Şimdi Ara

LG LHB675 1000W Dual subwoofer Xboom Tower Ynceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
5.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: des_955

merhaba hocam hayırlı olsun güle güle kullanın keyifle dinleyin bana göre bunlar pahalı ve süslü oyuncaklar bunlara verilen paraya kadar çok daha iyi müzik dinlenecek veya müzik+film izlenecek seçenek var tabi burda kişilerin beklentisi ayrı kimisi uğraşmak istemeyip bu tarz çözümlere yöneliyor

Ben olsam o paraya iki tane guzel monitor alir dinlerdim.. Kulaklarimin pasi silinirdi. Ornegin bx5 d2 ayni fiyata

http://www.compel.com.tr/P/2-10-5460

Bu aletler guclu falanda degil ayrica cusseli yapiyorlar ozellikle.. Yani soz konusu su aletin icini acsan suruculer kac cm dir merak ettim.. Sahibinden den cok daha ucuza eski model saglamindan bi muzik seti alinirsa cok daha yuksek ses verecektir eminim..

Su alet 400 tl falan olsa o zaman birsey dememde bu fiyati haketmiyor bence..

Bide yaslandik biz artik, kafam kaldirmiyor koltukta titremek falan sevmiyorum artik devasa 5.1 sistem var subwoofer vs hic acmiyorum bile genelde hep creative t20 kullaniyorum yada kulakliklarimi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JakX -- 13 Mart 2016; 12:08:41 >
  • JakX kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam eğer müzik içinse yerimde yoksa aynen seçiminiz gibi monitor den yana kullanırdım birde network player veya dac eklendi mi gayet güzel olur bx5 için iyi deniyor birde o bütçeye göre jbl var son zamanlarda adını sıkça duyuyorum onada iyi deniyor

aynen dediğiniz gibi görünüşten ve sahte değerlerden insanı etkiliyorlar ama benim estetik zevkime hiç hitap etmiyor lg samsung ve sony son zamanlarda birbirlerine yakın aynı bu tarz cihazlar ile piyasaya girdi bizim insanımızda görünüş ve güçlü bas sevdası olsuğu için rağbet görüyor

eski deck setler daha iyi ve güçlü bu süslü oyuncaklardan

aynen hocam ya yaşlandık yada çağa ayak uyduramıyoruz eskiden bende çok severdim yüksek sesle dinlemek ama artık kafa götürmüyor 5.1 da kullandım 2.0 stereoda şimdi ise masaüstü kulaklık sistemi kullanıyorum bana yetiyor

t-20 bende kullandım ama istediğim verimi alamadım ama halen ara sıra satmasaydım dursaydı dediğim bir ürün diyebilirim
  • Ben t20 yi 115 tl ye almistim fiyatina gore cok guzel bence.. Simdiki fiyatini haketmiyor.

Sirf muzik icinde degil ben artik hersey icin stereo tercih ediyorum.
  • JakX kullanıcısına yanıt
    Hocam ses yarisindayken ev titriyodu ayrica seste bozulma falan olmuyodu zaten bu guclu ses olayi cok sacma bence ne kadar yuksek sese dayanabilirki insan :) kaliteli ses versin yeter ki oda gayet iyi nazarimda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü bir haftadır kullanıyorum ama işin aslı beni pek tatmin etmedi.
    Derin bass iyi ama ses netliği ve çevrelemesi pek iyi değil. Ya da 5+1 den sonra beni tatmin etmedi.
    Ben sistemi Tv ye hdmı out arc noktasından bağladım onunla alakası var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rednelak

Ürünü bir haftadır kullanıyorum ama işin aslı beni pek tatmin etmedi.
    Derin bass iyi ama ses netliği ve çevrelemesi pek iyi değil. Ya da 5+1 den sonra beni tatmin etmedi.
    Ben sistemi Tv ye hdmı out arc noktasından bağladım onunla alakası var mıdır acaba?

