Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende nexus 5 alıp aranıza katıldım bir sorum olacakhttp://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-nexus-5-screen-protector-steinheil-ultra-crystal-ekran-koruyucu/productDetails.aspx?productId=telkilsgpnx5ulcek&categoryId=16102&SKU=TELKILSGPNX5ULCEK bu linkteki ekran koruyucuyu almak istiyorumda acaba matt mı parlak mı yani ben parlak istiyorum bu konuda yardımcı olacak ve başka şeffaf ekran koruyucu önerecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigmatic61 -- 29 Ekim 2014; 14:28:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: enigmatic61

Arkadaşlar bende nexus 5 alıp aranıza katıldım bir sorum olacakhttp://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-nexus-5-screen-protector-steinheil-ultra-crystal-ekran-koruyucu/productDetails.aspx?productId=telkilsgpnx5ulcek&categoryId=16102&SKU=TELKILSGPNX5ULCEK bu linkteki ekran koruyucuyu almak istiyorumda acaba matt mı parlak mı yani ben parlak istiyorum bu konuda yardımcı olacak ve başka şeffaf ekran koruyucu önerecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

Orjinal spigen ise kacirma parlak bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

quote:

Orijinalden alıntı: enigmatic61

Arkadaşlar bende nexus 5 alıp aranıza katıldım bir sorum olacakhttp://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-nexus-5-screen-protector-steinheil-ultra-crystal-ekran-koruyucu/productDetails.aspx?productId=telkilsgpnx5ulcek&categoryId=16102&SKU=TELKILSGPNX5ULCEK bu linkteki ekran koruyucuyu almak istiyorumda acaba matt mı parlak mı yani ben parlak istiyorum bu konuda yardımcı olacak ve başka şeffaf ekran koruyucu önerecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

Orjinal spigen ise kacirma parlak bu

hocam orjinaldir herhalde hepsiburada.comda satıyor eminsiniz dimi veriyom sipariş parmak izi tutmaz felan demiş biri de o yüzden sordum acaba matt mı diye

• Ağustos ayında Amerika 'da aldığım 2 telefon da arka arkaya bozuldu. Kapandı, açılmıyorlardı. İlkini detaylı yazmıştım burada.
    Dün ikisini de gönderdim.

Birincisi için, telefonu yenileyeceğiz, tamamdır demişlerdi. İkincisinde ise, (geçen hafta), elimizde kalmadı, onarımdan geçmişlerden göndeririz dediler.

"Yenisi çıkacak, eskisi google 'da ucuzlar mı?" sorularını okuduğum için, yazdım.
  • Başka bir sitede spigen ekran koruyucu için 48,68 TL fiyat aldım ve özel mesajla ulaşıp daha aşağısında bir fiyat alamadım. İlgili link için tıklayınız
  • Şu anda GM Discovery kullanıyorum, bir suredir aklımda telefon değiştirmek fikri var. Nexus'un sadeliğini ve akıcılığını beğendiğimden bu telefonu mu alsam diye geçirdim içimden. Düşünceleriniz ve telefon hakkında kısaca yorum yapabilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Rawlings

Şu anda GM Discovery kullanıyorum, bir suredir aklımda telefon değiştirmek fikri var. Nexus'un sadeliğini ve akıcılığını beğendiğimden bu telefonu mu alsam diye geçirdim içimden. Düşünceleriniz ve telefon hakkında kısaca yorum yapabilir misiniz ?

Sorularinin cevabi topikte var zaten neyin yorumunu istiyorsun anlamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetb34gfb

Lollipop ne zaman gelecek nexus 5 e bilgisi olan varmi

Google tarafından yapılan ilk yapılan açıklmada Nexus 5 için android 5.0 lollipop gündellemesi kasım sonunda doğru olacaktı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsk7

Ağustos ayında Amerika 'da aldığım 2 telefon da arka arkaya bozuldu. Kapandı, açılmıyorlardı. İlkini detaylı yazmıştım burada.
    Dün ikisini de gönderdim.

Birincisi için, telefonu yenileyeceğiz, tamamdır demişlerdi. İkincisinde ise, (geçen hafta), elimizde kalmadı, onarımdan geçmişlerden göndeririz dediler.

"Yenisi çıkacak, eskisi google 'da ucuzlar mı?" sorularını okuduğum için, yazdım.

Geçmiş sayfalarda bu konu ile ilgili mesajlar mevcut.Google nexus 5 satışlarına devam etmekte ve nexus 6 ile beraber satılacak en azından google play store da..Bu yüzden çok fazla ucuzlama olmayacaktır..
  • Arkadaşlar inbox kullanan var mı? Varsa bana davet atabilecek var mı?

• Bu ekran koruyucu film değil cam o yüzden fiyatı fazla farklı ürünler...

