Şimdi Ara

LG MAĞDURLARI TOPLANIN BİRLİK OLALIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
5
Favori
2.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lg tarafından mağdur edilen arkadaşları bu konuya davet ediyorum.Ortak bir hareket ile sesimizi duyuralım yada en azından bişeyler yapalım.fikir ve görüşlerinizi bekliyorum.servis aşamasında bekleyenler,tüketici hakem heyetinde bekleyenler,herkesten konuya destek olmasını istiyorum.ve buradan LG marka telefon almayı düşünenlerede sesleniyorum;

LG PİŞMANLIKTIR.ALMAYIN,ALDIRMAYIN.

ücret iadesi almak isteyen arkadaşlar.öncelikle telefonu servise belirtirken bunu belirtmeniz hatta servis formuna yazdırmanız gerekir ama diyelimki yazmadılar yada siz söylemeyi unuttunuz o zaman ücretsiz onarım süreci başlıyor.20 iş günü cumartesiler dahil resmi tatiller hariç olan günlerdir.bu süre aşılınca thh gitmeye hakkınız var.önce faturada yazan firmaya iadeli taahütlü bir dilekçe yazarak size verilen posta alındı belgesini,fatura,servs fişi ve servis takip sayfasından alacağınız çıktı ile 2 şer kopya olacak şekilde evrakları hazırlamanız gerekiyor.dilekçede 20 iş gününde telefonum tamir edilip verilmedi diyerek başvurabilirsiniz.kilit nokta 20 iş günü yani bu süreden sonra yeni cihaz verseler de iade hakkınız devam etmektedir.3-4 aylık süre sonrası karar lehinize çıkacaktır.thh kararına rağmen hala zorluk çıkarsa icra yoluyla iadenizi alabilirsiniz.tüm masraflarıda karşı tarafa ödetebilirsiniz.lg nin %10 kesintisini kabul edip kalan ücret içinde thh ye gidebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scream__82 -- 19 Ekim 2016; 21:35:48 >

• Hata sizde kardesim bootlop,ghostscreen hatalarini bile bile aliyorsunuz.Hadi bilmiyordunuz diyelim kullanicilar bas bas bagiriyor sıkıntı var diye eskiden samsunglarda da amoled yanmasi cok fazla oluyordu simdi bunu minimize ettiler lgden adam olmaz hala ayni sorunlari devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz telefonlarımızı dün almadık arkadaşım.ben 2015 kasım ayında aldım o zaman böyle bir sorun yoktu.konuya destek olun köstek olmayın rica ederim.
  • Bu bootloop, ghost screen gibi hatalar sanırım 500 ile başlayan serilerde oluyor..Benim G4 üm en son serilerden 690 le başlıyor..Hiç böyle sorunlar yaşamadım..
    Acaba sizlerin telefonları 500 ile başlayan seri mi..Çünkü benim telefonu aldığım arkadaşın telefonu 500 serisi imiş..Aynı hatalar onda da olmuş..LG birebir değişim yapıp 600 serili G4 vermişler..
  • benimki 505 serisiydi ama daha sonraki serilerde de oluyor.seri olarak bakmayın yani olaya.aynı anakart ve işlemci kullanıyorlar son serilerde de böyle.belki 10 ay belki daha sonra zamanla problem oluşacaktır.
  • Merhaba ben lg magdurlarından biriyim lg g3 telefonum serviste degisime girdi gelen g4de suan degisimde lanet lg
  • Gelen g4 seri 609k eylül ayında üretilmiş bundada sorun cıktı batarya cıkarıp takınca yüzdesi düşüp yükseliyordu batarya degisti vintek yine aynı olunca incelemeye aldılar kapanmıs tekrardan degisime girdi para iadesi nasıl alabilirim?
  • banada 609 serisi gönderdiler ama almadım tüketici hakem heyetine başvurdum.şöyle düşünün yeni cihaz verdiler ama garanti süresi bitiminde aynı problem ile tekrar karşılabilirsiniz.yeni cihazı almayın hakkınızı arayın benim fikrim budur.yukarıda güzel bir örnek var lg g3 verip g4 alan arkadaşın telefonu yine değişime gitmiş.
  • hakem heyetine basvursam alabilirmiyim paramı
  • uzun bir zaman alabilir ama alabilirsin tabiki.bölgendeki nüfus sayısına göre 3-4 ay sürebilir.
  • Yarın gidip sorucam hazır almamışken yalnız ben servise verirken batarya ömrü normalden kısa yazarak verdi servis formunu gerizekalı adam ertesi gün doa degisime alındı cihaz takip bölümü servis formları faturayla basvuru yapmayı düsünüyorum fatura tutarım 2112 inşallah lgden kurtuluruz
  • Vallahi benim cilem haziran sonundan başladı ana kartı yandı lg g3ümün servise bıraktım değiştirdiler ertesi gün ekran sararması oldugunu ve ekranın bi kısmının acık oldugunu oturtulmadıgını farkettim geri verdim ekran değişti cok ısınıyordu geri almadılar bu sefer en sonunda perpadaki servis yerine vinteke verdim bataryayı değişti sonra detaylı teste aldı sorun yok deyip yolladı tekrar yolladım tekrar detaylı teste aldı ana kartı bozuk oldugunu anladılar 17 yada 18 is gününde gittim yapılmış kavga ettim niye degistirmediniz ben degisim istedim dedim geri adım atarak degisime aldılar simdide bu g4le uğraşıyorum allahın cezası lg