benim ki normal hdmi dan bağlı. ben hep dts sesli film indiririm netlik çok tatmin etti beni. hatta the witcher 3 oynuyorum inanılmaz detaylı oluyo oyun. bende 5+1 den sonra bunu aldım alışmam biraz zaman aldı ama şu an için müzik ve film konusunda çok memnunum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

quote:

Orijinalden alıntı: rednelak

Ürünü bir haftadır kullanıyorum ama işin aslı beni pek tatmin etmedi.

benim ki normal hdmi dan bağlı. ben hep dts sesli film indiririm netlik çok tatmin etti beni. hatta the witcher 3 oynuyorum inanılmaz detaylı oluyo oyun. bende 5+1 den sonra bunu aldım alışmam biraz zaman aldı ama şu an için müzik ve film konusunda çok memnunum .

Alıntıları Göster

bende 5+1 den sonra bunu aldım alışmam biraz zaman aldı

5+1 daha iyi mi demek istediniz?

logıtech z906 yı öve öve bitiremediler nasılmış diye teknosaya gittim denedim ses boğuk geldi hakikaten
    kontrol kutusu çok hafif seste canlılık yok bir bas hoş geliyor

z623 un de daha cılız sesi var

sonra aşağı kattakiv lg lhb675 i test ettim
    netlik harika
    yüksek seslerde bozulmuyor
    1000 w
    167x2 watt woofer
    resmen büyüledi
    müzikten falan pek anlamam ama kaliteden anlamak için uzman olmak gerekmiyor

z906 çok gerilerde bu sistemden
    lg hem göze hem kulağa hem cebe hitab ediyor
    optik çıkıştan pc ye de bağlanabiliyor

merak ettiğim; düşük seslerdeki performansı memnun edici mi???
    lg nin fiyat performans buna benzer daha iyi bir ürünü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 22 Mayıs 2016; 17:07:06 >
  • Bu fiyat araliginda en iyi cihaz bu. Muzik film her türlü tatmin eder 5+1 den de saglam keyif almak istiyosan gidip en assagi 3000 tl ye sistem kurman lazim oda meşakatli ve para isteyen bir is.

• Arkadaslar elimde bu urunden 4 adet acilmamis kutusunda sifir garantili mevcuttur.. Tanesini 750 tl den vericem.. Vatan bilgisayardan 4 adet LG curved monitor almistim onun yaninda hediye vermislerdi..

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-lg-lhb675-4.2-sinema-sistemi-1000w-296822491/detay/
  • Bugünde 1 adet ben aldım bu oyuncaktan. Varsa bi h.o. alırım. Soundbar ile işe başladım. Orta seviye kalite soundbar fiyatları 700-1000 tl arası değişiyor. Bu sistemi mağazada dinledim beğendim. Soundbar almaktan vazgeçtim. Tabi evde yer olması avantaj oldu. Daha benchmark yapma şansım olmadı. Fakat kısık seste dahi ses çok tatlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 25 Haziran 2016; 22:09:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Bugünde 1 adet ben aldım bu oyuncaktan. Varsa bi h.o. alırım. Soundbar ile işe başladım. Orta seviye kalite soundbar fiyatları 700-1000 tl arası değişiyor. Bu sistemi mağazada dinledim beğendim. Soundbar almaktan vazgeçtim. Tabi evde yer olması avantaj oldu. Daha benchmark yapma şansım olmadı. Fakat kısık seste dahi ses çok tatlı.

