Şimdi Ara

LG LH-T3632SD ev sinema sistemi.Mükemmel. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
18.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rez kutu içeriği nlerden oluşuyor acaba
  • Selam arkadaşlar bu ürünü (LG LH-T3632SD ev sinema sistem)i bugün neredeyse alıyordum. