Şimdi Ara

LG Magna Kulananlar Klübü Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ___________________________LG magna 8.0 Megapixel Android 5.0.2 (Lollipop) 1,2 GHz Quad Core 1 GB RAM 2540 mAh__________________________

LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu
    [ LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu
    / LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu
    c LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu
    o LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu
    lor]
     LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu

İşletim Sistemi:Android OS, v5.0.1 (Lollipop)

İşlemci:Mediatek MT6582 - Quad-core 1.2 GHz

Ekran Boyutu:5"

Ekran Çözünürlüğü:720 x 1280 pixels (~294 ppi pixel density)

Dahili Hafıza:8 GB

Bellek:1 GB RAM

Arttırılabilir hafıza:microSD,32 GB'a kadar

Kamera:8 MP

Ön Kamera:5 MP

Wlan:Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth:Var

Gps:Var

Batarya:Li-Ion 2540 mAh

Üyeler:

1-) mamlamoz
    2-) mrkablocu
    3-) yakamoz32
    4)- cesur_0342
     LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu
     LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu LG  Magna Kulananlar Klübü Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_17 -- 15 Mayıs 2016; 23:31:38 >

• up
  • up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_17 -- 25 Nisan 2016; 20:38:58 >
  • Up 499 tl ye hepsiburadadan sipariş verdim bende anneler gununde hediye edicem umarim parasının hakkını verir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Up 499 tl ye hepsiburadadan sipariş verdim bende anneler gununde hediye edicem umarim parasının hakkını verir.

memnun olursunuz hocam umarım ekliyorum sizi
  • Ekleyin hocam ben lg ciyim zaten suandada g3 kullanıyorum f/p ürünü lg

• quote:

Ekleyin hocam ben lg ciyim zaten suandada g3 kullanıyorum f/p ürünü lg

ekledim zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: *By Mehmet*

Merhaba,bende aynı şekilde hepaiburada da gördüm bu fiyata annem için sizin cihaz ulaştı mı bir sıkıntı varmı? Forumda olumsuz yorum yapanlar olmus kalın cebe sığmıyor veya şebeke gidiyor vs gibi kararsız kaldım açıkçası

Benim cihaz aldıktan sonra 1 gün sona ulaştı sorunsuz ne takılma ne donma hiçbirşey yok telefonda babam kulaniyordum cebe çok rahat siğiyor babamın bozulan grand neo vardı kalın hantal bu telefona geçince rahatladi ayrıca içinde 1 GB sd kart takılı sadece müzikleri oraya attı tamamıyla dolu ama kasma yapmıyor hat olarak cekme kesie kopmada olmuyor oturdum semtte kılıf bulamadım onuda internetten sipariş le aldım

• Suan icin cok stabil bir telefon hafif ve kasma donma yapmıyor ancak kamerası bana kötü geldi biraz kumlu çekiyor yada ben g3un kamerasina alistim diye bana öyle geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 1 Mayıs 2016; 17:49:43 >
  • quote:

Suan icin cok stabil bir telefon hafif ve kasma donma yapmıyor ancak kamerası bana kötü geldi biraz kumlu çekiyor yada ben g3un kamerasina alistim diye bana öyle geliyor.

kamera ayarlarında en yuksek cozunurlukleri secin daha iyi olacaktır
  • Selamun aleykum ben magna alarak araniza katildim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkablocu

Selamun aleykum ben magna alarak araniza katildim

ekledim hocam
  • Benıde ekleyın 2 aydır kullanıyorum ve bu paraya gercekten memnun kaldım cıhazdan, bi arkadaş kamerasından bahsetmiş gün ışıgında her telefon kadar yeterlı sevıyede düşük ışık ve ev içi gibi ortamlar içinse sıze suan kullandıgım camera fv 5 programını kesınlıkle tavsıye ederım ıso ve pozlama ayarkarını manuel olarak yapabılıyorsunuz ve net cekımler yapılabılıyor düşük ışıklı ortamlarda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 1 Mayıs 2016; 18:32:22 >
  • Bende iki aylik lg magna kullanicisi olarak birseyler yazmak istedim. Daha onceki telefonum s2 idi.

