Şimdi Ara

LG Mobile'ın multimedya odaklı yeni telefonu; KM900 Arena (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
962
Cevap
0
Favori
113.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler üstad.yarın medya markete gidecem.söylediklerini dikkate alarak karar verecem.umarım hayırlısı olur.
  • harika telefon
  • Beyler bu telefonda alırken gelen widgetlar neler youtube facebook varmı youtube video izlenebiliyormu ? takılma vs. sorun yaşayan oldumu .
    Nette dolaşma mesaj yazma resim ve video performansı nasıl ? film izleme performansı ve film izlerken veya nette dolaşırken şarj durumu nedir ?
    En ucuz nerde bulunur istanbulda ?
    Cevaplar için çok teşekkürler şimdiden umarım ilgilenip cevap verirsiniz.
  • Yukardaki soruyu ben de soruyorum + telefonun fiyati ne zaman duser
  • Yokmu cevap verecek alıcam telefonu yoksa :) htc hd2 1.5 civarı ve 2 haftasonra gelcek ama o kadar para verebilirmiyim bilmiyorum :) bu bana yeter gibi geliyo ekran büyüklüğü tek problemim
  • Arkadaşlar bolt browseri kurdum fakat youtube dan yada diğer sitelerden video izleyemiyorum nedendir?
  • lg km900 hiç memnun değilim 15 gün oldu arıza veriyor sorunlu sakın almayınız 3g görüntü çalışmıyor vede şarjı 1 gün zor gidiyor şarja koymaktan bıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri
    lg km900 hiç memnun değilim 15 gün oldu arıza veriyor sorunlu sakın almayınız 3g görüntü çalışmıyor vede şarjı 1 gün zor gidiyor şarja koymaktan bıktım

Sadece senin telefonunda oluşan bi hata yüzünden, bu telefonu almayın demek nasıl bir saçmalıktır yaa
  • quote:

lg km900 hiç memnun değilim 15 gün oldu arıza veriyor sorunlu sakın almayınız 3g görüntü çalışmıyor vede şarjı 1 gün zor gidiyor şarja koymaktan bıktım

Aynen böyle saçma birşey olabilir mi benim telefonun sarjı 3 gün gidiyor.

3g de ise hiç bir problem yok aldığınız yere geri götürmeyi düşünemediniz galiba ki burada telefonu kötülüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa

quote:

Aynen böyle saçma birşey olabilir mi benim telefonun sarjı 3 gün gidiyor.

3g de ise hiç bir problem yok aldığınız yere geri götürmeyi düşünemediniz galiba ki burada telefonu kötülüyorsunuz.

Benim de sarjım en az 3 gün gidiyor. Bu telefonu nasıl kullandığınıza bağlı zaten. Sürekli wireless açık nette dolaşıyorsan günde 3-4 saat müzik dinleyip oyun falan oynuyorsan 1 gün bile dayanmaz tabi sarjın. 3G görüntülü konuşmayı denemedim hiç ama zaten daha çok yeni ülkemizde tabiki sorunlar olucak her yerden çekmiyor hala 3G. Telefonu karalamak yerine önce operatörüne kızmalı niye heryerde çekmiyor 3G diye zaten en büyük hatası araştırmadan almak olmuş arenayı bence arkadaşın. Kaç sayfalık konu var burda Sıkça Sorulan Sorular bile ekledim öbür konuya ama hala yeni konu açıp sarjı kaç gün gidiyor kamerası nasıl falan diye soru soran insanlar var. Genel olarak araştırma yapmayı sevmiyen bir milletiz ne geliyorsa ondan geliyor başımıza zaten

• samsung jet almayı düşünüyordum ama bu telefonu media markette inceleyince kullanınca hayran kaldım kısa zamanda alıcam umarım
  • merhaba arkadaslar bana haftaya almanyadan km900 gelecek... ben yıllardır nokia kullanıyorum ilk defa farklı bir modele geciş yapacam .. alternatif olarakta 5800 var yani ikisinden birini sececeğim genel olarak incelediğimde km900 daha bi cekici durdu ama tek sorun sarjı gibi geldi ben sürekli msjlasan biriyim yanii günde ortalama msj sayım 100den asağı düşmez... müzikte dinlerim acıkcası wi fi yi o kadar kullanacağımı sanmıyorum video cekmek falan anca ayda yılda bir olur...günde en fazla 5 dakika konusurum.... sabah sarjdan cekip cebime koysam tüm gün bunları yapsam gece yatağa girene kadar iidare eder mi beni sarjı, kullanan arkadaslar beni aydınlatırsa sevinirim yoksa sırf sarjı yüzünden kaba olan 5800 ı sececem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gece_nemi01

