Şimdi Ara

★★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Klübü ★★★ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.978
Cevap
63
Favori
226.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynı fark ip4s beyaz ve siyah arasında da vardı.

Cihaz google tarafından sağlıklı tanıtım yapılmadı maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz6577

Yalnışın var ön kamera sol üstte kalıyor. ben üst ortada delikli kısımdan bahsediyorum. (nokta nokta delikler var)

o ahize

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    pasaport bulamadığımdan tam olarak kullanıma geçemedim o yüzden sordum. Bide bazı nexus 5 lerde beyaz orası oyüzden sordum orası nedir öyle diye :) Kendi kendime buun ahize si nerde diye soru sormadım tabi :) Blutooth kulaklık kullanmaktan telefondaki ön yüzü unutmuşum ahize vs. :) :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz6577

Peki o kısım bazı nexuslarda beyaz neden acaba ? telefonla konusunca flnmı yanıyor.

Muhtemelen beyaz renk arka kapağa sahip olan modelde ahize de beyazdır onu ben de fark ettim ama tam bir neden bulamadım kullanan arkadaşlar aydınlatırsa bizi güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memko35 -- 26 Aralık 2013; 13:53:07 >
  • 32 GB 1499 TL olsun başka birşey istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

32 GB 1499 TL olsun başka birşey istemem.

Niye olmasın ki, olmaması için nasıl bir engel var ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

32 GB 1499 TL olsun başka birşey istemem.

Niye olmasın ki, olmaması için nasıl bir engel var ki ?

Dolar 2,10'u geçti...
  • Obsidian kullanıcısına yanıt
    Haa evet ! O aklıma gelmemişti..... inar inşallah 1-2 haftaya
  • Obsidian kullanıcısına yanıt
    Bu arada G2 mi Nexus 5 mi okudukça , araştırdıkça tablo gözümde hala netleşmedi, siz neler dersiniz.
  • quote:

Bu arada G2 mi Nexus 5 mi okudukça , araştırdıkça tablo gözümde hala netleşmedi, siz neler dersiniz.

LG N4 şuanda piyasada , kampanyalı ve ucuz . 3 Aydır insanlar kullanıyor ve aktif desteği var.

N5 yok / fiyat yok / TR da kullanıcı desteği şuanda yok

LG G2 aktif olarak her konuda çok iyi.

Dizayn ve kit kat 4.4.2 ye hemen ulaşmak istemiyorsanız tabii
    ... ))

• quote:

Nexus 5 tabii ki. Bana 1 gün şarj yeter, zaten sadece müzik ve internet kullanırım, oyun oynamam ve film izlemem. G2'de o iğrenç parlak Samsung plastiği varken hayatta almam.
  • depeche35 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle N5. Çünkü G2 parlak plastik yapısıyla 4-5 ay içinde ucuz bir görüntü vermeye başlayacak insanların gözünde. Nexus 4 bile hala karizmatik duruşuyla bekleme modunda simsiyah ve harika bir görüntü sunuyor. Ayrıca arkadaşlar N5'in ince göründüğünü söylüyorlar. G2 alacaksanız sadece kamera ille de 13mp olsun veya ön kamera 2mp Hd olsun diyorsanız almalısınız bence. Diğer türlü karizmatiklik konusunda N5'e benim gözümde rakip yok. Bu tabikide tamamen kişisel bir görüş, başka bir arkadaşa da tam aksine G2 karizmatik geliyor olabilir.

Düzenleme: Akakçe'de Nexus 5'in paralel ithalat versiyonlarının piyasaya girdiğini fark ettim. Delta Garantili olan cihaz 1329TL'den peşin olarak satılıyor, tüm arkadaşların bilgisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memko35 -- 27 Aralık 2013; 0:57:42 >
  • beyler G2 nin plastik olmasina filan kafa yormayin, aranizda bu telefonlari alipta kapsiz kullanacak biri yok, her türlü ayni görüncek telefonlariniz. G2 yada N5 in metal oldugunu farzetsek bile o metal durumu ağirliktan başka hiç bir işe yaramayacak

• Memko35 kullanıcısına yanıt
    Aynen.... Tasarım olarak ben de kesinlikle N5 dyiorum. Megapikselin çok anlam ifade etmediğini de biliyorum. Aradığım sorunun cevabı şu
    Nexus5 in foto ve kamera çekimi LG G2 den iyi mi kötü mü ?
    Bu sorunun yanıtı benim karar vermemi sağlayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depeche35 -- 27 Aralık 2013; 8:54:03 >
  • Budami mhl desteklemiyor ya... Hdmi yok,tv ye bagliyamiyoruz sanirim..

• Abi var HDMI sıkıntı yok rahat olun
    Nexus 5 feci bi makine

Slimport HDMI for Nexus 5 - YouTube
    ► 2:36► 2:36
    www.youtube.com/watch?v=K_qLM1Khuwo
    22 Kas 2013 - Androidizen tarafından yüklendi
    Slimport HDMI for Nexus 5 makes it easy to hook up your Nexus 5 to your HDMI equipped TV or capture ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzalo

Abi var HDMI sıkıntı yok rahat olun
    Nexus 5 feci bi makine

Slimport HDMI for Nexus 5 - YouTube
    ► 2:36► 2:36
    www.youtube.com/watch?v=K_qLM1Khuwo
    22 Kas 2013 - Androidizen tarafından yüklendi
    Slimport HDMI for Nexus 5 makes it easy to hook up your Nexus 5 to your HDMI equipped TV or capture ...

Var ama slim port HDMI kablosu çok daha pahalı , TR da yok. Buna güvenip cihaz alınmaz ve n4 de kullanan bile yoktu/yoktur

• depeche35 kullanıcısına yanıt
    Hocam o konuda net bir bilgim yok ancak G2'nin kamerası ufak farklarla bile olsa geçiyor olabilîr. G2'nin ön kamerası 2mp HD sanırım Nexus'un 1.3mp galaxy s4un de 2mp ön kamerası var kendimizi çektiğinde iphone 5 ön kamerasına(1.3mp) oranla harikalar oluşturuyordu resmen HD olduğundan yüksek çözünürlük sunuyordu. Ancak arka kamerada direkt olarak fark edilebilecek farkl olur mu net bir şey söyleyemiyorum isterseniz Nexus5 ile ve G2 ile çekilmis fotoğrafları karşılaştırabilirsiniz.

• Abi HTC ONE MAX I 2.3 ve 800 olarak çıkarsaydı tamamdı ama !?!Q?
    O zaman kopardı işte ortalık
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.