Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://developers.google.com/android/nexus/images
    adresinden istediğiniz 4.4.x sürümünü yada isterseniz L yi indirip telefonunuza kurabilirsiniz.

tavsiyem şudur.temiz bir kurulum için tam temizlik gerekir. TWRP yi indirip kurun.daha sonra 443-442 441 neyse artık ona geçiş yapın.ama dediğim gibi benim yegane tavsiyem tam temizlik (cache - wipe temizliği) yapın
  • ismailsss kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/folderview?id=0B4xxQoTndPH4UnFpSTdWSnZHakE&usp=sharing

buradan indir. sonra klasörün ismini iGO ya kadar sil. klasörü direkt hafıza kartının içine at. ve kur. 2014 mart güncellemesini içerir.istanbul için yeni yapılan bir çok yolu bizzat gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemavea

https://drive.google.com/folderview?id=0B4xxQoTndPH4UnFpSTdWSnZHakE&usp=sharing

buradan indir. sonra klasörün ismini iGO ya kadar sil. klasörü direkt hafıza kartının içine at. ve kur. 2014 mart güncellemesini içerir.istanbul için yeni yapılan bir çok yolu bizzat gördüm.

Çok Teşekkürler Hocam. ALLAH Razı olsun. İndiriyorum hemen

• Aradaşlar Android L Sürümü telefona otomatik güncelleme ne zaman gelecek acaba?
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    2 ay içinde gelicek büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luca.Brasi -- 31 Temmuz 2014; 18:31:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu şarj etme sorununu factory resetsiz halledemez miyiz
  • chemavea C kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• merhabalar arkadaşlar cihazım yurtdışından geldi ve henüz 4-5 günlük jelatinide duruyor tertemiz 0.. ben bunu kaydettiricem.. ve takas düşünüyorum acaba hangi model telefonla takas olur sizce ? üstüne para vermeden..teşekkürler..

edit:daha büyük ekranlı bir telefon istediğim için takas düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 31 Temmuz 2014; 20:16:16 >
  • http://www.speckproducts.com/smartphone-cases/lg/candyshell-for-lg-nexus-5.html

Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı ? Türkiyede satan herhangi bir yer var mı çok dolaştım nette fakat sonuç hüsran.

• street_cops kullanıcısına yanıt
    Dostum slm forumda millet varsa yoksa rom ve diğer konulara yöneliyo yani cevap verebilecek kişi maalesef çok az çünkü hep sarj hangi romu yüklesek daha iyi olur yada android l de şu renk nasıl gelicek gibi konular paylaşılmakta keşke başka bir nexus 5 forumu daha kurulsa ve nexus 5de bu gibi problemleri olan arkadaşlara yardım edilse. Ben bu konuyu forumda çok kez yazdım ama millet bu mikrofon olayının daha farkında değil. Neyse arkadaşım şimdilik google kamera mic problemini çözemedi ama çözen geliştiriciler var. Marketten lg camera programını indir orda kamera ses ayarları var orda voice recignation diye bir seçim var onu seç işte bu kadar dış ses iç sesde mükemmel çünkü konuşma mikrofonu kullanıyo yazılımı yapan çözdü ama google hala çözemedi güncelleyemedi. Şimdi bu çözümü deneyen arkadaşlar umarım problemlerini hallederler. Bu arada bir not bu lg cam video çekimi kendi stok kamerası gibi değil framelerde ara ara takılma olabiliyor ;)

• klarnetk K kullanıcısına yanıt
    Hocam hay Allah senden razı olsun :)

• @ burakef
    Spigen kılıf verelim sana
  • Beyaz renk slim armor kullanıyorum fakat bu ürünün arka kapağı çabuk çizildi lekeler oluştu o yüzden araştırdım bu speck marka kılıflar çok tutuluyor ama tr de bulamadım.

• Elimde bir tane kral nexus 5 kılıf var, öyle köşede bekliyor, yalnız telefonu henüz alamadım, nexus 4 ile yola devam ediyorum.

• GulfStream kullanıcısına yanıt
    slim case mi var sende ustad
  • quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

slim case mi var sende ustad

Slim case degil, bir boşlukta foto paylaşırım, garibim kutusunda köşede duruyor, kutunun üzeri toz olmuş, bana bir nexus 5 ayarlayın be, ne üşengecim, nexus 5 alacaktım, hâlâ nexus 4 le devam ediyorum.

• ben senin yerinde olsam bu saatten sonra nexus 5 almazdım eylul ekim gıbı yenı nexus gelir bekleme zamanı bence tabıkı
  • Nexus 5 de birara kronik sorunlar vardı diye hatırlıyorum, su an yeni üretimlerde var mi böyle sorunlar?
    Nexus 6 özellikleri belli mi, gerçi nexus 4 ve nexus 5 de iyidir, hızlı güzel telefonlar.

• @chemavea

Teşekkür ederim.
    TWRP ile tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama araştırırım.

@klarnetk
    Teşekkürler hocam, dediğiniz programı deneyeceğim. Eğer öyle takılmalar oluyorsa benim çok işime yaramaz gibi, net bir görüntü elde etmem gerekiyor çünkü. Benim için en mantıklısı 4.4.3'e geri dönmek, tam nasıl yapıldığını bilmiyorum ama araştırıyorum şimdilik. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

ben senin yerinde olsam bu saatten sonra nexus 5 almazdım eylul ekim gıbı yenı nexus gelir bekleme zamanı bence tabıkı

hocam nexus 6 çıkacak mı ki?
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.