Eğer ultra Hybrid kılıflarla verilen koruyucu ise hepsiburada daki parlak bende var hala kutusunda duruyor

• Arkadaslar telefonu kilifsiz ve cam koruyucusuz kullansak bir sıkıntı oluyormu? Arka kapak veya camlarda cizilme falan olurmu? Telefonu yeni siparis ettim de tavsiyelerinize gore almayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nickmick2013

quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Arkadaşlar inbox kullanan var mı? Varsa bana davet atabilecek var mı?

Nerene atalım daveti paketmi olsun yoksa self servismi istersin...muhahahah

Çoluk çocukla uğraşıyoruz

• Bugün istanul bilişimden aldığım telefon elime ulaştı fakat yarın iade talebinde bulunacağım umarım sorun çıkarmazlar, telefon kullanılmış geldi açtım çince açıldı zaten hiç bir ayar veya kurulum için sormadan direk kilit ekranı çıktı normalde ilk kurulum için mail adresi tarih saat ayarı filan sorması gerekirdi.

Açıldıktan sonra mail geldi zaten önceden tanımlanmış anlamsız bir mai adresi vardı gapdtdtdtdtpatatd@gmail.com diye bir adres, sonra girdim veri kullanımına filan baktım google play filan guncellenmiş son 1 ay içinde ortalama 190MB update yapılmış.

Önceden iade yapan var mı bu firmadan alıp?
    İade için, dikkat etmem gereken, özellikle belirtmem gerekenler hakkında bilgisi olan var mı acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnfalC

peki sizce ayri bir rom gerekli mi romlarin ne faydasi ve fazlasi var stock rom a gore

Mesela cyanogen romda çok sağlam temalar var play Store'da
    Ufak tefek bikaç özellik felan geliyor işte

• quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

Bugün istanul bilişimden aldığım telefon elime ulaştı fakat yarın iade talebinde bulunacağım umarım sorun çıkarmazlar, telefon kullanılmış geldi açtım çince açıldı zaten hiç bir ayar veya kurulum için sormadan direk kilit ekranı çıktı normalde ilk kurulum için mail adresi tarih saat ayarı filan sorması gerekirdi.

Açıldıktan sonra mail geldi zaten önceden tanımlanmış anlamsız bir mai adresi vardı gapdtdtdtdtpatatd@gmail.com diye bir adres, sonra girdim veri kullanımına filan baktım google play filan guncellenmiş son 1 ay içinde ortalama 190MB update yapılmış.

İade için, dikkat etmem gereken, özellikle belirtmem gerekenler hakkında bilgisi olan var mı acaba ??

Dikkat etmen gereken şey telefona hiçbir müdahelede bulunma yani factory reset vs gibi şeyler yapma mümkünse kapat kutusuna koy oraya gittiğinde aç.Oraya gittiğinde de yetkililere telefonu teslim ederken fotosunu filan çek..Mevcut durumu ispat ettikten sonra iade de hiiçbir sorun yaşamazsın çünki ayıplı ürünlerde tüketici istersen ürünü iade ederek parasını geri alabilir rahatlıkla...

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar inbox kullanan var mı? Varsa bana davet atabilecek var mı?

Nerene atalım daveti paketmi olsun yoksa self servismi istersin...muhahahah

Çoluk çocukla uğraşıyoruz

Blockla geç kardeşim uğraşma

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

Bugün istanul bilişimden aldığım telefon elime ulaştı fakat yarın iade talebinde bulunacağım umarım sorun çıkarmazlar, telefon kullanılmış geldi açtım çince açıldı zaten hiç bir ayar veya kurulum için sormadan direk kilit ekranı çıktı normalde ilk kurulum için mail adresi tarih saat ayarı filan sorması gerekirdi.

Dikkat etmen gereken şey telefona hiçbir müdahelede bulunma yani factory reset vs gibi şeyler yapma mümkünse kapat kutusuna koy oraya gittiğinde aç.Oraya gittiğinde de yetkililere telefonu teslim ederken fotosunu filan çek..Mevcut durumu ispat ettikten sonra iade de hiiçbir sorun yaşamazsın çünki ayıplı ürünlerde tüketici istersen ürünü iade ederek parasını geri alabilir rahatlıkla...

Çok ilginç ama telefon sıfır yani görüntüde ekran koruyucusu kamera koruyucusu olsun vs.

Bu arada bunun usb portu küçük gibi universal değil mi acaba bunların usb yuvası benim eski htc usb portu yanında 2 kat buyuk gıbı duruyor ?

edit : universal miş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocainer -- 29 Ekim 2014; 22:35:28 >

• cocainer kullanıcısına yanıt
    Bende bugun siparis verdigim icin icime bir kurt dustu simdi. Ama sizin olay enteresan. Kutusu jelatinli degildi o zaman. Resmen kullanilmis telefon mu gonderdiler? Boyle yaptilarsa arkadasin dedigi gibi hic ayarlarla oynamadan direk kapatin koyun kutusuna. Bence bir problem cikarmazlar. Bakalim benimki nasil cikacak?

• Yurtdisi flip cover, kilif vs. Tavsiye ettiğiniz urun var mi?
    Ne alayim?

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.