merhaba arkadaslar bana haftaya almanyadan km900 gelecek... ben yıllardır nokia kullanıyorum ilk defa farklı bir modele geciş yapacam .. alternatif olarakta 5800 var yani ikisinden birini sececeğim genel olarak incelediğimde km900 daha bi cekici durdu ama tek sorun sarjı gibi geldi ben sürekli msjlasan biriyim yanii günde ortalama msj sayım 100den asağı düşmez... müzikte dinlerim acıkcası wi fi yi o kadar kullanacağımı sanmıyorum video cekmek falan anca ayda yılda bir olur...günde en fazla 5 dakika konusurum.... sabah sarjdan cekip cebime koysam tüm gün bunları yapsam gece yatağa girene kadar iidare eder mi beni sarjı, kullanan arkadaslar beni aydınlatırsa sevinirim yoksa sırf sarjı yüzünden kaba olan 5800 ı sececem...

Sadece dediğin işlemleri yapacaksan bence 2.gün bile idare eder seni arena. Şarjı en çok yiyen wifi ve gps i kullanmaya çalışmak bence. Günde 1-2 saat müzik dinleyip dediğin gibi 100 tane mesaj çeker 5 dk da konuşursan bence ertesi gün bile şarjın anca yarısı bitmiş olur. Zaten telefona birşeyler yüklerken falan bilgisayarada bağlıyorsan gün içinde usbden şarj olduğu için sıkıntı çekmezsin.

• arkadaşlar telefonu 3 gün önce aldım. ekranda (özellikle kısayol ekranları açık olduğunda çok belirgin) titreme oluyo renklerde.ve hafiften ton farlılıkları var gibi. çok belirgin olmamakla birlikte dikkat çekiyo. böyle bir problem yaşayan oldu mu acaba?
  • çok tsk ediyorum arkadasım yardımın için... sanırım bu proğram sıkıntısı da kalkmış olmalıdır km900ün piyasaya çıkalı çok oldu oyun yada proğram sıkıntısı var mı hala....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gece_nemi01

çok tsk ediyorum arkadasım yardımın için... sanırım bu proğram sıkıntısı da kalkmış olmalıdır km900ün piyasaya çıkalı çok oldu oyun yada proğram sıkıntısı var mı hala....

ben bir sürü java oyun yükledim hemen hemen bütün java lar çlışıyor nerdeyse telde. Sadece dpad denen ekranda yön tuşları çıkıyor yüklediğin oyun ya da programlarda. Eğer yüklediğin uygulama ya da oyun dokunmatik değilse işe yarıyor dpad ama zaten dokunmatik destekli bir java ise yüklediğin gereksiz yere yer kaplıyor dpad. Onuda jar dosyasında ufak bir değişiklik yaparak kapatabiliyorsun. Uygulama sayısı oyunlara göre biraz daha az sonuçta çok fazla java uygulama yok zaten piyasada. Ama yeterli oyun var bence. Tabi asla iphone kadar kaliteli oyunlar değiller ama idare ediyorlar. Benim açtığım diğer konuda oyun vs indirebileceğin linkler mevcut.

http://forum.donanimhaber.com/m_35027565/tm.htm#35029991

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah.dincer -- 11 Ocak 2010; 23:12:15 >

• arkadaşlar 04.10.2009 da aldım km900 arenayı 01.12.2009 ankara k.v.k servisine verdim telefonu 08.01.2010 arızalı şekilde yasal hakkımı kullanmak için kendi isteğimle aldım telefon günde 3 kez takılıyo bataryayı cıkartmadan düzelmiyodu arızalarını söyleyip servise verdim servis pil kapağını değiştirmiş ekran camı değişmiş yazılım güncellemiş g idi f ye gecirmiş almaya gittim ekran camı ve ekran titanyum kasa arasında acıklık var kabul etmedim bıraktım orda sonra yine yazılım güncelleştirilmiş sanırsam j herhalda yine ekran camı ve titanyum kasa beraber değiştirilmiş alttaki acıklık üstte cıkmış kızdım servise değişim istiyom dedim lg onaylamamış 3 .cü ekran camı siparişi vermiş k.v.k servisi tuhaf bi telefon takılması insanı deli ediyo orjinal şekilde tamiri yok ve başınıza benim gibi bi olay gelirse lg den kimse yi bulamıyosunuz sadece 444 ara güzel bi kız sesi sorunu dinleyip yarin döneriz diyolar bu telefonun en çok arızası takılması ve ekran donması diğer halleri şık dikkat cekici video cekimi süper gece iyi değil ses harika ve şunuda söyleyim video cekim yaparken zoom yapmıyo böyle bir eksikliği var kısaca 38 gündür telefonsuzum yarin tüketici hakem heyetine başvuracağım bide bu telefonu 10 gün aramıştım ankara almak isteyen arkadaş iyi düşünün

