Şimdi Ara

★★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Klübü ★★★ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.979
Cevap
63
Favori
226.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

nie ole cok para? sacmalık 350 dolar diyor abi :S

Burası "Türkiye" hocam,ne yazık ki bu fiyat bile iyimser olabilir
  • bundan önceki nexus'lar tanıtımdan ne kadar sonra piyasaya çıktı ?
  • Paralel ithalat 2 hafta sonra gelmişti nexus4
  • Nexus 4 1000 tl zaten o dediğiniz fiyat imkansız. Distribütörler sağolsun. Nexus 4 ilk çıktığında 1400 tlydi uuzn süre inmedi. O zamanki yurt dışı fiyatına bakın bir de buradaki fiyatına
  • fiyat en az 1400 resmi garantili olarak cikar, çünkü nexus 4 de durum ayniydi. paralel ithalat cihazlari 1100-1200 civarinda seyreder.
  • ben bu telefonu buradan proxy'yle girip satın alıp arkadaşımın adresine göndermek istiyorum. sonra ilk gelenle elden türkiye'ye teslim. böyle yöntem deneyen var mı daha önce? varsa önerisi fikirlerine açığım.
  • bugun tanıtılacakmı telefon merakla beklemekteyim ya g2 alacam yada bunu bunu begenırsem alırım fıyatı 1000 gecmeyecek ama
  • quote:

bugun tanıtılacakmı telefon merakla beklemekteyim ya g2 alacam yada bunu bunu begenırsem alırım fıyatı 1000 gecmeyecek ama

türkiye fiyatı 1000 imkansız olmaz.
    1400 e hazirlanin resmi garantili.
    paralel ithalat 1100-1200 civarı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

bugun tanıtılacakmı telefon merakla beklemekteyim ya g2 alacam yada bunu bunu begenırsem alırım fıyatı 1000 gecmeyecek ama

türkiye fiyatı 1000 imkansız olmaz.
    1400 e hazirlanin resmi garantili.
    paralel ithalat 1100-1200 civarı olur.

ya hocam ben anlamıyorum 350 dolar 350 avro 350 tl nie olmuyorda vergilerle 600-700 satılması gereken sey nıe bole fahis fiyatlara satılıyor ne zaman bu duzelcek?
  • MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    olmuyor dostum, bizde vergilerdi ıvır zıvır dı fiyat yüksek oluyor.
    google turkiyede direk cihaz satışına başlarsa o zaman fiyatlar inebilir.diğer türlü çok zor, 700 liralık ürün burda 1400 le piyasaya çıkar.nexus 4 de öyleydi, 3-4 ay sonra 1100-1200 civarına düşmüştü.

• hocam nasıl bi vergiymis ıvırzıvırmıs 350 dolar 1400 tl bu telefonu biz 600-700 almamız lazım vergileriyle bu kadar fahiş fiyatlar insanın canını sıkıyor. ne vergi ekliyorlarda 1400 oluyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 31 Ekim 2013; 11:53:38 >
  • MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    Distribütörlerin koyduğu kar payı da büyük
  • tamamda bunu duzeltmemiz lazım herkez koya koya fiyatlar ortada bunu duzeltmek ıcın nıe devletımız adım atmıyor? benim canımı sıkıyor bildim bileli turkiye bole teknoloji bize pahalı giriyor sadece telefon degil her konuda arabalarda bile oyle benzin felan filan gider bu benzinede aynı sey diyorlar vergiyle oluyor arkadas benmı koyuyorum vergiyi bu kadar herkeze normal geliyor bu vergi turk milletinin beynine çipmi takmışlar nedir anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 31 Ekim 2013; 11:57:20 >
  • Tamam 1400 olsunda 16 GB versiyonunu 1400e verirlerse almam. Gider Galaxy S4 alırım daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkA

Tamam 1400 olsunda 16 GB versiyonunu 1400e verirlerse almam. Gider Galaxy S4 alırım daha iyi.

s4 ten daha iyi bir donanıma sahip nexus 5. suan s3 kullanların güncelleme alamadıklarını hesaba katarasak s5 cıkmasıda yaklaştıgına göre nexus 5 s4ü ezer. ki şuan iphonedan sonra en akici telefon nexus 5. maddi olarakta zarar.
  • nexus 5 testlerde lg g2'den %8 daha fazla performans göstermiş. 4.4 KitKat'ın etkisi büyük herhalde.
  • 2300 mAh kapasiteli pil ile 8 saate kadar internette gezinme ve 6 saate kadar video izleme süresi sunuyormuş, doğru yalan....
  • Yeni fotoğraflara bu linkten bakabilirsiniz:http://www.gsmarena.com/google_nexus_5_torn_down_in_front_of_a_camera-news-7102.php

Ayrıca yeni bir hands on videosu da gelmiş buyrun:

• Resmen duyruldu telefon ve markette yerini aldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toshiromifune53

Resmen duyruldu telefon ve markette yerini aldı

Link verebilir misin sazan.avi degilse

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.