Şimdi Ara

★★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Klübü ★★★ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.979
Cevap
63
Favori
226.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • video icin sagol ben begendim telefonu suan nokia 400 kullanıyorum 1 2 aya alacagım fiyatı uygun olursa
  • lg deki arayüzün veya htc deki arayüzün akıcılığını ne zaman google'da göreceğiz bilemiyorum. hala saydığım arayüzlerdeki akıcılığı yakalayamadı şu saf android. uygulamaların açılış hızı artmış ve ram kullanım miktarı azaltılmış, birkaç yenilik de eklenmiş hepsi bu. snapdragon 800 mimarisi kullanıldıktan sonra bunların hepsi olur stock arayüz geliştirilmezse yerinde sayacak gibi duruyor daha google. bu arada widget, settings gibi sekmelerin açıldığı bölüm resmen sony'den arak gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: relaxmovie

lg deki arayüzün veya htc deki arayüzün akıcılığını ne zaman google'da göreceğiz bilemiyorum. hala saydığım arayüzlerdeki akıcılığı yakalayamadı şu saf android. uygulamaların açılış hızı artmış ve ram kullanım miktarı azaltılmış, birkaç yenilik de eklenmiş hepsi bu. snapdragon 800 mimarisi kullanıldıktan sonra bunların hepsi olur stock arayüz geliştirilmezse yerinde sayacak gibi duruyor daha google. bu arada widget, settings gibi sekmelerin açıldığı bölüm resmen sony'den arak gibi duruyor.

Yanlisiniz olmasin? Akicilik kelimesinin Android sözlüğündeki karsiligi Nexus'tur. Esas diğer cihazlar henüz Nexus akiciligini yakalayamadılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

işletim sistemi: çöp
    tasarım: çöp
    pil: çöp

kısaca çöp...

süper bir açıklama ve teknik yaklaşım olmuş..
  • Hocam konunun güncellenmeye ihtiyacı var.
  • Açıkçası o pil ile tercih edilebilirliği yok gibi. Hem de G2 daha şık bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

işletim sistemi: çöp
    tasarım: çöp
    pil: çöp

kısaca çöp...

süper bir açıklama ve teknik yaklaşım olmuş..

beni bu forumun editoru filanmı sandın hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLiCe_DoLuCa

quote:

lg deki arayüzün veya htc deki arayüzün akıcılığını ne zaman google'da göreceğiz bilemiyorum. hala saydığım arayüzlerdeki akıcılığı yakalayamadı şu saf android. uygulamaların açılış hızı artmış ve ram kullanım miktarı azaltılmış, birkaç yenilik de eklenmiş hepsi bu. snapdragon 800 mimarisi kullanıldıktan sonra bunların hepsi olur stock arayüz geliştirilmezse yerinde sayacak gibi duruyor daha google. bu arada widget, settings gibi sekmelerin açıldığı bölüm resmen sony'den arak gibi duruyor.

Yanlisiniz olmasin? Akicilik kelimesinin Android sözlüğündeki karsiligi Nexus'tur. Esas diğer cihazlar henüz Nexus akiciligini yakalayamadılar.

eminim hatam yok. stabilite konusunda sony ile eşdeğer şu an bu cihaz ama ne lg g2 arayüzündeki stabilitesi ne de htc one sense 5 stabilitesi yakalanamamış. bana göre nexus 4 neyse nexus 5 te o. arasındaki sadece işlemci ve kasa farkı. ahım şahım birşey yok arada. ben son 4.4 güncellemesi ile ios akıcılığı beklemiştim fakat beklentimi karşılamadı maalesef.

• ingiltere fiyatı 32GB- 529 euro

lanet olsun ya. bizde kaç para olur tahmin edin artık
  • quote:

quote:

quote:

eminim hatam yok. stabilite konusunda sony ile eşdeğer şu an bu cihaz ama ne lg g2 arayüzündeki stabilitesi ne de htc one sense 5 stabilitesi yakalanamamış. bana göre nexus 4 neyse nexus 5 te o. arasındaki sadece işlemci ve kasa farkı. ahım şahım birşey yok arada. ben son 4.4 güncellemesi ile ios akıcılığı beklemiştim fakat beklentimi karşılamadı maalesef.

@relaxmovie

Kusura bakmayın ama bence siz elinize hiç nexus cihaz almamışsınız.Galaxy s3 kullanıyorum ve galaxy nexus bile s3'ü akıcılıkta cebine koyar çıkarır. Saf android çok ayrı bir olay.Androidin en stabil ve akıcı halidir bu da nexus cihazlarda var

• quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

video icin sagol ben begendim telefonu suan nokia 400 kullanıyorum 1 2 aya alacagım fiyatı uygun olursa

Önemli değil.

Bana göre Nexus 5 tasarım olarak çok güzel.Kamera yeterli denebilir.16 gb hafızaya da tamam ( sd kart slotu olmamasına rağmen). Donanım anlamında zaten söze gerek yok ama 2300 mah batarya nedir arkadaş google cihazını kendisi berbat etmiş. Bir de insanların nexus tercih etmelerindeki en büyük etken yazılım desteği.Ama galaxy nexus gibi bir cihaza güncelleme yok ne tuhaf ki. Ben de s3'ten nexus 5'e geçmeyi planlıyordum fakat pil+yazılım desteğindeki saçmalıktan dolayı vazcaydım

• relaxmovie R kullanıcısına yanıt
    Nexuslar en stabil-akıcı android deneyimini sunar yanlışınız var. nexus 7 tabletim stock 4.3 ile ipad stabilitesi ve akıcılığında neredeyse.
  • Nexus 7 telefon arama yapabilme özelliğine sahip mi?
  • Buyurun arkadaşlar arka planlar

(Paylaşıldıysa kusura bakmayın)

★★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Klübü ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Booker DeWitt -- 1 Kasım 2013; 19:29:33 >

• Arka plan fotoğraflarını sevmedim sade bir görüntü yok keşke evren fotoğrafları felanda olsaydı ...
  • wi-fi modelini kullanıyorum , tabletlerin çoğunda telefon özelliği yoktur. 3g modellerde olabiliyor o özellik ama çoğu kişi telefonu varken tabletine hattını takıp telefon olarak kullanmaz.
  • Anladım teşekkürler cevap için ama biri çıkıp kesin olarak söylese nexus wi fi de veya 3g de telefon özelliği vardır veya yoktur çok iyi olurdu.
  • Ben de Nexus 5'i düşünmeye başladım. Bu sefer olmuş dedirten dolu bir cihaz yapmışlar. Her şey güzel de o işlemci ve ekran çözünürlüğüne o batarya nasıl dayanacak çok merak ediyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Bence siz iOS bir cihazın Youtube'undan bu cihazların karşılaştırmalarını izliyorsunuz.. Hatanız var. Ayrıca stabilite kelimesinin anlamına tekrar bakmanızı rica ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Ben de Nexus 5'i düşünmeye başladım. Bu sefer olmuş dedirten dolu bir cihaz yapmışlar. Her şey güzel de o işlemci ve ekran çözünürlüğüne o batarya nasıl dayanacak çok merak ediyorum.

dayanmıcaktir. bence vazgecin. lg modellerine yönelmenizi tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.