Şimdi Ara

LG marka PS serisi tüm PLAZMAlarda problem var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
9.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resimler için "Caution" dan rica ettim,açık hale getirecek,olmadı bir başka arkadaş bulurum,ben çakmıyorum o işlerden

++
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Resimler için "Caution" dan rica ettim,açık hale getirecek,olmadı bir başka arkadaş bulurum,ben çakmıyorum o işlerden

++

pm i aldım can abi indirip yuklerim birazdan..
  •  LG marka PS serisi tüm PLAZMAlarda problem var
     LG marka PS serisi tüm PLAZMAlarda problem var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caution -- 24 Ekim 2009; 1:07:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caution

quote:

Resimler için "Caution" dan rica ettim,açık hale getirecek,olmadı bir başka arkadaş bulurum,ben çakmıyorum o işlerden

++

Dostum resimler yüklene kadar ben bir dışarı çıkıyorum S.image olayı bitmesi kötü oldu forumda

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

Orijinalden alıntı: caution

quote:

++

Dostum resimler yüklene kadar ben bir dışarı çıkıyorum S.image olayı bitmesi kötü oldu forumda

gercekten bittimi Simage linkli yaptım ama

• Teşekkürler Caution

++
  • Dostum imageshack değerleri düşürüyoruz Lakin site kaldırmıyor artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

merhaba

bekir coşkun lu resimde solda ve sağda benim dediğim şekilde gölgeleme var. dikkat ettin mi?
  • merhaba albani ve caution ,

resimleri atmada yardımcı olduğunuz için teşekkürler..

orhan ı pazartesi arayacağım. arama fırsatım olmadı.

LG bunu gözden kaçırmış olamaz dıye dusunuyorum.

yazılımsal gibi görünüyor. ama böyle olsaydı çoktan çözerlerdi sanırım. inşallah panelde değildir sorun.

türkiye de tek farkeden benim galiba . ne göz varmış bende :))

cihazın bir yerinde servis software versiyonuna bakmıştı.

LG Türkiye ile zaman kaybetmek yerine bu hafta yurtdışı ile irtibata geçmeyi düşünüyorum. LG türkiye ye biraz fırça atsınlar...

kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinemaForum

Talvegus öncelikle gecmis olsun, umarim ya TV degisir ya da parani iade ederler.

Ben yaklasik 1 yildir LG 50PG7000 (Full HD) kullaniyorum, hic öyle bir sorun ile karsilasmadim. Birkac kez bile bile yaklasik 10 dk PS3 oyununu pause ettim ve biraktim, gölge yapti, ancak en fazla 1 dk icinde kayboldu.
    TV menüsünde bunu önlemek äcän bir ayar var, gözün göremeyecegi sekilde pixelleri oynatiyor vs, bu tür gölgelemeleri engellemek icin. O mesela aktif durumda olmasi lazim. Ancak sanirim sizde durum farkli.

Bu arada PS serisindeki tüm Plazmalarin arizali/problemli oldugunu nasil tesbit ettiniz ? Bildigim kadariyla yüksek model PS serisi modelleri THX sertifikali. Öyle genel bir hata olmasina pek ihtimal veremedim.
    Belki aleti tasirken veya depolarken yan mi koydular ne yaptilar ??

yiğitler elektronik (yetkili LG TÜrkiye teknik servisi) söyledi. bu seri böyleymiş yani bu resimlerde gösterdiğim şey hata değilmişmiş... adamı eşek yerine koyuyorlar.

sekretere aratmışlar evi. ben arayıp sen bu dediğinize inanıyormusun ? teknik adamsınız dedim. gıkları çıkmadı. kem küm falan. alllah işinizi rast getirsin ben kendi işimi kendim hallederim dedim.

böyle iş olur mu ? soruyorum. şimdilik forumda yazışıyoruz ama yakında kanuni yollara da müracaat ederim. açılmış servis kaydım var.

bana sözle geri dönüş var. yazılı belge veren yok. bu konuda mevzuat nasıl ? bilen var mı?

ben de bir yandan araştırayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talvegus -- 24 Ekim 2009; 21:20:47 >

• Kardeş,ben arada böyle özellikle absürt "Servis" sallamaları görünce kafayı yiyip,aynen girişiyorum,ama bu işleride iyi bilen birisi
    olarak doğal olarak bu atraksiyonlar canımı çok fena sıkıyor

1-Senin için örneğin Modül hatası çıkması daha iyidir,çünkü TV değişir o zaman,buna kafanı takma,keşke Modül hatası çıksa!!

2-Servisin söylediğine ise ancak "küfür" edilir buna başka bir Türkçe laf bulunamaz!!

3-Ben genel olarak PDP de LGE yi hiç tutmam ama Orhan'ın hatırına şimdilik eyvallah diyorum

LGE de PDP de hiç bir ilerleme yok ne yazıkki!!

