Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefonu şifreleyim dedim sonra yüklerken yeniden başlattı kendini herşey hata verdi durdu bende cwmyi açtım şimdi yedek almıştım yedeği geri almak istiyorum ama E:Cant mount /sdcard Hatası veriyor lütfen yardım edin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

benim hangouts tan attığım bazı mesajlar 2 tane gidiyormuş karşı tarafa, bende 1 tane görünüyor, neden böyle oluyor fikri olan?

Bende de oluyor bu sebebi nedir meçhul..Bu aralar şarj süresi de biraz uzamaya başladı benim yaklaşık 2 saatte anca şarj ediyor.Android L yükleyip geri döndüm acaba onla mı alakalı?
  • Yaklaşık 1 aydır telefonum 3 saatte şarj oluyor. Nedendir acaba? Telefonumu hiç rootlamadim, stock rom.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar daha öncede yazdığım sorunumu tekrar yazıyourm bunun çözümünü bulan var mı acaba? telefonumda durduk yere simkartı okumama hatası oluşuyor 15 günde bir tekrarlıyor yani 15güne bir mutlaka telefonu kapatıp açmam gerekiyor. bu sorunu başka yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar 4.4.3 den sonra 4.4.4 pil konusunda çok hoşuma gitti bekleme sürelerinde %1 yada 2 düşüyor her zaman. Bakalım bu her zaman boyle olacak mi. Birde ekran sürem var en düşük parlaklıkta sürekli wifi ile 2g 3g kapali. Oyun oynamadim sürekli face chrome YouTube üçlüsünde takildim 4.4.4 bekleme süresi gayet iyi.
     ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★
     ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat_1379 -- 24 Temmuz 2014; 5:03:00 >

• Modern combat 5 nexus 5 te full ayarlarda nasil bir oyun deneyimi sunuyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rand al Thor

quote:

benim hangouts tan attığım bazı mesajlar 2 tane gidiyormuş karşı tarafa, bende 1 tane görünüyor, neden böyle oluyor fikri olan?

Bende de oluyor bu sebebi nedir meçhul..Bu aralar şarj süresi de biraz uzamaya başladı benim yaklaşık 2 saatte anca şarj ediyor.Android L yükleyip geri döndüm acaba onla mı alakalı?

Bende L ye geçtiğimde bu şikayet geldi, sonra 4.4.4 e geri döndüm ama yine 2 tane gönderiyormuş ara sıra, başka mesajlaşma uygulamalarından 1 tane gönderiyor ama hangouts tan 2 tane(o da ara sıra)...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• başka kılıf aldığım içim spigen slim armor beyaz renk kılıfımı satıyorum düşünen olursa özelden ulaşabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxGame

BEYLER ÇOK ACİLL YARDIM
    telefonu şifreleyim dedim sonra yüklerken yeniden başlattı kendini herşey hata verdi durdu bende cwmyi açtım şimdi yedek almıştım yedeği geri almak istiyorum ama E:Cant mount /sdcard Hatası veriyor lütfen yardım edin .

Hocam ben ustası değilim daha önce böyle bişey de gelmedi başıma ama, cwm de mont unmount bişey bişey vardı bi onu bulun tıklayın sonra yeniden deneyin.

• quote:

quote:

quote:

Bende L ye geçtiğimde bu şikayet geldi, sonra 4.4.4 e geri döndüm ama yine 2 tane gönderiyormuş ara sıra, başka mesajlaşma uygulamalarından 1 tane gönderiyor ama hangouts tan 2 tane(o da ara sıra)...

Mesajinizi attikdan sonra hemen sik kullananlardan kapatmayin geri tuşu ile cikin msj ekranindan o zaman düzelir

• Benim şarj aletim bozukmuş. Arkadaşımda da n5 var onun cihazını kullandın normal sürede şarj etti. Peki orjinal şarj aletini ben nereden edinebilirim.
  • Arkadaşlar nexus 5 i satiyorum büyük ekranli tlf almak istediğim icin cihaz 2 aylik LG garantili cihazi kilifla kullandim 0 dan farksizdir düşünen PM atsin konusalim.

• Ya hiçbir yerde yok telefon istanbul bilişimden alacaktım stoklar bitmiş ne zaman gelecek nereden alabilirim bir fikriniz var mı?
    Telefonun türkiyeye ithalatını yapan firmayla bile iletişime geçmeye çalıştım ama geri dönüş yapmadılar

• quote:

Orijinalden alıntı: kgok2

quote:

quote:

quote:

Mesajinizi attikdan sonra hemen sik kullananlardan kapatmayin geri tuşu ile cikin msj ekranindan o zaman düzelir

Denedimde sanirim dediginiz dogru. Bunu nasil farkettiniz ya da nerden duydunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Kendim farkettim öyle sansa

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    mesajı attıktan sonra hemen uygulamayı öldürüyorsanız sebep o olabilir

3-4 sn beklerseniz problem olmayacaktır. bende bu şekilde düzelmişti.
  • http://www.n11.com/lg-nexus-5-orjinal-ev-sarj-cihazi-siyah-P25557384
    Şunu alsam doğru olur mu. Bende ki şarj aletiyle aynı değil. Kutudan çıkanlar MCS-01ED şeklinde. Bu linkteki MCS-04KR galiba veya ona benzer bişey. Yani kutudan çıkan cihazla aynı değil. Kutudan çıkanlar 1.2A bu linkteki 1.5A galiba resimden okuyabildiğim kadarıyla. Bir problem olur mu. Bir de N4 için de G2 için de aynı ilanı kullanıyor veren arkadaş. Oradan bir güvensizlik doğurdu ben de. Bu üç telefonun da şarj cihazları aynı mı ?

Ben dışarıdan nereden bulabilirim orjinal şarj cihazını. Teknosa mediamarkt hb gibi sitelere baktım hiç orjinal cihaz yok. Hep başka markaların ürünleri çıkıyor. Normal bir lg shopa gitsem temin edebilir miyim acaba ?

• edit: 2 defa gitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monster_YGT -- 24 Temmuz 2014; 21:31:33 >
  • Monster_YGT M kullanıcısına yanıt
    Kutudan çıkan da 1,5 A

• Pardon eski p880ninkiyle karıştırmışım

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.