Şimdi Ara

★★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Klübü ★★★ (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.979
Cevap
63
Favori
226.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş telefon eskidi ama bizde halâ çıkacak ta bizde alıp kullanıcaz
    bu nasıl bir pazarlama stratejisidir ben anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar,g2 ile mhl kullanilabiliyormu veya hdmi ile tv ye baglama imkani varmi?

• umut070 U kullanıcısına yanıt
    MHL kullanılabiliyor, hdmi ile tv'ye bağlanabiliyor.
  • umutkop U kullanıcısına yanıt
    Bu harika iste...bu yuzden ucuz bir tablet alicaktim..HTC desire s kullaniyorum ve ömru kisaldi..g2 Ile hem tablet ihtiyarcimi hemde tv ye baglayip film izleme isimi gorebiliyorum yani..bu isi HTC veya samsungdaki gibi kablosuz yapabilecegimiz bir aparati varmi,yoksa kablo tek cozummu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut070 -- 25 Aralık 2013; 15:31:46 >
  • umut070 U kullanıcısına yanıt
    Mhl kullanilmiyor maalesef. Ancak slimport denen daha iyi bir şey kullanıyor. EBay de 7 $ falan sanirim tanesi. Kablosuz olarak da sanirim chromecast tek çözüm. Ama ABD'den alabilirsen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bohemian1 -- 25 Aralık 2013; 16:41:56 >
  • bohemian1 B kullanıcısına yanıt
    Chromecast sadece bazı uygulamaları üstünde çalıştırıyor cihazdaki görüntünün aynısıı aktarmıyor. Youtube chrome netflix bu uygulamaları üstünde çalıştırıyor alet sadece telefon bunu oynat diye komut gonderiyor başka bişey yapmıyor. Görüntü aktarmıyor yani... Ben öyle biliyorum videolarınıda izledim şimdi o şekilde başka bişey olmuyor :)
  • Birde arkadaşlar bu telefonun ortasındaki delikli kısım nedir ve bazı nexuslarda neden beyaz orası ?
  • cemince C kullanıcısına yanıt
    Bilgiler ve cevap için teşekkürler. Beyaz rengin çerçevesinin parlak siyah olduğunu bilmiyordum şimdi öğrendim isteğim siyahtan yanaydı ancak karar vermek için iki rengi de görmek gerekecek sanırım :) Dediğiniz gibi ince duruyorsa çok iyi bir haber bu çünkü telefonun kalın durması benim en büyük çekincemdi. G2 özellik ve görünüş olarak çok iyi bir telefon bence de ancak arka kapağın bombeli olması ve cihazı kalınlaştırması ve kullanılan plastiğin parlak olması beni G2'den uzaklaştıran nedenler arasında. Bir de 2600+ mah pil koysalardı şu Nexus 5'e olumsuz yorum yapabilecek tarafı hiç kalmazdı.
  • Memko35 kullanıcısına yanıt
    Hemen pil hakkında da yorum yapayım, gerçi dediğim gibi detaylı bir inceleme paylaşıcam...
    Biliyorsunuz ki saf android kullanılıyor Nexus'da. Pil çok tartışıldı daha telefon piyasaya sürülmeden, sürekli G2'yle karşılaştırıldı. G2 LG'nin ara yüzünü kullanıyor ve 4.4 güncellemesini almasına da daha var. 4.4 güncellemesiyle birlikte iyi bir güç tasarufu sağlanmış bunu söyleyebilirim. Hergün 1 saatlık yol giderim sabahları toplu taşımayla, bu sürede müzik dinlerim ve şarjım en fazla %2-3 düşer. Yoğun sosyal medya kullanırım telefonumdan, arada oyun oynrım canım sıkılınca, internetim hep açıktır. Telefon elimden düşmez yani sıkıldıkca bakar karıştırırım ve benim şarjım ortalama günde 12-13 saat dayanıyor. Bu bazen çok zorlayınca 10-11 sate düşüyor, geçenlerde de 1 günü geçti şarj etmedim... Ki 12-13 saat dediğim de yattığım zaman sarja takıyorum telefonumu, aslında yine bir %15-20 civarı kalmış oluyor, bıraksam daha da gider yani...
    G2 de bu nasıl bilmiyorum tabi ama bana Nexus5'in 2300mah pili yetiyor açıkcası.

• Arkadaşlar sizin kullandıgınız model hangisi D820 modelimi D821 modelimi. Benim telefonda D820(E) 32GB yazıyor fastboot ta...
    Değerler oldukça iyi gözüküyor kullananlar günü tamamladiğnı söylüyordu direkt olarak birincil ağızdan sizden duyunca daha iyi oldu bu. Bende sizin gibi kullanıyorum sabah ve akşam 1er saat müzik dinlerim ve internet sürekli açık halde durur. Günde 50-60 mesaj atarım genelde whatsapptan veya sms yoluyla ve biraz da internette dolaşırım önemli olan günü tamamlaması benim için 1,5 gün gitmesi hiçbir işimize yaramaz sonuçta her gün şarja takacagiz.

• Memko35 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ve 1 günü rahat tamamlıyor bizim gibi kullanıcılarda. Kaldı ki telefonun hızından, andriod 4.4'ün güzelliklerinden falan bahsetmiyorum bile :D gerçekten iyi bir telefon, devamını incelememde izlersiniz inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz6577

Birde arkadaşlar bu telefonun ortasındaki delikli kısım nedir ve bazı nexuslarda neden beyaz orası ?

O ön kamera

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Incelemenizi merakla bekliyorum bir de sizden duyalim bu telefonun güzelliklerini nasılsa daha 1ay kadar gelmeyecek gibi duruyor ancak videolardan görüyoruz cihazı :)

• Kaç paradan çıkar bu alet arkadaşlar ? Bilen var mı acil cevap bekliyorum...
  • 1.399 TL den aşağı çıkacağını sanmıyorum...
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Yalnışın var ön kamera sol üstte kalıyor. ben üst ortada delikli kısımdan bahsediyorum. (nokta nokta delikler var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz6577

Yalnışın var ön kamera sol üstte kalıyor. ben üst ortada delikli kısımdan bahsediyorum. (nokta nokta delikler var)

Kulak dayama kısmı

AHİZE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 26 Aralık 2013; 10:57:51 >
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Peki o kısım bazı nexuslarda beyaz neden acaba ? telefonla konusunca flnmı yanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sülalem Raad

Kaç paradan çıkar bu alet arkadaşlar ? Bilen var mı acil cevap bekliyorum...

SON 1,5 aydır söylenen,

1.299/1.399

Zaten aldığınız yer / zaman / dolar kuru / garanti firması vb. Fiyat ta fark yaratacaktır.

Herkes LG G2 nin fiyatından çok az daha aşağı gelir diye düşünüyor.

Mesela 1.199/1.249TL olsa süpriz olur.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.