4-Bu seriler böyle ise(hadi olabilir diyelim ama heriflerinde olaydan haberleri olmadığı için sadece sallıyorlar!!! veee LGE bu!!)
    Kardeş o zaman ver malı geriye,versinler paranı sana,bu kadar basit+

Birde Orhan el atsın bakalım ne yapacak(yoksa çokmu şey istedim Orhan dan yaw) o da bu işlerin altından nasıl kalkacak
    bilemiyorum Pio dan sonra LGE çekilmez ama ne yapsın ekmek parası o da haklı!!
    Ben sana dedim Orhan kardeş sen "Anadolu" ya Transfer ol diye ama beni dinlemedin

++

• e
    quote:

Orijinalden alıntı: talvegus

quote:

merhaba

bekir coşkun lu resimde solda ve sağda benim dediğim şekilde gölgeleme var. dikkat ettin mi?

vet o gölgelenme oluyor yanlız 4:3 ne zaman seyredeceğiz ki ? bunu çok önemsemiyorum benim derdim açıp kapamalarda ekranda izler oluyor şimdilik kısa zamanda gidiyor ama sonra gitmezse diye düşünüyorum :(

• quote:

e
    quote:

Orijinalden alıntı: talvegus

quote:

merhaba

vet o gölgelenme oluyor yanlız 4:3 ne zaman seyredeceğiz ki ? bunu çok önemsemiyorum benim derdim açıp kapamalarda ekranda izler oluyor şimdilik kısa zamanda gidiyor ama sonra gitmezse diye düşünüyorum :(

benim belirttiğim olay her turlü ekran formatında var. sadece n emek istediğimi nlaın diy 4:3 formatın aln bakın dedim
    . 16:9 full ekran da seyretsen durum aynı. seyrettiğin görüntüye öe az ya da çok bunu farkediyorsun.

• merhaba

Orhan Bey ile görüştüm. sağolsun beni can kulağıyla dinledi ve bu problem hakkında bazı kişileri bilgilendirdi.

bakalım neler olacak..

kolay gelsin
  • Orhan kardeşim,bak sallamasın arkadaşlar ona göre

++
  • quote:

Kardeş,ben arada böyle özellikle absürt "Servis" sallamaları görünce kafayı yiyip,aynen girişiyorum,ama bu işleride iyi bilen birisi
    olarak doğal olarak bu atraksiyonlar canımı çok fena sıkıyor

1-Senin için örneğin Modül hatası çıkması daha iyidir,çünkü TV değişir o zaman,buna kafanı takma,keşke Modül hatası çıksa!!

2-Servisin söylediğine ise ancak "küfür" edilir buna başka bir Türkçe laf bulunamaz!!

3-Ben genel olarak PDP de LGE yi hiç tutmam ama Orhan'ın hatırına şimdilik eyvallah diyorum

LGE de PDP de hiç bir ilerleme yok ne yazıkki!!

4-Bu seriler böyle ise(hadi olabilir diyelim ama heriflerinde olaydan haberleri olmadığı için sadece sallıyorlar!!! veee LGE bu!!)
    Kardeş o zaman ver malı geriye,versinler paranı sana,bu kadar basit+

Birde Orhan el atsın bakalım ne yapacak(yoksa çokmu şey istedim Orhan dan yaw) o da bu işlerin altından nasıl kalkacak
    bilemiyorum Pio dan sonra LGE çekilmez ama ne yapsın ekmek parası o da haklı!!
    Ben sana dedim Orhan kardeş sen "Anadolu" ya Transfer ol diye ama beni dinlemedin

++

Can abi selamlar ... konuyu okudum ama ben resimlerden bir şey anlamıyorum bir tane açar öyle bakarım ayrıca 42pq6000 izliyorum karşımda kesinlikle bu tarz bir sıkıntı yok 50ps6000 dende epey sattık kimseden bu tarz bir sıkıntı gelmedi ... burdaki mesajları olduğu gibi yukarıya gönderyorum sanırım en kısa zamanda birileri müşterinin duymak istediklerini usulünce söyleyecektir ... bu arada can abi taktın anadolu grubuna haberin yok galiba Samsung anadolu grubunu şutladı ... kendileri geliyor ... merak etme biz köşemizi kaptık gayrı burdayız ... Selamlar ...

• Orhan zaten iş olacağına varır,ama sen Anadoluya Transfer olsaydın,sana yinede bir şey olmazdı,çünkü iyi oyuncu her zaman takım bulur kendisine

Bu arada Anadolu,en berbatı idi ve yakında Samy panel alanların sıkıntısıda ciddi olarak artacaktır,herifler sadece paso mal satmaya
    odaklanmışlardı,Satış sonrası en kötü hizmet Anadolu-Samsung tadır TR!!!

Ama Samy nin kendi gelmeside işi ne kadar değiştirecek belli değil,çünkü bu herifler bir kere adet bazında çok ciddi satış yapıyorlar!buda sorun/hata
    oranını ciddi arttırıyor!

LGE de bana göre hala tam oturmadı ama süre geçtikçe bunu umarım güzel değerlendirirler!

Hayırlı işler
    ++

TF de yazmışsın Anadolu için,orayada bir şeyler yazdım++
  • Arkadaşlar bende 29 Ekim günü LG 50PS6000 serisi cihaz aldım 30 Ekimde de servis tarafından kuruldu, forumda bahsedilen hataları ben farkedemedim. Mevcut ingilizcem ile yabancı bir kaç forumada baktım onlarda da adı geçen arızalar gündeme getirilmemiş.
    Merak ettiğim bir konuda 22 Ekim de açılmış olan başlık 27 Ekime kadar takip edilmiş şu an kimse ilgilenmiyor sonucunu merakla beklemekteyim.
  • Ben de tam 50PS6000 almaya karar vermiştim
    Teknosa'da şu anda 2699 / 8 taksit şeklinde satıyorlar.

Bugün gittim inceledim biraz, beğenmiştim
    Ama şimdi kafam karıştı.
    Niyetlenmişken alıp keyfini sürmek istiyorum.

Özetle problemin sonucu ne oldu???
  • düşündüğüm bir model ne oldu acaba sonuç nedir forumda bu modele sahip başka kimse yokmu acaba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.