Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

LG Nexus 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık
Giriş
    273 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    27 Ocak 2007

6 Not
    Merhabalar. Başlıkta belirttiğim gibi temizinden, sorunsuz Nexus4 aramaktayım. Satan arkadaşlar Pm atarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

https://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=333564

"PROFİLİ KAPALI ÜYELERLE ALIŞVERİŞ YAPMAYINIZ."
  • Binbaşı
    1115 Mesaj
    Referanslar: 36

Katılım Zamanı
    14 Ekim 2012

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

Merhabalar. Başlıkta belirttiğim gibi temizinden, sorunsuz Nexus4 aramaktayım. Satan arkadaşlar Pm atarsa sevinirim.

başlıkta ALINIK diye belirtirseniz boşuna ilana girmemize gerek kalmaz hocam
    Sorunsuz Alışverişlerim : F.Aykac , murtrax , asim03 , yalkie , philippe , raul_meireles , cio_cio , acht und zwanzig , Renji Abarai , Inventor , fikrets1 , sükût , ciom92 , srcn35 , pmomer , frkn44, cagataybas, jaroo1. Profili kapalı üyelerle alışveriş yapmıyorum.
  • Yüzbaşı
    625 Mesaj
    Referanslar: 27

Katılım Zamanı
    01 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

|
    |
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    27 Ocak 2007

6 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

İlan türünde alınık diye belirttim zaten. Konu başlığında tekrar belirtmeme gerek yok. Biraz bakınsanı konuya, kenarına köşesine görürdünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=333564

"PROFİLİ KAPALI ÜYELERLE ALIŞVERİŞ YAPMAYINIZ."
  • Bölüm Yetkilisi
    1199 Mesaj
    Referanslar: 34

Katılım Zamanı
    29 Mayıs 2006

Durum
    Forumda değil

9 Not
    quote:

İlanlarımda Nexus 4 mevcut bir tane dükkanımda görebilirsiniz.
    |
    |

Eski Kullanıcı Adım:Jeasme
    Prensip gereği artık forumda 100 ve üzeri referansı olmayan üyelere önce para göndermiyorum...
    Sorunsuz alışverişlerim:*Rusvenlee*DaveMustaine(NicholaiHel)*Burhan***kazmerkaya*sanat7*Oakles*y.alper*photo-pentax*express*nettt*Dogukan3535*ByAslan*metintekin***gLam***demircibu***SHEVYLENAX*cepciniz83*mhdemir*cex1985*romaktik83*
    MeteÖzbakay*uu_r*kriz_369*linger***Tafurdi*zanbay*kriz_369*imuratk*lord__of_darkness*Efsane48*ISLAMBOL*mobile-t*erm1122*Liu Kang*conur87*orcun32*Fromthesky*!!!Chinogolog!!!
    *kokov

Ve sahibinden.com üzerinden bir çok alışveriş...
    Sorunlu Alışveriş:*omusti*JasiusSky(Gerçek adı Gökhan Boz)Dolandırıcıdır*pasha23 -GARANTİLİ KAYIT YAPIYORUM DİYE YALAN SÖYLEYİP GEÇİCİ KAYIT YAPAN, FOYASI ORTAYA ÇIKINCA ERKEK GİBİ LAFININ ARKASINDA DURMAYAN GÜVENİLMEZ KAYITÇI!!!!!
    (Bazı üyeler kullanıcı isimlerini değiştirmişlerdir lütfen detayları pm le sorunuz)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Masal
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.