Hayırlı olsun. hocam birçok soundbarı ezer bu alet en ucuzundan en pahalısına kadar deneyim etme şansım oldu. film olsun müzik olsun kesinlikle üzmez. aklınıza takılan birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.
  • darkerdi kullanıcısına yanıt
    Zaten 2 haftadır denemediğim soundbar kalmadı. Bunu dinledikten sonra hiçbir soundbar keyif vermiyor hakikaten. Bir artısı da bluray oynatıcımız oldu. O mantıkla ses sistemi daha ucuza geliyor. Bence alınacak ortamda yer varsa kesinlikle alınır. Amatör bir hi-fi sistem oluyor evde. Tabi işi hobi haline getirip über sistemler dizende var. Daha mantıklı diyende var. Uğraşmak istemeyenler için gayet kaliteli. Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 26 Haziran 2016; 3:09:57 >
  • Sonunda bende aldım ve dün akşam kurdum,aparmtan dairesi için çok fazla bir cihaz 50den yukarı çıkarınca sıkıntı olacağı kesin...ses ayarları ayrı ayrı yapılabiliyor,o yüzden bassı açıp diğer hopların sesini kıstım,bu sayede düşük sestede bass performansı alabiliyorum...

Yalnız şöyle bir sorun yaşadım,tv den direk optik kablo ile bağladım ses çok güzel sıkıntı yok ama tv den ses kontrolü yapamıyorum,ses için cihazın kendi kumandasını kullanmak gerekiyor,bunun bir çözümü varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reymor01

Sonunda bende aldım ve dün akşam kurdum,aparmtan dairesi için çok fazla bir cihaz 50den yukarı çıkarınca sıkıntı olacağı kesin...ses ayarları ayrı ayrı yapılabiliyor,o yüzden bassı açıp diğer hopların sesini kıstım,bu sayede düşük sestede bass performansı alabiliyorum...

Yalnız şöyle bir sorun yaşadım,tv den direk optik kablo ile bağladım ses çok güzel sıkıntı yok ama tv den ses kontrolü yapamıyorum,ses için cihazın kendi kumandasını kullanmak gerekiyor,bunun bir çözümü varmı acaba?

Hayirli olsun. Cihazin kumandasinin en altından tv ile ilgili islemleri yapabiliyosunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler,o sorunuda çözdüm aslında ama yazamadım buraya,normal hdmi girişine bağlamışım önce,hdmi arc girişine bağlayınca çözüldü sorun,benim tv samsung o yüzden onlar çalışmıyor,gerçi hdmi arc bağlantısından sonra denemedim belki çalışabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reymor01 -- 15 Temmuz 2016; 13:14:23 >
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    o bendim tabiki ama şunu belirtiyim artık bu sistemler sony shake lg xboomlar onlar nano teknoloji ile üretiliyor amfiler okadar ufakki ama baya güçlüler adamlar nano teknoloji kullanıyorlar siz hala eskilerde kaldınız artık bitti o hantal trafolar ağır amfiler güçsüz amfilwer şimdi nano teknoloji devrindeyiz amfiler trafolar ufaldı hatta hafifleşti ve güçlendi artık beyniize girsin yani anlatmaktan dilimde tüy bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: disneyonur1999

o bendim tabiki ama şunu belirtiyim artık bu sistemler sony shake lg xboomlar onlar nano teknoloji ile üretiliyor amfiler okadar ufakki ama baya güçlüler adamlar nano teknoloji kullanıyorlar siz hala eskilerde kaldınız artık bitti o hantal trafolar ağır amfiler güçsüz amfilwer şimdi nano teknoloji devrindeyiz amfiler trafolar ufaldı hatta hafifleşti ve güçlendi artık beyniize girsin yani anlatmaktan dilimde tüy bitti.

Sen önce transistör, toroidal trafo ne onu öğren. Ha bir de ohm kanunu ve güç hesabını öğrenirsen sevinirim.
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    http://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&cd=2&ved=0ahUKEwjg8pOqsazOAhUrIsAKHYOBC98QtwIIMzAB&url=http%3A%2F%2Fm.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DHT1QoVDVSKk&usg=AFQjCNGUqhGeLd2XsFiBilrqk5tVO8-QMQ
    Usta senin Nano Teknolojiden haberin yok

• Bu sistemden elinde olup da satmak isteyenler mesaj atabilir.Almak istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.