Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternetten arattigimda yabanci sitelerde n5 icin uyunlu olduguda yaziyor ama emin olamadim. Sadecd amper degeri farkli gerisi ayni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar söylentileri çıkmaya başladığından beri istediğim telefonu bugün alabildim sonunda. Bir şeyi çok isteyince maraz doğuyor zaten. Telefon gürültülü titreşiyor ve titreşimi bir türlü tamamen kapatmayı başaramadım. Servise gönderme imkanım da yok yakın zamanda en azından duymasam sorun olmaz diye düşünüyorum. Çok sevinirim yardımcı olabilirseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitkiselhayat

Merhabalar söylentileri çıkmaya başladığından beri istediğim telefonu bugün alabildim sonunda. Bir şeyi çok isteyince maraz doğuyor zaten. Telefon gürültülü titreşiyor ve titreşimi bir türlü tamamen kapatmayı başaramadım. Servise gönderme imkanım da yok yakın zamanda en azından duymasam sorun olmaz diye düşünüyorum. Çok sevinirim yardımcı olabilirseniz

gürültülü titreşimden kastınız nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkdmrl17 -- 25 Temmuz 2014; 3:52:55 >
  • Gençler nexus5 in yanına tablet almak istiyorum.Aklımda lg gpad 8.3 - nexus 7(2013) - ipad mini retina var ama retina baya pahalı.Sizce en mantıklısı ne olacak bu arada benim için güncellik öenmli.Nexusun halen gideri varmı yoksa yeni nexusu mu bekliyeyim.
  • Leetnock kullanıcısına yanıt
    Hocam saol çözdüm sdcard medi formatladım sonra sideload dan stock rom u flashladım

• quote:

Orijinalden alıntı: hmenn

Gençler nexus5 in yanına tablet almak istiyorum.Aklımda lg gpad 8.3 - nexus 7(2013) - ipad mini retina var ama retina baya pahalı.Sizce en mantıklısı ne olacak bu arada benim için güncellik öenmli.Nexusun halen gideri varmı yoksa yeni nexusu mu bekliyeyim.

Yeni çıkacak olan nexus tableti bekle hocam bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stouuiop

mesajı attıktan sonra hemen uygulamayı öldürüyorsanız sebep o olabilir

3-4 sn beklerseniz problem olmayacaktır. bende bu şekilde düzelmişti.

Evet bu yöntemle düzeldi, ilginç bir bug gerçekten, google ın bu sorunu halletmesi gerekir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bu Cihazı nerden satın alabilirim.Farklı sebepler dolayısıyla mağaza tercih ediyorum.İl Konya.Teşekkürler Hayırlı Ramazanlar..
  • bugün bu mesajı aldım, servise filan vermedim telefonu. durum nedir, ne yapmam gerekir bilen var mı? mesajdaki imei numarasını ben sildim ama bu numara benim cihazın numarasıyla da uyuşmuyor.
     ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkdmrl17

quote:

Orijinalden alıntı: bitkiselhayat

Merhabalar söylentileri çıkmaya başladığından beri istediğim telefonu bugün alabildim sonunda. Bir şeyi çok isteyince maraz doğuyor zaten. Telefon gürültülü titreşiyor ve titreşimi bir türlü tamamen kapatmayı başaramadım. Servise gönderme imkanım da yok yakın zamanda en azından duymasam sorun olmaz diye düşünüyorum. Çok sevinirim yardımcı olabilirseniz

gürültülü titreşimden kastınız nedir?

Hisirtiyla karisik bir ses geliyor normal titreşim sesi değil yani

• İnternette video izleyemiyorum örneğin hürriyet. com dan video izleyemiyorum. Yardım lütfen.
  • Chrome Beta'da materyal dizayna geçti son güncellemeyle, beğendim ben bu tasarım anlayışı kalite katıyo cihaza. Tablet için değişiklik var baya tasarimda ama telefon icin ne durumda bakamadim. Android l kullananlar bakabilir mi acik sekmeler acik uygulamalar paneliyle birlesmis mi?

