Şimdi Ara

LG LM ve LW Serisi iPTV Uygulaması (Resimli) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
988
Cevap
46
Favori
196.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: palasibo

EVET ARKADAŞLAR SİZLERE ANLATACAĞIM BU UYGULAMA SAYESİNDE İNTERNET ÜZERİNDEN YAYIN YAPAN YÜZLERCE YABANCI VE TÜRKÇE TV KANALLARINI SİNEMA VE BELGESEL KANALLARINI LG MARKA TV'NİZDEN RAHATÇA İZLEYEBİLECEKSİNİZ.

1- İLK OLARAK HAZIR LİSTE ATIYORUM...

-----> iPTV Uygulamalar iNDiR Bu dosyayı inidiriyoruz...

LG LM ve LW Serisi iPTV Uygulaması (Resimli)

** İndirdiğimiz dosyayı zipten çıkarıp aynen resimdeki gibi usb: içerisinde ''lgapps'' klasörü, onun içinde ''installed'' klasörü, onun içindede hazırladığım dört adet klasör olacak şekilde usb'ye gönderiyoruz. Tek yapmanız gereken lgapps klasörünü komple zipten çıkarıp usb'ye atmak.

** Usb'nize dosyaları attıktan sonra tv'nizin USB APPS girişine takın...

** Tv'nizin LGAPPS bölümüne üye girişi yapın üye değilseniz mutlaka üye olun yoksa çalışmaz... Altta resimde işaretlediğim yerden giriş yapacaksınız.

** Evet artık uygulama tv'ye yüklendi. Uygulamaları görmek için MyApps tuşuna basıyoruz, Uygulamalarıma girip aşağıdaki yolu izliyoruz...

** İşte usb modu tam yukarda işaretlediğim yerde. Şimdi burdan giriş yapıp şu aşağıdaki bölümü görüyoruz...

** Evet buraya kadar anlattıklarımı yaptığınızda karşınıza bu ekran çıkıyor. Bu uygulamalar kendi hazırlamış olduğum işinize yarayacak uygulamalar.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2- ŞİMDİ SIRA GELDİ KANALLARI YÜKLEYİP KEYFİNİ ÇIKARMAYA...

** Öncelikle aşağıda bulunan dosyayı indiriyoruz...

Kanal Yükleme iNDiR

** İndirdiğiniz dosyadaki Notepad ++ programı ilerde elinize geçen iptv linklerini listenize eklemeye yarayacak... Diğer streamlist txt dosyası ise şimdilik bulabildiğimiz tv kanalları...

** Bu kanalları yüklemek için öncelikle tv'mizden... Settings tuşuna basıp aşağıdaki AĞ seçeneğinden Ağ Durumuna basıyoruz. Bize lazım olan MAC adresimiz burda bulunuyor...

** Burdaki mac adresini not alıyoruz, içerisinde harf varsa harfleri küçük olacak şekilde not ediyoruz pc'mize...

** Şimdi usb'miz takılı, tv'miz nete bağlı iken ''BİLGİSAYARIMIZDAN''http://lgiptv.eu/mylist.html bu siteye giriş yapıp aşağıdaki işlemleri uyguluyoruz...

Örn mac adresi: c1:d3:16:24:a2 gibi harfler küçük olacak, sadece rakamlar varsa aynısı gibi yukardaki bölüme yazacaz...

** Artık kanallarımız yüklendi... Yukarda gördüğümüz SMART iPTV uygulamasına giriş yapıyoruz ve kanallarımızı aşağıdaki gibi görüyoruz...

Gördüğünüz gibi kanallarımız yüklendi. İstediğimiz kanalı seçip keyfini çıkarıyoruz...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3- KENDİM NET ÜZERİNDEN YENİ BİR İPTV KANAL LİNKİ BULDUM NASIL TV'ME YOLLARIM?????

** Bu sorunun cevabı olarak Yukarda verdiğim Notepad++ programını kullanıyoruz... Stream dosyamızı bu programla açıp gördüğümüz linklerin en altına veya enüstüne tv'de nerde görmek istiyorsak oraya linkimizi şu şeki ekliyoruz;

ÖRN: ext,kanalızın ismi,http://linki... ( Aradaki virgülleri unutmayın) Bu şekilde bir sürü link ekleyebilirsiniz...

