Şimdi Ara

LG Nexus 5 1.249tl+100 tl puan ile 1.149 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
3
Favori
3.193
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hayırlı olsun şimdiden, inşallah hızlı bir şekilde alırsnınız.
  • Bir gün içinde UPS ile geldi. 401K serisiydi. Fakat ölü piksel çıktığı için maalesef geri gönderdim. Benden önce alan arkadaşımda böyle bir sorun yoktu. Tamamen şans. Bir de LG'nin kalite kontrol eksikliği. Şans şans diyerek firmanın hiç suçu yokmuş gibi davranıyoruz aslında. O da ayrı bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi painkill -- 2 Mart 2014; 16:09:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkill

Bir gün içinde UPS ile geldi. 401K serisiydi. Fakat ölü piksel çıktığı için maalesef geri gönderdim. Benden önce alan arkadaşımda böyle bir sorun yoktu. Tamamen şans. Bir de LG'nin kalite kontrol eksikliği. Şans şans diyerek firmanın hiç suçu yokmuş gibi davranıyoruz aslında. O da ayrı bir konu.

Anladım hocam, yeni seri olmasına rağmen sorunlu gelmiş. Geçmiş olsun diyelim. Şanstan ziyade dediğiniz gibi LG'nin üretim sürecindeki hataları yüzünden bu tarz problemler var, aynen katılıyorum size. 1000 TL+ üzeri üst düzey bir cihaz aldığımız, bu kadar üretim hatası cihazın sık denk gelmemesi lazım normalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLmrCh -- 2 Mart 2014; 16:24:57 >
  • yeniden oldu 1250
    şu muzik perf cok mu vasat bı bılgı olsa adam akılı
  • Bu arada world carda 100 TL world puan veriyor 1249 olsun alıcam bir tane.
  • Cém kullanıcısına yanıt
    zaten 1249 değil mi

edit : az önce baktım 1299 olmuş hocam haklısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdfg112 -- 4 Mart 2014; 11:51:25 >
  • Dün 1249 TL idi..

Siyah stokları tükenmiş, Beyaz 1299 TL
  • Satin alan ve urununu teslim almis olan arkadaslardan birisi bana pm atabilir mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Bu arada world carda 100 TL world puan veriyor 1249 olsun alıcam bir tane.

dostum bu world kart atm kartından alışveriş yapıldığında da worldpuan veriyormu bilgin var mı?

@painkill - FurkanKizil
    arkadaşlar size gelen cihaz resimdekilerden hangisine benziyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duratorq_ -- 5 Mart 2014; 2:13:10 >

• Duratorq_ kullanıcısına yanıt
    Çok dikkat etmedim ama hoparlör delikleri geniş olan modeldi sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.