Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10.195
Cevap
122
Favori
300.687
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Nexus >> ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★
Giriş
    216 Mesaj

data kullanımı olduğundan wifi gerekli yada internet paketi olmalı
    |
    |
    metalist_helin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://developers.google.com/android/nexus/images
    adresinden istediğiniz 4.4.x sürümünü yada isterseniz L yi indirip telefonunuza kurabilirsiniz.

tavsiyem şudur.temiz bir kurulum için tam temizlik gerekir. TWRP yi indirip kurun.daha sonra 443-442 441 neyse artık ona geçiş yapın.ama dediğim gibi benim yegane tavsiyem tam temizlik (cache - wipe temizliği) yapın
    |
    |
    street_cops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://drive.google.com/folderview?id=0B4xxQoTndPH4UnFpSTdWSnZHakE&usp=sharing

buradan indir. sonra klasörün ismini iGO ya kadar sil. klasörü direkt hafıza kartının içine at. ve kur. 2014 mart güncellemesini içerir.istanbul için yeni yapılan bir çok yolu bizzat gördüm.
    |
    |
    ismailsss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: chemavea

buradan indir. sonra klasörün ismini iGO ya kadar sil. klasörü direkt hafıza kartının içine at. ve kur. 2014 mart güncellemesini içerir.istanbul için yeni yapılan bir çok yolu bizzat gördüm.
    quote:

Orijinalden alıntı: chemavea

Çok Teşekkürler Hocam. ALLAH Razı olsun. İndiriyorum hemen
    |
    |

• Binbaşı
    1274 Mesaj
    Aradaşlar Android L Sürümü telefona otomatik güncelleme ne zaman gelecek acaba?

2 ay içinde gelicek büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luca.Brasi -- 31 Temmuz 2014; 18:31:15 >
    |
    |
    pemaxs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    chemavea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    merhabalar arkadaşlar cihazım yurtdışından geldi ve henüz 4-5 günlük jelatinide duruyor tertemiz 0.. ben bunu kaydettiricem.. ve takas düşünüyorum acaba hangi model telefonla takas olur sizce ? üstüne para vermeden..teşekkürler..

edit:daha büyük ekranlı bir telefon istediğim için takas düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 31 Temmuz 2014; 20:16:16 >
    |
    |

Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı ? Türkiyede satan herhangi bir yer var mı çok dolaştım nette fakat sonuç hüsran.
    |
    |

Dostum slm forumda millet varsa yoksa rom ve diğer konulara yöneliyo yani cevap verebilecek kişi maalesef çok az çünkü hep sarj hangi romu yüklesek daha iyi olur yada android l de şu renk nasıl gelicek gibi konular paylaşılmakta keşke başka bir nexus 5 forumu daha kurulsa ve nexus 5de bu gibi problemleri olan arkadaşlara yardım edilse. Ben bu konuyu forumda çok kez yazdım ama millet bu mikrofon olayının daha farkında değil. Neyse arkadaşım şimdilik google kamera mic problemini çözemedi ama çözen geliştiriciler var. Marketten lg camera programını indir orda kamera ses ayarları var orda voice recignation diye bir seçim var onu seç işte bu kadar dış ses iç sesde mükemmel çünkü konuşma mikrofonu kullanıyo yazılımı yapan çözdü ama google hala çözemedi güncelleyemedi. Şimdi bu çözümü deneyen arkadaşlar umarım problemlerini hallederler. Bu arada bir not bu lg cam video çekimi kendi stok kamerası gibi değil framelerde ara ara takılma olabiliyor ;)

|
    |
    street_cops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ASUS N61Vn280BD CORE 2 DUO T9600 2.8GHZ 4GB 500GB 16" HD

Samsung Galaxy S2

• Yüzbaşı
    806 Mesaj

Hocam hay Allah senden razı olsun :)

|
    |
    klarnetk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Spigen kılıf verelim sana

Beyaz renk slim armor kullanıyorum fakat bu ürünün arka kapağı çabuk çizildi lekeler oluştu o yüzden araştırdım bu speck marka kılıflar çok tutuluyor ama tr de bulamadım.

|
    |
    teeKin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Elimde bir tane kral nexus 5 kılıf var, öyle köşede bekliyor, yalnız telefonu henüz alamadım, nexus 4 ile yola devam ediyorum.

slim case mi var sende ustad
    |
    |
    GulfStream kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

Slim case degil, bir boşlukta foto paylaşırım, garibim kutusunda köşede duruyor, kutunun üzeri toz olmuş, bana bir nexus 5 ayarlayın be, ne üşengecim, nexus 5 alacaktım, hâlâ nexus 4 le devam ediyorum.

|
    |

Nexus 5 de birara kronik sorunlar vardı diye hatırlıyorum, su an yeni üretimlerde var mi böyle sorunlar?
    Nexus 6 özellikleri belli mi, gerçi nexus 4 ve nexus 5 de iyidir, hızlı güzel telefonlar.

|
    |
    teeKin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@chemavea

Teşekkür ederim.
    TWRP ile tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama araştırırım.

@klarnetk
    Teşekkürler hocam, dediğiniz programı deneyeceğim. Eğer öyle takılmalar oluyorsa benim çok işime yaramaz gibi, net bir görüntü elde etmem gerekiyor çünkü. Benim için en mantıklısı 4.4.3'e geri dönmek, tam nasıl yapıldığını bilmiyorum ama araştırıyorum şimdilik. :)
    |
    |
    Bahsedilenler: klarnetk , chemavea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pentax K200D
    Pentax SMC-DA 18-55 mm f/3.5-5.6 AL II | Pentax SMC-DA 50-200 mm f/4-5.6 ED| Pentax SMC-M 50mm f/1.7 | Jupiter 37A - 135mm f/3.5 | Pentax D-BG3 Battery Grip
Reklamlar
üniversite
kolayoto.com
SEO
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.