Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: prot

quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

quote:

piyasada bir firma haricinde hiçbir yerde gözükmüyor, satılmayacak mı acaba artık tr de?

Ellerinde kalanlar satılıyor herhalde bende araştırdım çok LG Garantili hangi firmaya sorsam, 401K serisi beyaz var dediler (webdenal,ebrar,n11'de bazı mağazalar) bende dün istanbul bilişimden aldım, 409K serisi siyah renk 16GB. Arayüz, tasarım, destek, donanım olarak hiçbir sıkıntım yok. Bir sorun çıkmasın bana yeter. :) Artık 3 nesil sonraki nexus (tabi olursa) ile değiştirene kadar kullanmayı umuyorum.

acaba yeni parti getirirler mi?.. istanbul bilişimde ki lg garantili değil mi? orası bazen kendi garantisinde ürünler satıyor da... bu nexus 6 moralimi bozdu o kadar bekledim phablet çıkardılar, nexus 5 i bir şekilde alacağım sanırım.

3 Farklı teknosa'ya gittim LG artık getirmeyecek dedi nexus için sadece teşhir vardı ellerinde. Bence daha getirmez, istanbul bilişim kendi garantisini sunuyor. İstanbul bilişimdekiler 409K serisi yani 2014 Eylül çıkışlı.
    Nexus 6 benimde moralimi bozdu kaç aydır onun için bekliyordum :) Sonunda nexus 5 aldım.

• Arkadaslar bende urunu yurtdisindayim burdan alicam fakat buralarda urunu bulmak cok zor anca internetten satanlarda var magazalarda yok acaba Turkiye'de de benzer stok sorunu mu var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egee17

Arkadaslar bende urunu yurtdisindayim burdan alicam fakat buralarda urunu bulmak cok zor anca internetten satanlarda var magazalarda yok acaba Turkiye'de de benzer stok sorunu mu var ?

Google play store'da stok yok mu ?
    Yurt dışında daha çok stok olan yer olması lazım bence Türkiye'ye göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

quote:

piyasada bir firma haricinde hiçbir yerde gözükmüyor, satılmayacak mı acaba artık tr de?

Ellerinde kalanlar satılıyor herhalde bende araştırdım çok LG Garantili hangi firmaya sorsam, 401K serisi beyaz var dediler (webdenal,ebrar,n11'de bazı mağazalar) bende dün istanbul bilişimden aldım, 409K serisi siyah renk 16GB. Arayüz, tasarım, destek, donanım olarak hiçbir sıkıntım yok. Bir sorun çıkmasın bana yeter. :) Artık 3 nesil sonraki nexus (tabi olursa) ile değiştirene kadar kullanmayı umuyorum.

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :?
    bir sorum olacak
    istanbul bilişimdeki nexuslar hangi distribütör tarafından tarafından garanti altındalar ?

• N!C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, kendi garantilerini veriyorlar şuradan inceleyebilirsiniz;
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/?act=ShowGarantiiade

Bundan yaklaşık 2 sene önce Sony Vaio SVT131A11L model ultrabook almıştım gayet memnun kalmıştım o yüzden yine orayı tercih ettim. Biraz şans meselesi tabi bu elektronik işi ama bakalım, hayırlısı. :)
  • elime alıp inceleme fırsatım olmadı,
    son bir sorum olacak arka kapağı çıkıyormu telefonun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanceVance

Arkadaşlar nexus 5 imin ekranında ışık altında farkettiğim yatay paralel çizgiler var.Normalde bakınca görünmüyorlar ama şimdi rahatsız etmeye başladılar.Ekran kapalıyken de görülebiliyorlar.Ve bu sorunu telefonu ilk defa düşürdükten sonra farkettim.Sizde de var mı bu çizgiler ?

Var dikkatli bakınca belli oluyor sinir oluyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LanceVance L kullanıcısına yanıt
    LG telefonların hepsinde var. Panelden dolayı kaynaklanıyorlar. G2, Optimus G, Nexus 4 ve 5 hepsinde var. G3'te de vardır muhtemelen. Herhangi bir problem arz etmiyor rahatlayabilirsiniz
  • N!C kullanıcısına yanıt
    Yok çıkmıyor, bataryada sabit zaten, fakat şurada nasıl açılacağına dair bir video var.
  • Galaxy Nexus tan bir farkını göremediğim için satılık ilanına koydum telefonumu. Garantili ama kutu ve faturası yok. 4 aylık beyaz renkli nokta çiziksiz bir telefon. Soranlara 950 TL diyorum ama 900 TL ye bırakacağım. Fakat insanlar 800 TL bile vermeye yanaşmıyorlar. Bu nasıl iş anlamadım 750 TL ye iphone 4s alıyor ama 800 TL ye Nexus 5 almaya çalışıyor onuda sanki çok para veriyormuş gibi trip atıyor :)

Telefonuma dün Spigen Google Nexus 5 Case Slim Armor (gold) aldım. Az önce elime geçti ve telefona taktım hemen. Çok memnunum arkadaşlar. Çok beğendim. Tek eksisi telefonun arkasında yazan NEXUS yazısı görünmüyor. Oysa o yazıyı çok şık buluyordum.
  • sancos S kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın ama faturasi ve kutusu olmadıĝı sürece isterseniz 90 yıl garantili deyin bir anlam ifade etmiyor.

• Kayınçonun telefonunu (htc one m7) garantiye gönderdik. Ne kutu istediler nede fatura? LG de Garantide fatura istiyorlar mı hala?
  • Lollipop ne zaman gelecek nexus 5 e bilgisi olan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetb34gfb

Lollipop ne zaman gelecek nexus 5 e bilgisi olan varmi

kasım ortası gibi gelir diye düşünüyorum söylenenlere göre..
  • sancos S kullanıcısına yanıt
    İsteyip istemediklerini bilmiyorum. Ancak ben gidip de faturasiz bir urunu almam. Siz x yerden aldim dersiniz urun y yerden alinmis cikar. İmei attirilmis cikar sonra kacak imeiden yakalanir telefon falan. Bu tarz seyler basima gelmesin diye en azindan fatura isterdim. Teknosa tarzi yerlerden aldiysaniz bir kopyasini edinebileceginizi dusunuyorum. Hepsiburada dan gecen yil aldigim hddnin faturasini kaybetmistim onu da siteden email yoluyla istemistim. Mumkunse faturasini elde edin yoksa o fiyata satamazsiniz gibi geliyor bana

• Lolipop kullanan var mi?LPX13D en son dev.preview kurulu DNS degistiremiyorum.varsa yapabilen bi el atsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom55 -- 28 Ekim 2014; 19:45:16 >
  • ''Google Fit'' ve ''Google Inbox'' google play store da yayınlanmıs durumda..
    Aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.fitness&hl=tr
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.inbox&hl=tr

• brucelee kullanıcısına yanıt
    telefonun zil sesini degistirmek icin ayri bir program mi gerekiyor ve telefonda eksik olan uygulamalar hangileri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene TEOG dan yüksek puan alıyım, sonra sana kurmadığım rom kalırsa bana Alperen demesinler Nexus5...

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom55

Lolipop kullanan var mi?LPX13D en son dev.preview kurulu DNS degistiremiyorum.varsa yapabilen bi el atsin.

Sanırım tib tarafından yasaklanan sitelere girmeye calısıyorsun...Bunun için herhangi bir dns değiştirmene gerek yok.Sadece google play store dan ''Opera Mini Web Browers'' indirmen yeterli olacaktır..Rahatlıkla istediğin sitede dolaşabilirsin telefonunda...
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.