Şimdi Ara

LG M2762D serisi için FIlm izleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
8.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkes uzun süredir Lg modellerinde film oynatma işlemini yapıyor.Ancak farkettiğim bir durum var ki, M2762,M227 Gibi modeller ile ilgili kimse fazla bi çalışma yapmamış yada Döküman yazmamış,belki bende bulamamış olabilirim

Bugün Deneyerek yaptığım Durumu anlatmak istiyorum. bugun aldıgım M2762D modelinde 3.05 versiyon yuklu idi. Psilock irremote Adlı programı N95 ime yukledim,Ardından Add device I secerek "IN START SERVICE MENU" adlı kumanda kodunu yukledim ve kumanda modunda iken 2 ye bastım.
    pin kodu 0000'a basıp tool optiona girdim,aşagıya dogru media player secenegini EMF-PMM secengini secip ayarlar menusunu kapadım ve tv yi yeniden açıp kapadım. Şimdi Altyazılar ile filmlerimi seyredebiliyorum :) Belki birilerine bi yardımım olur. Saygılar.

• sadece divx mi izleyebiliyor, mkv leri izlemek herhangi bir şekilde söz konusu olabilir mi?
  • işin dogrusu elimde mp4 ve divx formatında filmler var,sizin için deneyip haber verecegim.. saygılar
  • beyler ben bu modelden almayı düsünüyorum ama fiyat olarak en makul 847 milyon 6 taksit vatanda. istanbulbilisim pesin 820 civarı ama oranın garanti muhabbetlerine pek güvenemiyorum. Istanbulbilisimde TOSHIBA 32LV655 modeli nakit 936 milyon lira. Simdi bu fiyat farkına 32 almak daha mantıklı gibi geliyo. Karar veremedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum...
  • bende çok araştırdım istanbul bilişimi unutun zaten 50 kalem ürün sordum hiçbirimi olmaz bunların yoksa benmi bulunmayanları soruyorum anlamadım o firmaya güvenmeyin herşey ucuz ama ortada mal yok neyse
    şuanda vatanda 847 bimekste 876 en güvenilir firmalar bunlar
  • bende M227WD-PZ modeli var,service tool menusune girmek için hiç uğraşmadım harici programlarla, kumandaki menu ile tv üzerindeki menu butonuna basılı tutun service menusune giriyor fakat yabancı forumlardaki anlatılan tool option 1 de multimedya player ; EMF - PMM diye bir opsiyon hiç çıkmıyor ,bilgisi olan varmı

• mrb arkadaşlar lg 2762 almak istiyorum ama karar veremedim forumda resimlerinide göremedim fikir olması için bu tv ye sahip olan arkadaşlarımdan resim bekliyorum internetten alacağım için boyutu konusunda tam fikir sahibi olamadım... tşk...
  • Bugün Deneyerek yaptığım Durumu anlatmak istiyorum. bugun aldıgım M2762D modelinde 3.05 versiyon yuklu idi. Psilock irremote Adlı programı N95 ime yukledim,Ardından Add device I secerek "IN START SERVICE MENU" adlı kumanda kodunu yukledim ve kumanda modunda iken 2 ye bastım.
    pin kodu 0000'a basıp tool optiona girdim,aşagıya dogru media player secenegini EMF-PMM secengini secip ayarlar menusunu kapadım ve tv yi yeniden açıp kapadım. Şimdi Altyazılar ile filmlerimi seyredebiliyorum :) Belki birilerine bi yardımım olur. Saygılar.

psilock programını telfona yüklemenin ne anlam ifade ettiğini antabilrimisin ??

televizyonun hangi tuşlarına nerelere nasıl hangi sıralamalarla basacağımızı anlatırsan inan çoook kişiye yardımcı olacakssın ??
  • Arkadaşlar harici program olmadan, LH serilerinde olduğu gibi bir yöntem yokmu servis menüse girmek için? Symbian telefonu olmayanlar ne yapacak? Mutlaka bir yolu vardır. LH4000 de ki yöntemi denedim olmadı.
  • menu + menu tuşuna basılı tutun
  • Hocam anlatamadım galiba. Daha önceden de 2 kere yazdım diğer başlıkta. LH4000'de kullandığımız yöntem buydu zaten. Ama olmuyor. TV'nin üzerindeki dokunmatik menü tuşu ile kumandada ki menü tuşuna basılı tutuyorum hiç birşey olmuyor.
  • evet bende denedim diğer yöntemleri bir sonuç elde edemedim.. o programa uygun cep telefonumda yok.. başka bir yolu vardır muhakkak.. bilen gören duyan olursa yazsın. bende öğrendiğim zaman ilk işim buraya yazmak olucak..
  • Menu + menu yada Ok + ok tuşlarıyla servis menusune girmiyorsa aşağdaki konuya bir göz atın

http://www.avforums.com/forums/lg-owners-forum/1028981-you-can-watchd-hd-movies-usb-all-ests.html
  • bende çok denedim ok ok menu menu ama olmuyor servis menusu gelmiyor
  • belirteyim m2762d-pc modelinde denedim
    servisi aradım o konu hakkında bilgiveremiyorum dedi hemde garanti dışı kalıyormuş cihaz ne saçma dedim fabrikasyon bi özellik varsa neden kullanmayalım siz verin garanti devre dışı kalsın istemiyorum desemde servis kumandasıyla olabiliyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tege -- 22 Şubat 2010; 11:43:40 >
  • bende ki LG M227WD-PZ modeli,bu modelde olmuyormuş malesef,zaten tool option 1 e girince media player opsiyonu çıkmıyor

Sizdeki tv nin sonu PZ olan modeli oluyor AVS forumda okuduğum kadarıyla,sonu PC olan seri oluyormu bilmiyorum,aşağıdaki linkte bir göz atın

http://www.avforums.com/forums/lg-owners-forum/1090594-lg-m2363d-pz-could-i-play-videos.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 22 Şubat 2010; 11:42:28 >
  • foruma göz attım genelde bizim model için ceptelefonu ve pda ya program yüklenerek bulunan çözümler yeralıyor. sanırım emaneten uyumlu bir cep tel. yada pda bulup açıcam.teşekkürler.
  • ben de bugün aldım ama h.sonu deneyebileceğim ancak..
    konu nedir anlamadım, ben sadece wd media player ile blu-ray ve hd kamera görüntüsü seyredeceğim, bir ayar mı lazım anlamadım..
  • yok hakman306 monitorde usb diskleri tanıyıp fotoğraf ve mp3 leri çalma özelliği var.
    avi ve (mkv den emin değilim) uzantılı videoları da oynatmak için service menusunden bir ayar değişikliği yapmak gerekiyor.
    Eğer sen wd media playerdan izleyeceksen senin için bir sorun olmayacaktır.
  • yok degilmi bi çözüm halen??
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.