• buzluğa koydum işe yaramadı 10 dk de olsa açmanın bir yolu yok mu acaba? sonra servise veririm herşey içinde kaldı
  • pişmanlık değil. Gayet memnunum. Bana sanki abartıyormuşsunuz gibi geliyor.
  • Servisteki G4 cihazım için 21. gün olur olmaz 21. günde değişim önerildiğini servis fişine yazdırıp tarih attırıp imzalattıktan sonra hakem heyetine müracaat ettim. Simdi süreci bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

pişmanlık değil. Gayet memnunum. Bana sanki abartıyormuşsunuz gibi geliyor.

Bence buyuk konusma.bu sureci sende yasayacaksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşadım ama öyle bir pişmanlık görmedim. 8 günde anakart değişimi yapıldı.

Samsung teli olan arkadaşım da var. onun da 1 kere anakartı 1 kere de ekranı değişti.

Asıl alınmaması gereken telefon Samsung.dur. Allah muhafaza alo derken patlarsa, bırakın kulağı, beyin darma dağın olur.

Mutlaka herkes aynı memnuniyet veya memnuniyetsizliği yaşamamıştır ama bu kadar da büyük konuşmamak lazım.

Görünen şu ki ve ben buna inanıyorum.. G4 ilk çıktığında 2bin tl üzeri alanlar, şu an satılan bin küsür olmasını kendilerine yediremiyorlar. Hele bir de gsm operatörlerinden taahütlü alanlar 3 bine yakın fiyat vererek aldılar. bunu hazmedemeyip yaygara koparan bi kesim var. istisnalar mutlaka vardır.
  • 23 eylül tarihinde bottlop problemi nedeniyle delta serviste 20 iş günü dolan Lg G4 model telefonumu thh tine vermiştim 14 ekim günü lehime karar çıkıp para iadesi kararı verilmiş 1 aydan kısa sürmesi süper oldu bu tarz problem yaşayan arkadaşlar kesinlikle thh ye verip para iadesiyle uğraşsınlar kesinlikle kazanırlar bu arada bayrampaşa thh ne verdim merak edenler için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erayakyaz11 E kullanıcısına yanıt
    Ona da LG G5 verirler. G5 te bozulunca G6. Ne güzel işte hocam. Adamlar iPhone düzenini getirdiler beleşe. :) :) Not: Benim G4 de değişimde :(
  • İçinizde izmir bornova ayser servisine g4 bırakan oldu mu hiç?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.