben google ın bumper case lerinden almıştım(arkasında nexus yazan kılıflar), çok memnunum, kaç aydır kullanıyorum. Öne doğruda çıkıntılı neohybrid gibi, bir keresinde telefon camının üstüne şap diye yapıştı mermer zemine ama hiç bir şey olmadı kap sayesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Nerden kaca almistiniz?

• quote:

Nerden kaca almistiniz?

Ebayden 25tl ye almistim. Diğer sitelerde çok pahalı. Zaten türkiyede satılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Bende bugun siparis verdigim icin icime bir kurt dustu simdi. Ama sizin olay enteresan. Kutusu jelatinli degildi o zaman. Resmen kullanilmis telefon mu gonderdiler? Boyle yaptilarsa arkadasin dedigi gibi hic ayarlarla oynamadan direk kapatin koyun kutusuna. Bence bir problem cikarmazlar. Bakalim benimki nasil cikacak?

Aynen öyle oldu kullanılmış cihaz gönderdiler fakat japonca sanırım programlar yüklenmişti hiç kullanılmamış gmail tanıtılmış, 5-6 program yüklenmişti o kadar. mail kutusunda 3 tane okunmamış mail vardı gmaile hoşgeldiniz mesajı gibi birşeydi. Güncelleme filan yapılmamış 4.4.3 yüklüydü, sadece play store filan güncellemiş kendini.

Fakat ekran jelatini, kemara lensi üstündeki jelatin filan duruyor, parmak izi bile yok kasada.. ışık sızması, ölü pixel, tuşlarda sallanma, titreşimde problem, ekranda dikey çizgiler vs bir sorun yok, bilsem sadece açılıp kurcalanmış sonra bırakılmış iade etmycem ama içime de sinmiyor bir yandan..

Umarım sorunsuz gelir cihazınız, şimdiden hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Nerden kaca almistiniz?

Ebayden 25tl ye almistim. Diğer sitelerde çok pahalı. Zaten türkiyede satılmıyor

Bahsettiğiniz kılıfı almayı bende düşünüyorum ama daha önce ebay dan veya başka bir siteden yurtdışı alışverişi yapmadım acaba kargo (ücreti) nasıl oluyor güvenli mi veya bilmemiz gereken herhangi birşey var mı?
    Bu arada şu ürünü buldumhttp://www.ebay.com/itm/151231456735

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helezon07 -- 30 Ekim 2014; 1:54:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Helezon07

quote:

quote:

Nerden kaca almistiniz?

Bahsettiğiniz kılıfı almayı bende düşünüyorum ama daha önce ebay dan veya başka bir siteden yurtdışı alışverişi yapmadım acaba kargo (ücreti) nasıl oluyor güvenli mi veya bilmemiz gereken herhangi birşey var mı?

Orjinal olduğu nerden belli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Helezon07

quote:

quote:

Nerden kaca almistiniz?

Bende bu kılıftan almayı düşünüyordum yabancı forumlarda filan biraz araştırma yaptım kullanıcı yorumlarını okudum 2 ay sonra soyulmalar başladı demiş 2 kişi o yüzden vazgeçtim, spigen neo hybrid'den yana şansımı kullandım.

Aslında dbrand.com dan alasım var ama ilerleyen zamanlarda :)

• Android de en iyi tarayıcı kesinlikle kendi stok
    tarayıcısı. Chrome göre çok daha hızlı ve stabil.
    Ve en önemlisi chrome deli gibi şarj yerken
    stok tarayıcı kat kat daha az enerji
    tüketiyor.keza opera ve firefox da çok şarj
    yiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    İyi fiyatmis
    Link verebilir misiniz?

• Arkadaşlar sabah google camera güncellemesi geldi yükledim ve şuan kamerayı açamıyorum. Malesef kamera durdu hatası alıyorum. Çok can sıkıcı bir hal aldı bu.İnbox uygulamasında da "Malesef Google Play hizmetleri durdu" hatası alıyorum. Fotograflarımda paylaş linkini tıkladığımda da "Maalesef Google+ durdu" hatası alıyorum. Lolipoptan vazgeçmek istemiyorum ama sanırım stock rom a geri döneceğim...
  • sancos S kullanıcısına yanıt
    Biraz daha dayanırsan ram ı boşaltamıyor donup reslemeye başlıyor sonra

Bu arada linkini attığım kılıf orjinal mi emin değilim hiç bilgim olmadığını belirttim ama alıcıların memnuniyeti o satıcı için %98di yanlış hatırlamıyorsam...

