Şimdi Ara

LG LM ve LW Serisi iPTV Uygulaması (Resimli) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
988
Cevap
46
Favori
196.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • txt dosyasını nasıl göstereceğimi bulamadım asıl ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: palasibo

Notepad++ ile beraber streamlist diye bir txt dosyası var mac adresini girdiğin yerin karşısına bu txt dosyasını göstereceksin. Ayrıca bakın yukarda okan arkadaş 513 kanallık stream dostası vermiş onu indirip yükleyebilirsin...

txt dosyasını o yere nasıl göstereceğimi anlamadım ve bulamadım. yazmaya çalışıyurm yazmıyor. choose file diyorum bir şey olmuyor.
  • quote:

Notepad++ ile beraber streamlist diye bir txt dosyası var mac adresini girdiğin yerin karşısına bu txt dosyasını göstereceksin. Ayrıca bakın yukarda okan arkadaş 513 kanallık stream dostası vermiş onu indirip yükleyebilirsin...

denemeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: onbakay

txt dosyasını nasıl göstereceğimi bulamadım asıl ....

arkadaşım streamı masaüstüne at list kısmının karşısında gözat kısmında masaüstündei streamı bulup yolla
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan_2133

quote:

arkadaşım streamı masaüstüne at list kısmının karşısında gözat kısmında masaüstündei streamı bulup yolla

** Burdaki mac adresini not alıyoruz, içerisinde harf varsa harfleri küçük olacak şekilde not ediyoruz pc'mize...

** Şimdi usb'miz takılı, tv'miz nete bağlı ikenhttp://lgiptv.eu/mylist.html bu siteye giriş yapıp aşağıdaki işlemleri uyguluyoruz...

yukarıdaki talimatı uyguluyorum .. özellikle tv miz nete bağlı iken kelimesini yanlış anladığımdan yapamadım. tv den nete bağlanıp o adresi yazıyorum ... :)

şimdi yaptım oldu....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okan_2133

quote:

** Burdaki mac adresini not alıyoruz, içerisinde harf varsa harfleri küçük olacak şekilde not ediyoruz pc'mize...

** Şimdi usb'miz takılı, tv'miz nete bağlı ikenhttp://lgiptv.eu/mylist.html bu siteye giriş yapıp aşağıdaki işlemleri uyguluyoruz...

yukarıdaki talimatı uyguluyorum .. özellikle tv miz nete bağlı iken kelimesini yanlış anladığımdan yapamadım. tv den nete bağlanıp o adresi yazıyorum ... :)

şimdi yaptım oldu....

O siteye tv'denmi girdin kardeş? Pc'den girecektin. Neyse yapabilmişsin bari. Tv nete bağlı derken hali hazırda tv'de internet bağlantısı olması gerektiğini anlatmıştım...

• quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

quote:

quote:

usbnin içinde sadece indirdiğimiz dosyanın mı olması gerekiyor ?

Usb'nin içinde lgapps klasörü olsunda gerisinde ne olursa olsun farketmez... Bir uygulama için usb'nizi kullanmama gibi bir durum söz konusu olamaz. Bütün bilgileriniz durabilir. Zaten benim verdiğim lgapps klasörü çok küçük boyuta sahip.

usb nin içinde ki diğer bilgilere birşey olmuyor mu yani??

yok olmuyor hocam şahsen benim usb de 4 5 film 50 100 fotoğraf olduğu halde çalıştırdım

Ancak herhalde bu klasör USB de yüklüyken USB içindeki diğer dosyaları(film ,fotoğraf vb) playerda oynatmak mümkün olmuyor.Ustalar yanıtlarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kutolo

quote:

quote:

quote:

quote:

Usb'nin içinde lgapps klasörü olsunda gerisinde ne olursa olsun farketmez... Bir uygulama için usb'nizi kullanmama gibi bir durum söz konusu olamaz. Bütün bilgileriniz durabilir. Zaten benim verdiğim lgapps klasörü çok küçük boyuta sahip.

yok olmuyor hocam şahsen benim usb de 4 5 film 50 100 fotoğraf olduğu halde çalıştırdım

Ancak herhalde bu klasör USB de yüklüyken USB içindeki diğer dosyaları(film ,fotoğraf vb) playerda oynatmak mümkün olmuyor.Ustalar yanıtlarsa sevinirim.

evet bende usb ye erişemiyorum içinde klasör olduğunda şimdi farkettim. sanırım bu iptv kullanmak için ayrı 1 gb lık fln bi usb belleğimizn olması lazım :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kutolo

quote:

quote:

quote:

quote:

evet bende usb ye erişemiyorum içinde klasör olduğunda şimdi farkettim. sanırım bu iptv kullanmak için ayrı 1 gb lık fln bi usb belleğimizn olması lazım :)

Usb Apps girişine taktığımız için kullanamıyoruz. Diğer girişlerde usb'nizi kullanabilirsiniz fakat iptv'yi göremezsiniz.