Ekrani genis ve lg kalitesiyle uretilmis oldugu belli en azindan
    Bataryasi cihazin en iyi oldugu alan. Gercekten sarzi iyi bence tabi.
    Distiributor garantili olmasi iyi.
    Uygulamalari sd karta tasi var.
    Kamera kotu oldugu belli herhangi bir ortalama telefonlarla ayni yeri cekin daha iyi anlarsiniz.
    Eksilerinin en buyugu bence islemci nedir bilmiyorum ama galiba giris seviyesi bir islemci ve kasmiyor ama islemleri yavas yapiyor. Yani cok sey beklemiyor ve distiributor garantili kafam rahat olucak internete girse yeter sarzi iyi gidecek yeter derseniz 500 tl ye buyrun. Ama bu telefondan s3. S4 performansi beklemeyin. Ama cokta kotu zannetmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cesur_0342

Bende iki aylik lg magna kullanicisi olarak birseyler yazmak istedim. Daha onceki telefonum s2 idi.

Ekrani genis ve lg kalitesiyle uretilmis oldugu belli en azindan
    Bataryasi cihazin en iyi oldugu alan. Gercekten sarzi iyi bence tabi.
    Distiributor garantili olmasi iyi.
    Uygulamalari sd karta tasi var.
    Kamera kotu oldugu belli herhangi bir ortalama telefonlarla ayni yeri cekin daha iyi anlarsiniz.
    Eksilerinin en buyugu bence islemci nedir bilmiyorum ama galiba giris seviyesi bir islemci ve kasmiyor ama islemleri yavas yapiyor. Yani cok sey beklemiyor ve distiributor garantili kafam rahat olucak internete girse yeter sarzi iyi gidecek yeter derseniz 500 tl ye buyrun. Ama bu telefondan s3. S4 performansi beklemeyin. Ama cokta kotu zannetmeyin.

ekledim hocam

• Hic konusan yok telefonunuz hakkinda ne dusunuyorsunuz :-)

• Telefon güncellemesi nasil arkadaşlar

• Gayet stabil ben bugün güncelledim 6.0 şimdilik hızlı gayet valla 500 tllik telefona bile 6.0 marsmelow geldi iyiki almışım diyorum.

• Ben de pazar günü aldım LG-H500TR modelinden. Türkiye modelinde FM Radyo olmaması üzdü haliyle, sık radyo kullanan biriyimdir. 3 gündür aldığım için haliyle çok bir şey deneyimleyemedim ama aldığım her cihazın altını üstüne getiren biri olarak iciğini cıcığını karıştırdım ve çok yüklendim, ancak belirli bir kasma ya da donma yok.
    Tek şikayetim 8GB'lık belleğin A6.0 Marshmallow güncellemesinden sonra 4.4GB'ının sistem verisi olması. Bu nedir arkadaş ya, önceki telefonum s3mini'de bile 4GB'den fazlasını kullanabilme şansım vardı, şimdi 3,5GB'ını ancak kullanabiliyorum ve şu an sığamıyorum telefona. Bir iki uygulamayı 16GB'lık miniSD'me taşıdığım halde olmuyor.

Bir umar, bir çıkar yol bilen varsa hayrına söylesin, yoksa 1 aya kalmaz kafayı yiyecek gibi duruyorum.

Ha bu arada internetten alımlara güvenemediğim(içinden parça değişimi öyküleri kol geziyor) ve ithalatçı garantileri canımı sıktığı için teknosa'da biraz kazıklanarak distribütör garantili olarak 650TL'ye aldım telefonu.

• 10 ocak 2016dan beri kullanıyorum magnayı. Kaç defa elimden asfalta düştü ama çizik dahi yok. Ekranı çok sağlam bir telefon. Hafif bir kavis olmasıda ayrıca çok hoş duruyor (:

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.