Edit:Şimdi baktım %98,9 positive feedback yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helezon07 -- 30 Ekim 2014; 12:33:47 >
  • Arkadaslar lg g2 de turkiye romu, ingiltere,almanya,fransa romu vs falan vardi.
    Nexus ta da durum boyle mi? Yoksa onun romu tek ve international mi? Mesela benim istanbul bilisimden aldigim rom farkli mi olacak?

• Chrome web browers zaten androidin kendi stock tarayıcısı..Bu arada stok değil ''stock''
    Sen bahsettiğin stock(stok) web browers hangisi yazda bizde öğrenelim..Bunun yanında şarj tüketim sorunu Chrome da yaklaşık son 6 aydır çözülmüş durumda..Gayet makul değerlerde şarj tüketimi yapmakta...NEXUS 5 Android 5.0 Lollipop
  • StackOverflow S kullanıcısına yanıt
    Nexus 5 icin boyle bir ayrim yok, tek ve international. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -ZoRRo-

Android de en iyi tarayıcı kesinlikle kendi stok
    tarayıcısı. Chrome göre çok daha hızlı ve stabil.
    Ve en önemlisi chrome deli gibi şarj yerken
    stok tarayıcı kat kat daha az enerji
    tüketiyor.keza opera ve firefox da çok şarj
    yiyor.

Dolphin tarayiciyida tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Arkadaslar lg g2 de turkiye romu, ingiltere,almanya,fransa romu vs falan vardi.
    Nexus ta da durum boyle mi? Yoksa onun romu tek ve international mi? Mesela benim istanbul bilisimden aldigim rom farkli mi olacak?

İstanbul bilişimde rom satılmıyordur muhtemelen o yüzden farklı olamaz...:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancos

Arkadaşlar sabah google camera güncellemesi geldi yükledim ve şuan kamerayı açamıyorum. Malesef kamera durdu hatası alıyorum. Çok can sıkıcı bir hal aldı bu.İnbox uygulamasında da "Malesef Google Play hizmetleri durdu" hatası alıyorum. Fotograflarımda paylaş linkini tıkladığımda da "Maalesef Google+ durdu" hatası alıyorum. Lolipoptan vazgeçmek istemiyorum ama sanırım stock rom a geri döneceğim...

Kaldır çöpe at telefonu sende kurtul bizde kurtulalım...Android 5.0 lollipop kullananlarda bu tarz sorunlar ortaya çıkmıyor..
  • Merhaba arkadaşlar. Biri beni arandığında ona otomatik mesaj gönderen bi uygulama arıyorum. Örneğin beni aradi " Spordayim" diye mesaj yollasin istiyorum. Bildiğim kadariyla nexusta böyle bi ozellik yok.

• Ayrı bir rom gerekli mi diye sormak yerine farklı romları dene bence. Belki stock rom ile güllük gülistanlık olan hayatın custom rom ile çekilmez olacak. Custom romlar sana daha fazla hız, görsellik ve stabilite sunabilirler ama sunmayabilirler de. Anlamak için tek seçeneğin denemek. Bir kaç sayfa önce multirom ile telefona aynı anda birden fazla rom kurup kullanmak ile alaklı mesaj attım. Multirom sayesinde yüklediğin romu beğenmezsen onu silmen yeterli. Stockrom hep seni bekliyor olacak. Ben şu an miui kulolanıyorum ve hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickmick2013

quote:

Orijinalden alıntı: sancos

Arkadaşlar sabah google camera güncellemesi geldi yükledim ve şuan kamerayı açamıyorum. Malesef kamera durdu hatası alıyorum. Çok can sıkıcı bir hal aldı bu.İnbox uygulamasında da "Malesef Google Play hizmetleri durdu" hatası alıyorum. Fotograflarımda paylaş linkini tıkladığımda da "Maalesef Google+ durdu" hatası alıyorum. Lolipoptan vazgeçmek istemiyorum ama sanırım stock rom a geri döneceğim...

Kaldır çöpe at telefonu sende kurtul bizde kurtulalım...Android 5.0 lollipop kullananlarda bu tarz sorunlar ortaya çıkmıyor..

Sen kendini banlattır sende kurtul bizde kurtulalım

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.