• şu 3 g olayınıda anlatayım görüntülü konuşmada konuştuğunuz kişinin küçük te olsa resmini cekebiliyo güzel bi özellik veya siz kendinizi göstermek istemiyorsanız başka bir video veye resim kullanabiliyosunuz ve görüntülü konuşma sırasında arkadaki 5 megapiksel kamerayı da aktif hale getirip daha net görüntü sağlayabilirsiniz navigasyon sistemi sadece resimleri yükleyip izleyebilirsiniz online hava durumunu öğrenmek bile paralı telefonun bu konuda eksileri çok fazla batarya olayı en fazla 1.5 gün kim ne derse desin kılıfı güzel janjanlı bir telefon çok hassas anlamadığım birşey var video cekerken zoom yok sonra video yu izlerken zoom var cektiğinz resimler üstünde oynama yeteneği çok güzel istedğiniz herşeyi yapabiliyosunuz her ay bi yazılımı cıkıyo bir türlü tutturamıyolar ben 870 tl ye almıştım şu anda 750 tl civarı
  • quote:

arkadaşlar 04.10.2009 da aldım km900 arenayı 01.12.2009 ankara k.v.k servisine verdim telefonu 08.01.2010 arızalı şekilde yasal hakkımı kullanmak için kendi isteğimle aldım telefon günde 3 kez takılıyo bataryayı cıkartmadan düzelmiyodu arızalarını söyleyip servise verdim servis pil kapağını değiştirmiş ekran camı değişmiş yazılım güncellemiş g idi f ye gecirmiş almaya gittim ekran camı ve ekran titanyum kasa arasında acıklık var kabul etmedim bıraktım orda sonra yine yazılım güncelleştirilmiş sanırsam j herhalda yine ekran camı ve titanyum kasa beraber değiştirilmiş alttaki acıklık üstte cıkmış kızdım servise değişim istiyom dedim lg onaylamamış 3 .cü ekran camı siparişi vermiş k.v.k servisi tuhaf bi telefon takılması insanı deli ediyo orjinal şekilde tamiri yok ve başınıza benim gibi bi olay gelirse lg den kimse yi bulamıyosunuz sadece 444 ara güzel bi kız sesi sorunu dinleyip yarin döneriz diyolar bu telefonun en çok arızası takılması ve ekran donması diğer halleri şık dikkat cekici video cekimi süper gece iyi değil ses harika ve şunuda söyleyim video cekim yaparken zoom yapmıyo böyle bir eksikliği var kısaca 38 gündür telefonsuzum yarin tüketici hakem heyetine başvuracağım bide bu telefonu 10 gün aramıştım ankara almak isteyen arkadaş iyi düşünün

valla ne diyelim geçmiş olsun telefon işi biraz şans işi. Sana arızalı olan bir arena denk gelmiş. Geçen yazdan beri kullanıyorum telefonu tabiki kitlenme reset atma gibi durumlar oluyor ama çok nadir oluyor. O kadar çok versiyon denedim ki kimisinde kitlenme reset daha sık olurken kimisinde nerdeyse hiç olmuyordu. Yenisini vermedikleri sürece adam olacağını zannetmiyorum senin telefonun o yüzden elinden çıkarmaya bak bence alınca.

• Selamlar Arkadaşlar yeni cep telefonu satın almak istiyorum cap telefonu olarak düşündüklerim

LG KM900 Arena

LG GM 735

NOKİA N85

SAMSUNG İ900

Bu telefonlar arasında kararsız kaldım kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparlarsa sizce bu telefonlardan hangisi almam gerekir.

Multimedya özellikleri iyi olması tercihimdir(Müzik sesi kalitesi kamera vb)
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.