Şimdi Ara

LG Mobile, Yine Şaşırtmadı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce, 2011 yılında duyurduğu tüm high-end cihazlara ICS güncellemesi vereceğini bildiren LG Mobile, bugün güncelleme takvimi açıkladı. Yine tam bir tarih veremeyen LG Mobile, kendine yakışanı yaptı ve güncellemeleri yine en son verecek firma olmayı başardı.

LG Optimus LTE, Prada LG 3.0, LG Optimus 2X, LG Optimus Sol, LG my Touch Q ve LG Eclipse için güncellemeyi 2. çeyrekte sunacağı açıklayan LG, üvey evlatlar LG Optimus 3D, LG Optimus Black, LG Optimus Big, LG Optimus Q2 ve LG Optimus EX için güncellemelerin 3.çeyrekte hazır olacağını duyurdu.

Verdiği tarihleri bir türlü tutturamayan LG, halihazırda Optimus Black için henüz 2.3 güncellemesini dahi verememiş durumda. En son 28 Kasım haftasında güncellemenin tamamlanacağını ve dağıtılacağını duyuran LG, üstün başarısı ile bu güncellemeyi de 2012'ye taşımayı başardı. Böylece 6 aydan fazla bir süredir müşterisini türlü bahanelerle en uzun oyalayan firma rekorunu da tazelemiş oldu.

Değerli ve sadık (!) müşterilerine desteklerinden dolayı teşekkür eden LG, bizi izlemeye devam edin diyerek duyurusunu tamamladı.

quote:

Ice Cream Sandwich (ICS) OS Upgrade Schedule

LG will be offering the Ice Cream Sandwich (ICS) OS upgrade for a range of LG smart-phones which were introduced this year. The global upgrade schedule will begin in the second and third quarters of 2012, which will be followed by a global roll out.
    During the second quarter of 2012 upgrades will begin for the following smartphone models: the LG Optimus LTE, Prada phone by LG 3.0, the LG Optimus 2X, the LG Optimus Sol, the LG my Touch Q and the LG Eclipse. These upgrades will be followed by upgrades for the following smartphone models during the third quarter of 2012: the LG Optimus 3D, the LG Optimus Black, the LG Optimus Big, the LG Optimus Q2 and the LG Optimus EX.
    LG will be taking all possible measure to offer a smooth OS upgrade in a timely manner. The exact start dates can vary by market, as each country can have different requirements, depending on the carrier and the smartphone model.
    LG would like to thank its customers for their most valued loyalty and support. Further details on the ICS OS upgrade, including their exact start dates, will be released prior to their commencement. Please stay tuned for more updates from LG.

Thank you.

Edit: LG Mobile Facebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treabacks -- 26 Aralık 2011; 13:16:18 >

• Yuh be 3 ceyrek ne demekbresmen dalga geciyorlar
  • 2012 nin 3.çeyreğine kim öle kim kala.Ki 2012 de ne cihazlar çıkacak.
    Yine 2012 de Android İCS nin bir sürü yeni versiyonları çıkacak.
    Kısacası LG 2012 de İCS li yeni cihazlarını satmak adına daha eski modellerini resmen çöpe atmış bile.
    Güya destek veriyor.

Galaxy Nexus u kullandım.Tamam İCS cok cok iyi ama cihaz ne Ram ne hız nede batarya performansı acısından bekleneni veremiyor.
    HTC nin cihazlarına verecegi İCS update li arayüzü gördükten sonra LG eski cihazlarına İCS update i verse ne olur vermese ne olur.Donanım olarak çok geride kalmış olacak cihazlar.
  • ICS nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

ICS nedir?

Ice Cream Sandwich, Android 4.0 sürümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: treabacks

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

ICS nedir?

Ice Cream Sandwich, Android 4.0 sürümü

eyv hocam..
  • 2.3 bi gelsinde ics eksik kalsın yahu
  • şahsen bir optimus black kullanıcısı olarak android 2.2 froyo sürümü ile mutluyum. gayet stabil çalışan bir sistem ancak bu demek değil ki 2.3 ve ics güncellemelerini istemiyorum. ne zaman çıkacak bilemiyoruz ama şahsi temennim gelecek olan güncellemelerin en az 2.2 kadar stabil çalışmasıdır.
  • 9.ayın adı 3. çeyrek olmuş.
  • 3. çeyrek ise bir sonraki sene 1. çeyreğe sarkar. Asıl 2012 3. çeyrekte gelirse şaşırırım.
  • Nasıl yani daha 2.3 alamadı mı LG kullanıcıları? Resmen rezillik, ben de bizim Sony'e laf ediyordum Nisanda çıkarıyor diye
  • 3. Çeyrekte diğer telefonlar ara sıcakları yerken biz soğuk soğuk bekleriz... :D
  • Optimus One a yil oldu belki hala 2.3 guncellemesi gelecek.

Bazi ulkelere geldi hatta Avrupa guncellemesi geldi sonra geri cektiler guncellemeyi kisacasi bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

Nasıl yani daha 2.3 alamadı mı LG kullanıcıları? Resmen rezillik, ben de bizim Sony'e laf ediyordum Nisanda çıkarıyor diye

LG, Temmuz'da çıkaracağı 2.2 Froyo'lu yeni modelini duyuruyor olur o tarihte.
  • Lg abartıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

şahsen bir optimus black kullanıcısı olarak android 2.2 froyo sürümü ile mutluyum. gayet stabil çalışan bir sistem ancak bu demek değil ki 2.3 ve ics güncellemelerini istemiyorum. ne zaman çıkacak bilemiyoruz ama şahsi temennim gelecek olan güncellemelerin en az 2.2 kadar stabil çalışmasıdır.

Dostum valla bizim V10E'li telefona sen gayet iyi diyosan, 2.3.5 veya ICS gorsen sok olursun herhal.

Optimus Black piyasadaki en iyi telefonlardan biri. Ama yazilim olarak o kadar kotu ki illallah detirtiyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • facebook sayfasında en güzel yorum şu olmuş..

Lie is Goood
  • telefen gayet güzel estetik fakat destek tam bir rezalet malesef....
  • quote:

Orijinalden alıntı: insurrection

telefen gayet güzel estetik fakat destek tam bir rezalet malesef....

Çok stabil çalıştığından desteğe gerek yok hocam. Hatta 2.1 daha stabilmiş, ona bile geçebiliriz.
  • telefon stabil olarak çalışıyor buna itirazım yok fakat insan yeni sürümlerini merak etmiyor değil bu konuda lg biraz sıkıntılı onun dışında telefon çok iyi.....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.