** Stream dosyanızı kaydettikten sonra yine yukardaki şekilde MAC adresimizi girerek tv'ye gönderiyoruz...

EVET İPTV İZLEME İŞİ BU KADAR... SON OLARAK İPTV KANALLARINIZ AÇILMAZSA TV'NİZİN DNS ADRESİNİ YUKARDAKİ AĞ DURUMUNDA GÖRDÜĞÜNÜZ DNS ADRESİYLE DEĞİŞTİRİN.

** Dns değiştirmek için; SETTİNGS, AĞ, AĞ BAĞLANTISI, BAĞLANTIYI BAŞLAT,DİĞER AĞ LİSTESİ, GELİŞMİŞ AYARLAR, Kablolu kullanıyorsanız KABLOLU, kablosuz kullanıyorsanız KABLOSUZ Bölümünden, ERİŞİM NOKTASI dedikten sonra dns girişini yapabilirsiniz...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ELİNİZE GEÇEN İPTV LİNKLERİNİ BURADA PAYLAŞABİLİRSİNİZ....

NOT: İPTV İLE İLGİLİ BU BASİTÇE HAZIRLADIĞIMIZ DOSYAYDI, UYGULAMALAR BÖLÜMÜNÜ KENDİNİZDE EDİTLEYEBİLİRSİNİZ BU ANLATıM İÇİN İSE AŞAĞIDAKİ DOSYADAKİ YÖNERGELERİ DENEYEBİLİRSİNİZ....

LG UYGULAMA OLUŞTUR İNDİRR

KOLAY GELSİN.....

ilk link kırık maalesef.yenileyebilir misiniz?

• LW serisinde usb seçeneği yok nasıl usbdeki yazılımı aktarabilceğiz
  • Artık usb ye filan gerek yok. LG Apps Word de uygulama var ordan yükleyebilrsiniz.

Smart IPTV diye geçiyor ismi
  • Bu uygulamayı aktive etmek için uygulama sahibine 5€ ödemeniz gerekiyor. Uygulamayı TV'ye indirip kurmak yetmiyor.
  • link hakkı rahmetine kavuşmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ecel-

link hakkı rahmetine kavuşmuş

Siptv'ye geçeli neredeyse 1 yıl oldu...

http://siptv.eu/news/
  • bu tür iptv uygulamalarının kullanılması durumunda tvler garanti kapsamı dışına çıkıyormu?
  • Smart IPTV yüklemeye çalıştığım da hizmete erişilemiyor diyor.
  • LW serisine böyle şeyler oluyromuymuş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar mkvod ismi ile googlede arama yapın ve sayfaya ulaştıktan sonra gereken yardımı alın.sayfa t.u.r.k.p.o.r.t.a.l.o.r.g dur.Aradaki noktaları kaldırın.
  • selam arkadaşlar lg 8507 yeni modelerede kura bilcegimiz iptv varmı teşkürler
  • Arkadaşlar MKVOD tüm güzellikleriile geliştirilmiş şekilde devam etmektedir. w-w-w.mkvod.info diye googlede aratırsanız bulabilirsiniz.Not aradaki - işaretlerini kaldırınız.
  • Ben LG televizyonuma bu application i yukledim
    7 gun denemek icin bedava vs yaziyor ama tam olarak ne yapilacagini ben de anlamadim
    Konu ilk acildigi zamana gore sistem bayagi degismis

• şu konuyu tekrar canlandırsak. ben yapmadım yardımcı olursanız sevinirim...
  • sem1023 S kullanıcısına yanıt
    2 üstte Okifi usta'nın açıklamasını okuyun. Verilen siteden MKVOD'un 8. sürümünü indirin, nasıl kuracağınız site'de anlatılıyor.
  • Test suresi bitti yenisini de alamiyorum napicam

• merhaba

tv ye ip tv yükledim ve kullanıyorum tv yi bızuldu ve yeni tv alacam daha doğrusu panel kırıldı. bu tvden yüklediğim iptv linklerini yada m3u yu geri nasıl alırım mac adresiyle yüklediğimiz gibi geri alabilirmiyim...

saygılar
  • 1 hafta sonra 5 euro para istiyo program için

2 tane ücretsiz program var tek eksi yonleri kanal listeleri biraz kullanışsız.

• Arkadaşlar lg storeden mkvod 9 ve mkiptv programlarını indirip kurabilirsiniz.Siteye ulaşmak için ise, googleya mkvod info yazıp aratın,sayfalara ulaşabilirsiniz.
  • anlatım için teşekkür ederim. joymaxiptv diye bir satıcıdan almış olduğum iptv hizmetini LG televizyonuma kurulum sağladım. işiniz gücünüz rastgelsin
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.