Şimdi Ara

LG Minibeam PH300 Projeksiyon Cihazı - Şok Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
2.300
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG Minibeam PH300 Projeksiyon Cihazı Bugüne Özel

%15 İndirim Fırsatıyla Sadece 889,00 TL

Kampanya Bitiş Saati: 17:00
    Stoklarla Sınırlıdır!

http://www.mixreyon.com/asp/product/33700/LG-Minibeam-PH300-Projeksiyon-Cihazi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mixreyon -- 28 Mayıs 2015; 12:20:25 >

• ne zamandır araştırdığım bir ürün. 1050 tl + 100 puandan daha iyi fırsat bulamamıştım gerçekten çok iyi fiyat. hanımı ikna edebilirsem alacağım
  • Kampanyayı uzattık.Yoğun talep üzerine son 1 ürünü daha bu fiyata veriyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaiajan

ne zamandır araştırdığım bir ürün. 1050 tl + 100 puandan daha iyi fırsat bulamamıştım gerçekten çok iyi fiyat. hanımı ikna edebilirsem alacağım

adamlar senin için kampanyayı uzattı ayıp olmasın diye alırsın artık
  • yok abicim hatun evde boş duvar yok + 55 inç tv var napacaksın bunu diyor bir şey diyemiyorum başka bahara artık
  • Ürün tekrar kampanyada.Fiyat revize edildi.
  • fiyat ve ürün iyi gibi sanki. ses getirmemiş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300 ansi lümen çok çok düşük. Zifir ikaranlıkta gece ancak kullanırsınız. Bunun amacı taşınabilirlik. Ev için kesinlikle uygun değil kullanamazsınız. Ordaki 300 bi 3000 olacakki anca.
  • kesbi kullanıcısına yanıt
    normal lambalı projeksiyonlarla karıştırmayın.

led lambalı projeksiyonlar düşük ansilümen değerine rağmen yüksek görünürlük sunarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

300 ansi lümen çok çok düşük. Zifir ikaranlıkta gece ancak kullanırsınız. Bunun amacı taşınabilirlik. Ev için kesinlikle uygun değil kullanamazsınız. Ordaki 300 bi 3000 olacakki anca.

Kardeşim led projeksiyon kullandin mi bilmiyorum ama ben okulda perdelere karartilmis loş ortamda LG' bin başka bir modelini kullanıyorum. Ondan da gayet memnunum.

• cihazı led tv ile kıyaslarsak kaç inç büyüklüğünde görüntü veriyor, bir de film için yeterli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

quote:

300 ansi lümen çok çok düşük. Zifir ikaranlıkta gece ancak kullanırsınız. Bunun amacı taşınabilirlik. Ev için kesinlikle uygun değil kullanamazsınız. Ordaki 300 bi 3000 olacakki anca.

Kardeşim led projeksiyon kullandin mi bilmiyorum ama ben okulda perdelere karartilmis loş ortamda LG' bin başka bir modelini kullanıyorum. Ondan da gayet memnunum.

O kullandığınızın gücüne bir bakın sonra yorum yapın. Bu taşınabilsin diye yapılmış pilli bir oyuncak. Evde kullanmaya çalışmak sadece kendini kandırmak olur. LG'nin ev için modelleri de var. 600-700'den aşağı yok. Yarıdan fazla kısınca anca buna denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 20 Mayıs 2015; 19:07:14 >

• 1.051,38TL gözüküyor, fiyat bumu
  • mixreyon kullanıcısına yanıt
    Fiyat 1051t gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

quote:

O kullandığınızın gücüne bir bakın sonra yorum yapın. Bu taşınabilsin diye yapılmış pilli bir oyuncak. Evde kullanmaya çalışmak sadece kendini kandırmak olur. LG'nin ev için modelleri de var. 600-700'den aşağı yok. Yarıdan fazla kısınca anca buna denk geliyor.

Lg'nin 300 ve 500 ansilümenlik iki farklı modelinden bahsediyordum kardeşim.Bilmeden gelip burada ahkam kesen boş forumculardan değilim.Bir deneyimim var ki gelip burada paylaştım.Ha satıcıyı tanımam ama ürünü takip ettigimden fiyatı seviyesini de az çok biliyorum. Lakin fiyat yeniden yükseltilmiş.

• Arkadaşlar ben de iki yıldır okulda dersleri 300 lümenlik led projeksiyon ile anlatıyorum. Çantamın bir köşesinde taşıyabilmek ve lazım olduğunda çıkarıp kullanmak büyük bir kolaylık. Yazıları yüksek kontrastla büyük yazınca küçük ve orta boy loş sınıflarda rahat ders işleniyor. 50 kişinin üzerindeki büyükçe sınıflarda ekran boyu veya parlaklığı yetersiz kalabilir.
    Evde kullanım için görüntünün yeterli olduğunu düşünüyorumi, tek sorun fan sesi olabilir.
  • Acer'ın 300 Lümenlik (ANSI Lümen değil) ve 720p projektörünü kullanıyorum.

3.5 metre mesafeden 2.00 x 2.60 mt perdeye görüntüyü gece yansıtıyorum ve ortaya çıkan görüntüden çok memnunum. Bilmeden-kullanmadan sallayanlara bakmayın. Ha gündüz ışık altında kullanılmaz ama loş ışıkta bile iyi görüntü veriyor. Ayrıca zaten sinema dediğin karanlıkta izlenir ve karanlıkta mükemmel performans veriyor...

Buyurun aynı özelliklere sahip Acer K130 projeksiyon incelemem;
    http://forum.donanimhaber.com/m_67009079/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 20 Mayıs 2015; 22:28:32 >
  • Ürün tekrar kampanyada.Fiyat revize edildi.

Kampanya Bitiş Saati: 17:00
    Stoklarla Sınırlıdır!

Stoklar tükendiğinde kampanya sona erecektir.
  • Acer k11 vardı 2 yıllık garantisi dolduktan sonra ölü pikseller çıktı ve hızla çoğalıp kullanılmaz hale geldi. Acer servisi aradım arızanın tespiti için bile 50 tl istedi BAN! Kendim başka özel servislere gösterdim dmdsinin değişmesi gerektiğini söylediler, fiyatı da yenisini al daha iyi. Ebayde bile araştırdım daha pahalıya geliyordu. O zaman anladmki led projeksiyon teknolojisinin kalbi dmd, gerisi fasa fiso. 3 yıldır alet çöp olarak yatıyor..
    Şahsen en az 5 yıl garantisi olmadan bir daha led projeksiyon almam. Son durumu bilmiyorum bu aletlerin garantisi ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Acer k11 vardı 2 yıllık garantisi dolduktan sonra ölü pikseller çıktı ve hızla çoğalıp kullanılmaz hale geldi. Acer servisi aradım arızanın tespiti için bile 50 tl istedi BAN! Kendim başka özel servislere gösterdim dmdsinin değişmesi gerektiğini söylediler, fiyatı da yenisini al daha iyi. Ebayde bile araştırdım daha pahalıya geliyordu. O zaman anladmki led projeksiyon teknolojisinin kalbi dmd, gerisi fasa fiso. 3 yıldır alet çöp olarak yatıyor..
    Şahsen en az 5 yıl garantisi olmadan bir daha led projeksiyon almam. Son durumu bilmiyorum bu aletlerin garantisi ne kadar?

Acer K130 LED projeksiyonumu 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Bendeki LCD değil DLP teknolojisine sahip...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 30 Mayıs 2015; 22:39:55 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.