Şimdi Ara

LG Mobile'ın multimedya odaklı yeni telefonu; KM900 Arena (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
962
Cevap
0
Favori
113.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ALLAHA ŞÜKÜR 3-4 AY OLDU KİTLENME ARIZA VS OLMADI GENEL ANLAMDA MEMNUNUM AMA TEK ŞİKAYETİM .. FİYAT OLARAK TUZLU TEL ALDIK .. :)
  • Bu şarj konusu cidden kafa karıştırıcı ve telefona leke sürecek birşey bari 2 gün gitseydi şarjı
  • arkadaşlar biri navi için gd900 ü kötülemişte bendede vardı sımdı bırıne verdım ama ya gd900 3310 gibi özellikleri olsa onun o durusu gene yetrdı bnce
  • Selam arkadaşalar ben telefonu alalı 3 gun oldu ama msj yazarken takılması benı delı edıyo ayrıca hareket sensorunde de bı eksıklık var herzaman işlemıyo arasıra kendını kıtlıyo butun ozellıklerı kendı değiştiriyo kısacası aldığıma pısman olmak uzereyım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Selam arkadaşalar ben telefonu alalı 3 gun oldu ama msj yazarken takılması benı delı edıyo ayrıca hareket sensorunde de bı eksıklık var herzaman işlemıyo arasıra kendını kıtlıyo butun ozellıklerı kendı değiştiriyo kısacası aldığıma pısman olmak uzereyım..

Hocam Kvk ya da yollamışsınız bence yasal yollara başvurun.

Yada garantiye bir daha yollayın ürün değişimi talep edin..
  • Selamlar,
    Lg 900 Arena Radyo kac tane radyo frekansı kayıt edebiliyoruz
    android sistemi gelmesi doğrumu? gelirse nasıl indireceğiz
    birde telefon en fazla kac tl eder( En fazla kac tlden satın almalıyım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: e00017

Selamlar,

Benim GC900'de 30 radyo kanalı kaydedebiliyorsunuz.KM900 de bundan aşağı kalmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

quote:

Selamlar,

Benim GC900'de 30 radyo kanalı kaydedebiliyorsunuz.KM900 de bundan aşağı kalmaz bence

Arenadada 30 kanal kayıt ediliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.qaya
    Yokmu cevap verecek alıcam telefonu yoksa :) htc hd2 1.5 civarı ve 2 haftasonra gelcek ama o kadar para verebilirmiyim bilmiyorum :) bu bana yeter gibi geliyo ekran büyüklüğü tek problemim

Hocam ben Arena yı alalı 3 ay oldu
    Maalesef senin de değiğin htc yi görünce bin pişman oldum
    Adamlar yapmışlar. Gerçi ben aranedan genel olarak memnunum ama hiç bir proğram vs. yükleyemiyorsun standart işletimli olduğundan. Ama Windows Mobile süper olmuş htc de
    Eğer maddi imkanlarını çok zorlamazsa htc al derim. Ben pişmanım açıkçası
  • quote:

Selamlar Arkadaşlar yeni cep telefonu satın almak istiyorum cap telefonu olarak düşündüklerim

LG KM900 Arena

LG GM 735

NOKİA N85

SAMSUNG İ900

Bu telefonlar arasında kararsız kaldım kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparlarsa sizce bu telefonlardan hangisi almam gerekir.

Multimedya özellikleri iyi olması tercihimdir(Müzik sesi kalitesi kamera vb)

KM900 VE GM735 İ biliyorum diğer telefonları kullanmadım. hepsinin birbirinden artı veya eksi yönleri mutlaka olacaktır. arena güzel görsel bir tlefon okadar
    gm 735 win mob. kullanıyo ve arenaya göre daha güzel ablam kullanıyo inceliyorum ara ara. mesela wi-fi ile video 75 te direkt video izliyorum başka siteleri denemedim daha. hatta dns ayarlarını yapıp yuotubu bile direk izleme şansı olabilir denicem. neyse bana kalırsa iki arasından gm 735 i öneririm.
    diğer markaları bilenlere sorarsan en doğru kararı verirsin

• ÇOK MERAK EDİYORUM

ARKADAŞLAR TELEFON HAFIZASINA REHBERİ ATTIĞINIZ ZAMAN KİŞİLERE ARAYAN FOTOSU EKLİYEBİLİYORMUYUZ ?

EN ÖNEMLİSİ ARAYAN RESMİ TAM EKRAN OLARAK MI ÇIKIYOR LÜTFEN YARDIM.
  • ekleyebiliyorsun ve arandığın zaman resim tam ekran olarak çıkıyor.
  • bende gm735 vardı ama bu hafta arena geliyor bu android meselesi ciddi ciddi konuşuluyor her yerde doğruluğu nedir yoksa yalnızca bir söylentiden mi ibaret?
  • arkadaşlar 1 aydır km900 kullanıyorum fakat Wi-fi ile nete girdigimde neden yotube izlesene veye vidivodo gibi sitelerden video izleyemiyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaşlar 1 aydır km900 kullanıyorum fakat Wi-fi ile nete girdigimde neden yotube izlesene veye vidivodo gibi sitelerden video izleyemiyorum ?

Hocam bolt browser diye bir program var onun ile izleyebilirsiniz.

Programı indirebileceginiz link
    http://209.68.35.19/new/bolt.jar
  • Arkadaşlar km900 aldım ve 2 tane yedek bataryayla birlikte harici şarj cihazı alıcam ama orijinal batarya bulamadım bi türlü...iki sorum var;
    1-Harici şarj cihazını ve orjinal bataryaları İstanbul'da nereden bulabilirim,
    2-Orjinal olmayan bataryaları kullanmak telefona herhangi bi zarar verir mi veya herhangi bi sorun çıkarır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _okhy_ -- 2 Mart 2010; 23:32:43 >
  • yukarı

• @sonkursun hocam bu temaları telefonun neresine atıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa

@sonkursun hocam bu temaları telefonun neresine atıyoruz?

slm haydarpaşa arkadasım
    http://forum.donanimhaber.com/m_35027565/mpage_1/f_/key_emrah%2Cdincer//tm.htm#35094250 emrah dincer arkadasımız vakti zamanında güzel bir yardımcı olabilecek tüm gerekli acıklamayı verdiği bu sayfada mutlaka sana yardımcı ve yol gösterici olacaktır senden ricam oncelikle bir veri aktarımı gerceklestirmeden once mutlaka tlfnun içindeki tüm sana özel bilgilerini mutlaka bir yere yedeklemeni öneririm bunları yapmadıgın taktirde sana yardımcı olabilecek tüm bu acıklamalardan emrah dincer arkadasım ve ben dahil olmak üzere kimse sorumlu tutulmayacaktır bilginize
    Bu arada sloganımı unutmadan
    KRALIM SEN COK YASA HEMiii saygılar

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.