Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar sim kart girisinin yaninda olusan catlak, benim telefonumdada oldu. Hepsi buradadan alipta bu catlak nedeniyle servise gonderenler varmi? Varsa bilgi verebilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zil sesi yapmak istediginiz muzigi dosyalarimdan "ringstones" klasorune atin. Bunu yaptiginiz zaman zil sesi degistirme kisminda o attiginiz muzik cikacaktir

Eksik uygulamalara gelince kullanima gorw degisir. Ben takvimi sevmiyorum o yuzden takvim indirdim. Note yazabilecegim "colornotes" diyr bir uygulama da indirdim. İngilizce ceviri icin tureng sozluk, radyo icin spotify ve fm radio, birkac bankanin uygulamasi, sosyal medya uygulamalari, bi tane scientific calculater, greenify, clean master, batteryguru vs.. Bunlar bendeki sonradan indirdigim uygulamalardan bazilari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalist_helin -- 28 Ekim 2014; 22:02:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

quote:

Orijinalden alıntı: LanceVance

Arkadaşlar nexus 5 imin ekranında ışık altında farkettiğim yatay paralel çizgiler var.Normalde bakınca görünmüyorlar ama şimdi rahatsız etmeye başladılar.Ekran kapalıyken de görülebiliyorlar.Ve bu sorunu telefonu ilk defa düşürdükten sonra farkettim.Sizde de var mı bu çizgiler ?

Var dikkatli bakınca belli oluyor sinir oluyorum..

Ben de bu sorun bir tek bende var sanıyordum. Bir taraftan rahatladım ama dikkat edince gerçekten sinirlerimi bozuyor bu çizgiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalist_helin

Zil sesi yapmak istediginiz muzigi dosyalarimdan "ringstones" klasorune atin. Bunu yaptiginiz zaman zil sesi degistirme kisminda o attiginiz muzik cikacaktir

Eksik uygulamalara gelince kullanima gorw degisir. Ben takvimi sevmiyorum o yuzden takvim indirdim. Note yazabilecegim "colornotes" diyr bir uygulama da indirdim. İngilizce ceviri icin tureng sozluk, radyo icin spotify ve fm radio, birkac bankanin uygulamasi, sosyal medya uygulamalari, bi tane scientific calculater, greenify, clean master, batteryguru vs.. Bunlar bendeki sonradan indirdigim uygulamalardan bazilari.

FM radyo derken telefonda FM desteği var mı yoksa internet radyosu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

Zil sesi yapmak istediginiz muzigi dosyalarimdan "ringstones" klasorune atin. Bunu yaptiginiz zaman zil sesi degistirme kisminda o attiginiz muzik cikacaktir

FM radyo derken telefonda FM desteği var mı yoksa internet radyosu mu

Fm radyo yok maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Google kendi uygulamalarını yeterli bulduğum için herhangi bir ek uygulama yüklemiyorum telefona..Sadece whatsapp oda herkes kullandığı için..İnsanlar Hangouts kullansa whatsapp yerine hemen kaldıracağım whatsapp da...

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaick

Arkadaslar sim kart girisinin yaninda olusan catlak, benim telefonumdada oldu. Hepsi buradadan alipta bu catlak nedeniyle servise gonderenler varmi? Varsa bilgi verebilirmisiniz?

Bir kaç sayfa önce benzer bir durumla karşılaşıp servis deneyimi yaşana arkadaş yazmıştı okursan görebilirsin..
  • Zil sesini değiştirmek için herhangi bir program gerekmiyor ayarlardan yapabilirsiniz. Eksik uygulama hususunu anlayamadım.
  • brucelee kullanıcısına yanıt
    yani es dosya yoneticisi gibi.

• Arkadaşlar bende google uygulamaları yok lollipopta, fotoğraflar, dergiler vs yok, neden olabilir?

• bluraydisk B kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonunuzu nerden almıştınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Arkadaşlar bende google uygulamaları yok lollipopta, fotoğraflar, dergiler vs yok, neden olabilir?

Lollipop'un final versiyonu çıkmadı daha. O yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: RΣΛPΣR

quote:

Arkadaşlar bende google uygulamaları yok lollipopta, fotoğraflar, dergiler vs yok, neden olabilir?

Doğru söylüyorsunuz ama internetteki kimi inceleme videolarında bu uygulamalar var telefonda

• quote:

quote:

quote:

Doğru söylüyorsunuz ama internetteki kimi inceleme videolarında bu uygulamalar var telefonda

Kendileri kurmuş olamazlar mı?

• Lolipop ne zaman updatesi gelcek

• sneweet kullanıcısına yanıt
    3 kasımdan itibaren dağıtılmaya başlanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: paralnova

3 kasımdan itibaren dağıtılmaya başlanacak.

Eyvallah

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kendileri kurmuş olamazlar mı?

Evet play store da varmış o uygulamalar fotograflari bulamamistim, o da google+ yükleyince geliyormuş

• Kullanacağınız rom a göre yüklü uygulamalar farklılık gösterir. Misal stock rom da es dosya yöneticisi ve belki de kullandığınız pek çok program yok olması da gereksiz. Neticede market üzerinde kolaylıkla edinilebilirler.
  • brucelee kullanıcısına yanıt
    peki sizce ayri bir rom gerekli mi romlarin ne faydasi ve fazlasi var stock rom a gore

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.