Şimdi Ara

LG Monitör L194WT-BF dijital analog sorunu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> LG Monitör L194WT-BF dijital analog sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    Lg LCD 19 İNC 194WT-BF model monitör aldım... ilk açtığımda hem dijital hem analog görüntü ababildim. yani kablolarda sorun yoktur... bilgisayarı formatladım. tekrar kurdum şimdi monitörde sadece analog sinyal alabiliyorum... dijitala geçince siyaha düşüp DIGITAL POWER SAVING MODE uyarısı yazıyor... monitörde hem dijital kablo dvı hem analog kablo ikiside takılı halde... ekran kartım Sapphire 512 mb Hd 2600pro güncel driverleri de yükledim bir türlü dijital sinyal alamıyorum... analog görüntü de problem yok. dijitale geçince siyaha düşüyor.... ilginize teşk...

|
    |
    oncelıkle monıtoru kasadan besleme. baska bır kaynaktan (prizden power al)
    sadece format atmamısın anladıgım kadarıyla...
    bıosuda defoulta cevırmıssın.
    bıosa gır power sekmesınden asagıya ın power save kısmının karsısınıda dısabled et.
    |
    |

AGRESİF TURK
  • DH Yönetici
    7520 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mastery

oncelıkle monıtoru kasadan besleme. baska bır kaynaktan (prizden power al)
    sadece format atmamısın anladıgım kadarıyla...
    bıosuda defoulta cevırmıssın.
    bıosa gır power sekmesınden asagıya ın power save kısmının karsısınıda dısabled et.

Bios sıfırlasaydı belirtirdi sanırım.. Bu olay bende de oluyordu :

Digital oluyordu analog yapmak istediğimde ekran siyah olıuyor tekrar digital e ceviriyordu.. Fakat bendeki kart nvidia..

Nvidia ayarlarından Set up Multiple Displays bölümünden Clone seçtiğim zaman sorun düzeliyordu.. Sizde ati ayarlarınınızı kontrol edin
    |
    |

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4X4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB | LG M2762D 27" FHD | Samsung 960 EVO NVMe M.2 SSD | WD Caviar Green Intellipower 1.0TB HDD | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 5.1 THX | Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Hometech Alfa 700C 13.3" FHD ~ M.2 SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.