Şimdi Ara

--Lg Nexus 4 Root/Rom/Kernel Bilgi Paylasimi Ana Konu-- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
14
Favori
22.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hells core kernel var yanılmıyorsam.
  • jugador07 J kullanıcısına yanıt
    CM11 ile uyumlu değil maalesef
  • cmert kullanıcısına yanıt
    http://d-h.st/users/hellsgod/?fld_id=28949#files

yanında cm yazanlar cm ile uyumlu. hells core manager var play'de onla da ayarlarını yaparsınız.

ya da direkt play'den menejeri kurun önce size indirtiyor o.
  • jugador07 J kullanıcısına yanıt
    tamam teşekkürler şu an stock 4.4.3 e döndüm bi ara denerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmert

tamam teşekkürler şu an stock 4.4.3 e döndüm bi ara denerim

4.4.3 yeni mi çıktı. Benim şuan güncelleme geldi. Yüklüyorum. Fark var mı 4.4.2 ile arasında ?
  • Konu ve anlatımlar çok teşekkürler
  • Android surumum 4.4.2 ve Paranoid rom yüklü. 4.4.3 e nasıl gecebilirim kısaca anlatacak biri var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba şu an telefonum Android 4.4.4 ve daha önce hiç root atmadım. Şu an root atmak ve Xposed yüklemek istiyorum ilk sayfadaki rehber işimi görür mü yoksa farklı bir yöntem mi izlemem gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solert

Merhaba şu an telefonum Android 4.4.4 ve daha önce hiç root atmadım. Şu an root atmak ve Xposed yüklemek istiyorum ilk sayfadaki rehber işimi görür mü yoksa farklı bir yöntem mi izlemem gerekiyor ?

yüzde doksan görür burda önemli olan windowsa telefonun sürücülerini tanıtmak ondan sonrası yazılanları uygulamak..
  • Hayırlı forumlar sıfır Nexus 4 alabileceğim yer varmı acaba internetten istemiyorum satıçıdan ben izmirde yaşıyorum teşekkürler

• Arkadaşlar acil yardım lütfen nexus 4 üm daha önceleri % 20 şarj kalınca ekran sapıtıyordu kendiliğinden telefon programlara giriyor yani ekran kendiliğinden basıyor .Gecen gün orjinal olmayan şarj ile şarj ettim şimdi %90 larda sapıtıyor yeniden başalatınca telefonu şarj %20 lere geriliyor.Sizce ne yapmalıyım buradaki romlardan birini yüklesem düzelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: |WhiteNight|

Elinize sağlık takip...

Arkadaşlar acil yardım lütfen nexus 4 üm daha önceleri % 20 şarj kalınca ekran sapıtıyordu kendiliğinden telefon programlara giriyor yani ekran kendiliğinden basıyor .Gecen gün orjinal olmayan şarj ile şarj ettim şimdi %90 larda sapıtıyor yeniden başalatınca telefonu şarj %20 lere geriliyor.Sizce ne yapmalıyım buradaki romlardan birini yüklesem düzelir mi?
  • Bi video olsa çok daha iyi olurdu ,şunları ne yapacağız ?Şimdiden teşekkürler
     --Lg Nexus 4 Root/Rom/Kernel Bilgi Paylasimi Ana Konu--
  • Telefonumun dokunmatiğinin alt kısmı bozuldu servis garanti dışı bıraktı.Rootla düzelebilme ihtimali üzerine telefonumu rootlamak olmazsada soft key kullanabilmek için Nexus root toolkiti kurdum adb sürücüsünü tanıttım ama root işlemini yapamıyorum fast boot bişeyler diyor ondan sonrası gelmiyor.Backup alıyor gibi yapıyor sonunda 0 mb gösteriyor.Telefondaki hiç bir şeyde silinmeden kalıyor.Nerede yanlış eksik yapıyorum acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Telefonumun dokunmatiğinin alt kısmı bozuldu servis garanti dışı bıraktı.Rootla düzelebilme ihtimali üzerine telefonumu rootlamak olmazsada soft key kullanabilmek için Nexus root toolkiti kurdum adb sürücüsünü tanıttım ama root işlemini yapamıyorum fast boot bişeyler diyor ondan sonrası gelmiyor.Backup alıyor gibi yapıyor sonunda 0 mb gösteriyor.Telefondaki hiç bir şeyde silinmeden kalıyor.Nerede yanlış eksik yapıyorum acaba?
    --- Bu mesaj otomatik olarak silinmiştir ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askerasker -- 6 Temmuz 2018; 14:32:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim telefon adb driver özürlüsü galiba. dediğiniz gibi geliştirici modu açtım ama işlem yaparken adb device not found yazıyor hep. bütün usb portlarını da denedim.
  • telefona root atmayı başardım.
    rom olarak ta Paranoid Android güncel sürümünü kurdum. 4.4.4 şuan telefonum çok hızlı ve stabil çalışıyor.
    paranoid andorid 5 çıakrdığında buradan paylaşım olurmu acaba. şuan bu konu ölmüş gibi geldi ama canlanırsa hiç te fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavzerturk

telefona root atmayı başardım.
    rom olarak ta Paranoid Android güncel sürümünü kurdum. 4.4.4 şuan telefonum çok hızlı ve stabil çalışıyor.
    paranoid andorid 5 çıakrdığında buradan paylaşım olurmu acaba. şuan bu konu ölmüş gibi geldi ama canlanırsa hiç te fena olmaz.

şuradan takip ede bilirsin romları ..http://forum.xda-developers.com/nexus-4 ŞUAN BEN BURDAKİ LOLİPOP .. :5.0.1 GÜNCEL MOD ROMU KULANIYORUM..http://forum.xda-developers.com/nexus-4/development/rom-simpleaosp-t2932090 KERNEL OLARAKTA BURDAKİ :https://s.basketbuild.com/devs/Barome/HellsDoctor/Mako/ ŞUAN HellsDoctor3_L13.zip OLANI KULANIYORUM ..KERNELİDE KURUNCA GOOGLE PLAYDEN PROGRAMINI TELEFONA KURUP İÇİNDEN SES .. ÇİFT TIKLAMAYLA AÇMA VS AYARLARI YAPIYORSUN..

• Arkadslar besiktasta oturuyorum servis ucreti ile sorunumu cozebilecek kimse varmi???

nexus 4 un ekranı kırıldı. ve ıcınde verılerım var. bunları tamamen sılmek ıstıyorum.

ama telefon teknosadan alınma rot vs hıc bısı yapılmadı.

usb hata ayıklama vs dahı secılı degıl.

telefonun ıcındekılerı kurtarmak lazım degıl tamamen sılebılırsem kalıcı olarak yeter benım ıcın.

• Merhaba telefonumda android 5.0.1 lollipop stok rom yüklü nasıl root edebilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.