Şimdi Ara

LG Mobile, ICS'yi Alacak Cihazları Açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Optimus 2X dahil olmak üzere bu yıl çıkan tüm "high-end" cihazlar ICS'ye upgrade edilecekmiş.

https://www.facebook.com/notes/lg-mobile/announcing-the-initial-plan-for-android-40-ice-cream-sandwich-upgrade/316431148368212

quote:

Announcing the initial plan for Android 4.0 Ice Cream Sandwich upgrade

LG confirms today that the Ice Cream Sandwich (ICS) OS will be initially available for the following high-end LG smartphones which were introduced this year: the Optimus 2X, the Optimus Black, the Optimus 3D and the Optimus LTE. We are also continuing to evaluate the ICS OS to determine whether it is compatible with the functionality, features and performance of other LG smartphones to make the ICS OS available on as many LG smartphones as possible.

In December this year, the forthcoming upgrade schedule and additional specific models for the ICS OS upgrade will be posted on our LG Mobile Global Facebook page (www.facebook.com/LGMobile) and on our local LG websites. Please stay tuned for more updates from LG.

• Optimus Blacke gelmesi iyi oldu.
  • Optimus black'e gelmesini bekliyordum zaten ve beklediğim oldu
  • 4.0'ı en hızlı yayınlayan mobil firma olursa ancak, 2.3 için geç kalmışlığını affettirir.
  • LG'nin yazılım konusunda bir işi hemen hallettiği görülmemiştir. Bundan önceki telefonumda LG idi, o zamanlar bir daha LG almam demiştim ama namussuzlar iyi alet yapıp iyi fiyata satıyorlar.

Bu arada 2.3 dün Avrupa için çıkacaktı. Ben herhangi bir yerde bununla ilgili bir şeye rastlamadım, haberi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: treabacks

LG'nin yazılım konusunda bir işi hemen hallettiği görülmemiştir. Bundan önceki telefonumda LG idi, o zamanlar bir daha LG almam demiştim ama namussuzlar iyi alet yapıp iyi fiyata satıyorlar.

Bu arada 2.3 dün Avrupa için çıkacaktı. Ben herhangi bir yerde bununla ilgili bir şeye rastlamadım, haberi olan var mı?

optimus black 2.3 sanırım kore için çıktı arakdaşım. zaten yapılan açıklama direk 28 kasım değil 28 kasım haftası şeklindeydi. bekliyoruz bakalım.
    bu arada optimus black 4.0 almazdiyenlere şık bir cevap oldu bu açıklama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

quote:

LG'nin yazılım konusunda bir işi hemen hallettiği görülmemiştir. Bundan önceki telefonumda LG idi, o zamanlar bir daha LG almam demiştim ama namussuzlar iyi alet yapıp iyi fiyata satıyorlar.

optimus black 2.3 sanırım kore için çıktı arakdaşım. zaten yapılan açıklama direk 28 kasım değil 28 kasım haftası şeklindeydi. bekliyoruz bakalım.

ICS, 2.3 gibi olacaksa gelmesin bari, yaza kadar bekleyemem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

quote:

ICS, 2.3 gibi olacaksa gelmesin bari, yaza kadar bekleyemem

ya aslında şahsen android 2.2 froyo ile mutluyum ben. bu haliyle de yeterli optimus black ama tabiki de bu demek değil ki 2.3 gelmesin ya da daha da geciksin. 4.0 için 2012'nin ilk çeyreği içerisinde gelecek deniliyordu yanılmıyorsam.

• LG ICS için bu kadar beklemeyecektir bence de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.