Şimdi Ara

LG Nexus 4 Turkcellde Önsiparişte 1399 TL!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
3.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemilture

Telefonun hafızası yazmıyor mu yoksa ben mi göremedim. Turkcell millete 8 lik nexus ları kaktırmasın 1400 tl ye.

Urun teknik ozelliklerinde 16 gb oldugu belirtiliyor.
  • 32lik olsaydı bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Yurt dışı fiyati 300 $

Bizde şuan ki kur ile ortalama 550 tl yapar ama malesef gordugunuz gibi 1400 tl

Boyle sistemin

Ben de bunu demek için gelmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

32lik olsaydı bari

32lik model daha satışa sunulmadı diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaos123

quote:

32lik olsaydı bari

keşke olsa tam ideal kapasite

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chaos123

quote:

32lik olsaydı bari

keşke olsa tam ideal kapasite

Aynen en azından sd kart desteği olsaymış.

• 1 kere LG aldım bir daha da almayı düşünmüyorum çok büyük değişiklik olmazsa. Ayrıca telefonun tipi bence iğrenç. Xperia Z-ZL gibi telefon görmüşüm bu bana çoook uzak geliyor. Ayrıca o fiyat nedir öyle! Turkcell yine kaktırıyor besbelli. Allah bilir plastik falandır sağı solu. Android 50 liralık telefonda bile var neredeyse bizim para verdiğimiz tek şey donanım kalıyor ama onda da LG işi tutturamadı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #berk

1 kere LG aldım bir daha da almayı düşünmüyorum çok büyük değişiklik olmazsa. Ayrıca telefonun tipi bence iğrenç. Xperia Z-ZL gibi telefon görmüşüm bu bana çoook uzak geliyor. Ayrıca o fiyat nedir öyle! Turkcell yine kaktırıyor besbelli. Allah bilir plastik falandır sağı solu. Android 50 liralık telefonda bile var neredeyse bizim para verdiğimiz tek şey donanım kalıyor ama onda da LG işi tutturamadı bence.

hocam beğenmeyebilirsiniz ama eleştirinizi çok samimi bulmadım telefonun dayanıklılık incelemeleri bakarsanız aynı sınıf bir çok telefona göre daha sağlam olduğunu görürsünüz xperia z mükemmel bir telefon ama yurt dışı satış fiyatı 649 euro türkiyede 2000liradan aşağı satışa çıkacağını düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: splendore

quote:

Orijinalden alıntı: #berk

1 kere LG aldım bir daha da almayı düşünmüyorum çok büyük değişiklik olmazsa. Ayrıca telefonun tipi bence iğrenç. Xperia Z-ZL gibi telefon görmüşüm bu bana çoook uzak geliyor. Ayrıca o fiyat nedir öyle! Turkcell yine kaktırıyor besbelli. Allah bilir plastik falandır sağı solu. Android 50 liralık telefonda bile var neredeyse bizim para verdiğimiz tek şey donanım kalıyor ama onda da LG işi tutturamadı bence.

hocam beğenmeyebilirsiniz ama eleştirinizi çok samimi bulmadım telefonun dayanıklılık incelemeleri bakarsanız aynı sınıf bir çok telefona göre daha sağlam olduğunu görürsünüz xperia z mükemmel bir telefon ama yurt dışı satış fiyatı 649 euro türkiyede 2000liradan aşağı satışa çıkacağını düşünmüyorum

Bu telefonun özelliklerini bildiğimden değil ancak şimde kadar ki LG'leri bildiğimden böyle söylüyorum. HTC ve Sony kasalarını sağlam yapıyorlar fakat LG bu konuda zayıf. Bundan sonra değişir mi bilemem. Sadece ben değil LG'ye soğuk bakan çok insan var. Fakat aynı izlenimler diğer çoğu telefon için yok.

• bu nexus serisine neden radyo koymazlar anlamıyorum

bir de gsmarena sitesinde browser için Adobe Flash desteği göstermemiş. Flash desteklemiyor mu nexus 4?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 22 Ocak 2013; 1:23:18 >
  • daha bu akşam öğrendiğim fiyatlarla rusyada nexus 4 $400, htc butterfly $950
  • flash mı kaldı yav adobe kendisi desteklemiyor ki google desteklesin sonradan yüklersin.

• Bu telefonun özelliği ucuz olması. çok satmasının sebebi ucuz olması. ama ucuz mu? yeni çıkan bir telefon fiyatı ve fiyatı beni tatmin etmiyor. Şimdi bu telefon burada 1000 tl olsaydı iyi derdim ama bu fiyat bu telefonun nosyonuna yakışmıyor. Ama bizde bilen adam çok. Zaten avrupadan amerikadan daha sık telefon değiştiriyoruz. bu zihniyet yüzünden. bu telefonları 2 sene almasak bak fiyatları hangi seviyelere geliyor. yok vergiymişte cartmışta bizde biliyoruz amerikada vergi olduğunu. bizde biliyoruz almanyada ne kadara satıldığını. amazon amerikaya bak oradan alabiliyor musun amerikada 300 dolara? İşler o kadar basit değil dostlar. Sadece googleın kendi play storeunda bu fiyat. Ve çıktığı gibi tükendi amerikada. Nereden nereye geldim yatim ben en iyisi.
  • yaza doğru birinizden 700 tl verir alırım temiz kullanın cihazları.

• quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

yaza doğru birinizden 700 tl verir alırım temiz kullanın cihazları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smartly

quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

yaza doğru birinizden 700 tl verir alırım temiz kullanın cihazları.

Aslında komik bir şey dememiş. Yıl belirtmemiş. 2014 te alabilir.
  • Yurtdışı simfree telefonu yaklaşık bu fiyatlara satıyorlardı.O yüzden Türkiye faturalı cihaz için normal fiyatı...

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

bu nexus serisine neden radyo koymazlar anlamıyorum

bir de gsmarena sitesinde browser için Adobe Flash desteği göstermemiş. Flash desteklemiyor mu nexus 4?

Android için flash desteği yok. 4.1den sonra

• Bu konuda daha çok kavga çıkar
  • Bu segmentteki cihazların fiyatı aşağı yukarı hep böyle, yurtdışında daha ucuz vs yorumları zaten hiç anlamıyorum zira benzer fiyatlara satılan x cihazlarda yine yurtdışında daha ucuz, kaldı ki petrolde, lcd tv de, pc de, otomobilde yurtdışında daha ucuz o nedenle artık lütfen bu tarz örnekler vermeyelim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.