• quote:

quote:

txt dosyasını o yere nasıl göstereceğimi anlamadım ve bulamadım. yazmaya çalışıyurm yazmıyor. choose file diyorum bir şey olmuyor.

Sen tv'den internete girip ordanmı uğraşıyosun kardeş? Ben hala nasıl bulamadığını anlamadım. Tv'nin kendi internetinden o siteyi açmayacaksın. Usb dosyalarını güzelce indirip usb'ye attıktan sonra tvne takıp, lgapps'a giriş yapıp, pc'nin başına oturacaksın,http://lgiptv.eu/mylist.html bu siteye gireceksin (PC'DEN) mac adresini ilk başa karşısınada, birinci mesajdaki ikinci linkten indirdiğin veya okan arkadaşımızın verdiği stream dosyasını göstereceksin. İkinci boşluğa tıkladığında otomatik olarak dosya nerde gibisinden kocaman pencere açılıyor streamı bulup tamam diyeceksin. Nerde neyle uğraştın hala kafam almıyo valla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palasibo -- 30 Ocak 2013; 12:03:40 >

• merhabalar. ip tv listesine bütün ip tv yayını olan kanalları ekleye biliyormuz. Trt nin bir kaç kanalının mms ile başlayan linklerinin eklemeye çalıştım listede görülmedi.
  • ben lw5500 serisi bir cihaza sahibim.Görüntüdeki smart tv ekranı bizim tv lerden farklı.Ben usb yi takdığımda smart tv ekranında usb ikonu yok.onun için giriş kısmından açtığımda ise klasörün içindeki kanal dosyalarını görmüyor.ne yapmalıyım.yoksa bu özellik 2011 lw serisinde kullanılamıyormu?
  • LW5500 ün usb apps girişi nerede bilen bir tarif ederse sevinirim. Yandaki 2 adet usb'den birimi?
  • 2011 serisi LG 42LW5500 IPTV videosu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7Otz_AkZIDA#t=0s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakule10 -- 30 Ocak 2013; 17:14:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarboy

merhabalar. ip tv listesine bütün ip tv yayını olan kanalları ekleye biliyormuz. Trt nin bir kaç kanalının mms ile başlayan linklerinin eklemeye çalıştım listede görülmedi.

Simdilik http ve mms uzantili linkleri ekleyebiliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabahttp://http://www.filmon.com linkte bulunan ip tv kanallarını nasıl ekleyebilirim.
  • LW serisi TV lere usb den program yüklenebildiğini bilmiyordum..

Dizi-mag sitesindeki dizileri izleme imkanı varmı LW serilerinde.. Bir aralar web browserin Flash ını kapatırsak çalışıyor denmişti. Şimdi çalışmıyor..
  • Nihayet SmartTV'nin gerçek tadına varabiliyoruz. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Yorumlarım aşağıda;

1. Kanal Listesi çok güzel,
    2. Kanal geçişlerinin daha kolay kullanılabilir hale gelmesini arzu ederim,
    3. Evimde 1Mbit sınırsız bağlantı var var en baştaki sinema kanalları hariç tüm kanallar donmalı. 8Mbit, 20 Mbit gibi hızlarda internet kullananlar test yapabililer mi? Mesela Eurosport 1 (bende en çok 0.94 Mbit/sec) ve 2 (bende en çok 0.93 Mbit/sec) hızları bu arkadaşlarda nasıl?
    4. Bant genişliğinin 0.95 Mbit olduğu kanallar bile donmalı çıkıyor.
    4. Rus kanallarının hepsine ikon var, diğerlerine çıkmıyor, bir çare bulabilirmiyiz acaba? İkonlarla hoş oluyor.
    5. Bence gelecek IPTV'de. Uydu'ya çıkan kanal sayısı azalacak, IPTV çığ gibi artacak, bu sayede ABD, Kanada, Avustralya, Brezilya...vb uydu ile izlenemeyecek coğrafyaların kanallarını IPTV üzerinden izleyeceğiz. Bu yüzden bu işe önem vermeli derim. Bulabildiğimiz tüm kanalları paylaşalım lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 31 Ocak 2013; 9:07:46 >

• arkadaşlar nstream vod konusuna ağırlık verelim yabancı sitelerde yüklenebildiği yazıyor ama hangi modellere çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.ozan

LW5500 ün usb apps girişi nerede bilen bir tarif ederse sevinirim. Yandaki 2 adet usb'den birimi?

ben 2 usb yede taktım ama görmedi...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.