Şimdi Ara

LG LM serisi uydu ayarı kanal yükleme ve sorunları (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
32
Favori
186.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ülke değiştirince tüm ayarlar sıfırlanıyor tv de. Sonra tekrar TR ye alıp uydu ayarınıda ekleyerek taratırsanız sorununuz çözülür.
  • selam 3 hafta önce 65UB950v tv aldım.Dsmart cam modül taktım.son güncellemesini de yaptım.
    ancak bir kaç problem yaşamaktayım
    1-kanal geçişlerim beklediğimden yavaş(reciever a göre)
    2- kanalları bulup düzenledikten sonra bir süre sonra he kanaldan 2 tane oluşmakta,ve kanallar kaymakta...

bu problemler yazılımsal mı yoksa bilmediğim bir şey mi var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coucan -- 21 Eylül 2014; 16:20:05 >
  • TV LM660S. Diseqc ile Türksat, Hotbird izliyorum. Hotbird'den bi kanal açıp tekrar Türksat'tan herhangi bi kanala geçince sinyal alamıyor. Benzer problem yaşayan var mı birden fazla uydu ile kullanan? Bu sorun hep vardı, hiçbir versiyonla da düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeosman -- 13 Ekim 2014; 12:47:07 >
  • Disney chanel i bir türlü ekleyemedim. manuel eklemeye kalksamda olmuyor.
  • Benim bulduğum çözüm yolu fabrika ayarlarına döndükten sonra uydu ayarlarından turksatı değiştirip hatbird yapmak daha sonra hotbird ü tekrar türksat yapıp aynı ekranda Diseqc yi 'A' olarak ayarlamak sonrasında sinyl kalitesi 100 olaarak çıkıyor. Hd kanallar dahil 560 adet kanal buldu.
  • Trr1 trt hd ve trt haber gitti 11054 de sinyal yok. Ne yaptimsa olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

Ülke değiştirince tüm ayarlar sıfırlanıyor tv de. Sonra tekrar TR ye alıp uydu ayarınıda ekleyerek taratırsanız sorununuz çözülür.

Teşekkürler
    Güncellemeden sonra opsiyonlardan fabrika ayarlarına dönerek tv yeniden kurup aratarak sorunu çözdüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Trr1 trt hd ve trt haber gitti 11054 de sinyal yok. Ne yaptimsa olmadı.

Sinyal zayıf geliyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türksat şebeke arama (güncelleme) frekansı değişmiştir
    Yeni frekans 12380 dikey 27500

• kardesim bendede ayni sorun vardi fabrika ayarlarina dondum sorun duzeldi ama bir kac kun sonra gene ayni sorun cikti manuel aramaya girdigimde televizyon acilip kapaniyor.simdi bana ne onerirsin acaba fabrika ayarlarina tekrarmi doneyim yoksa servisimi cagirayim lg.42 lm 640 s marka
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazif03

kardesim bendede ayni sorun vardi fabrika ayarlarina dondum sorun duzeldi ama bir kac kun sonra gene ayni sorun cikti manuel aramaya girdigimde televizyon acilip kapaniyor.simdi bana ne onerirsin acaba fabrika ayarlarina tekrarmi doneyim yoksa servisimi cagirayim lg.42 lm 640 s marka

Fab. Ayarlarına döndükten sonra anlattığım şekilde manuel aramadan şebeke araması yaparsan böyle bir sorun olmuyor. Otomatik arama yaparsan yine aynı sorun olur.

• tamam kardesim tesekkur ederim manuel yapacagim tekrardan hepsini
  • kardesim ben yurt disinda kaliyorum bende birde kablo tv var onun ayarini nasil yapabilirim manuel yapamiyorum onun ayarini acaba sadece kablo deyip aratsam sorun cikarmiki
  • Uyduyu ayarlandıktan sonra oto ayarlamadan kabloyu seç önceden ayarlanmış uydu programları var saklamak istiyormusun diye sorar tamam de kablolu kanalları yüklersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitech -- 1 Ekim 2014; 0:32:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitech

Uyduyu ayarlandıktan sonra oto ayarlamadan kabloyu seç önceden ayarlanmış uydu programları var saklamak istiyormusun diye sorar tamam de kablolu kanalları yüklersin

tamam kardesim tesekkurler sabah deneyecegim dediklerini
  • kardesim dediklerini yaptim ama manuel aramada sinyal bulunmuyor otomatik aramada sorun yok
  • simdi sacede 11844 frekensinda sorun var diyerlerininde arama yapabiliryorum :)
  • simdi baska bir turksat otamatik kalan bulma frekansindan yapiyorum bakalim sonuc ne olacak g
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazif03

simdi sacede 11844 frekensinda sorun var diyerlerininde arama yapabiliryorum :)

11844 kapandı yeni frekans ilk mesajda var

• star tv hd ve kanal d hd gitti antendemi sorun var yoksa şifrelimi ?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.