• Teknosaya medaimarkta tim lere vodafone avea bilimum yere baktım lg nin orjinal şarj cihazı yok. Daha doğrusu lg için aksesuar yok. Ttec falan buna bebzer markalar var. Onlarında amper değeri denk değil vs bir sürü şey. Şu iki üründen birini alacağım mecburen. Orjinal oldukları yazıyor ama bakalım. Kısmet. Sizce hangisini tercih etmeliyim.

http://www.n11.com/lg-nexus-5-orjinal-ev-sarj-cihazi-siyah-P25557384

http://www.lgaksesuar.com/urun/221-lg-orjinal-sarj-aleti-tum-model.html#.U9JLu_l_uSo

Ya da başka herhangi bir markanın aynı değerleri sağlayan bir ürününü alsam da olur mu. Korkum ileride batarya da sorun yaratıp yaratmayacağı. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster_YGT

Teknosaya medaimarkta tim lere vodafone avea bilimum yere baktım lg nin orjinal şarj cihazı yok. Daha doğrusu lg için aksesuar yok. Ttec falan buna bebzer markalar var. Onlarında amper değeri denk değil vs bir sürü şey. Şu iki üründen birini alacağım mecburen. Orjinal oldukları yazıyor ama bakalım. Kısmet. Sizce hangisini tercih etmeliyim.

http://www.n11.com/lg-nexus-5-orjinal-ev-sarj-cihazi-siyah-P25557384

http://www.lgaksesuar.com/urun/221-lg-orjinal-sarj-aleti-tum-model.html#.U9JLu_l_uSo

Ya da başka herhangi bir markanın aynı değerleri sağlayan bir ürününü alsam da olur mu. Korkum ileride batarya da sorun yaratıp yaratmayacağı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam istanb uldaysanız Lg servisinden sorun. ONlarda muhakkak vardır. Mecidiyeköyde var servis.
  • Maalesef izmirdeyim. Bu ikisinden birini almamı önermiyor musunuz ?
  • Arkadaşlar cihaz 100 de 6 dan tam şarj olması 2 saat surdu sizce normal mi bazi arkaslar 1.5 saatte şarj oluyor felan diyolardida.

• YSN_94 Y kullanıcısına yanıt
    gayet normal eğer batarya programları falan yüklediyseniz onlar fazla akım gelmesini engelliyor .Benim battery doctor ile 3saate doluyordu şimdi sildim otür programları ortalama 2saatte fulleniyor.
  • Monster_YGT M kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum yanlış yönlendirmek istemem. Aciliyeti yoksa servisle görüşün. Şarj cihazı bedelini havale yaparsınız. Onlarda size kargolarlar.

• Telefon zarar görecek diye korkuyorum çok uzun süre şarja takılı duruyor çünkü. Neyse bayramdan sonra servisle gidip görüşürüm. Ellerinde varsa alırım. Yoksa bakacağım artık bir çaresine. Mecbur alacağım bir cihaz. Çünkü kullanılmıyor böyle saatlerce şarjda duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monster_YGT -- 25 Temmuz 2014; 18:16:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub

herkese selamlar
    uzun süredir telefonu yenilemeyi düşünüyordum. sonunda 32 gb versiyonu aldım

alışkanlık, aldığım gibi telefonu rootladım şimdilik bootloader kilidini açmayı düşünmüyorum ama bakalım
    eğer rootlamayı düşüneniz ama bulaşmaktan korkanınız varsa Towelroot yöntemini tavsiye ediyorum. kolaylığı karşısında ağzım açık kaldı. apk indir - kur - çalıştır tamam. yeniden başlatmaya bile gerek olmadı.

son olarak Led kontrolü için bir uygulama var mı?
    eski telefonda carbon rom( içindeki Led ayarları mükemmeldi. Xposed Led Control ve XBlast Tools'u denedim, ilki hiç çalışmıyor, ikincisi de ayarlarda önizleme çalışırken normal bildirim geldiğinde işe yaramıyor.
    markette light flow vs var ama bir gün rom kurarım düşüncesi ile hiç para vermek istemiyorum, apk işini de boş verin.

Xposed LED Notfifications ta 1000 olan değeri 100 ya da istediğiniz bir değer yapın.Ben ilk iş olarak BL unlock ettim. Ne de olsa her turlu edicektim (ilk gunden rom flashladım ama simdi stocktayım *tercih meselesi*) E zaten factory reset olucaktı bende hiç dokunmadan unlock ettim kafam rahat :3

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.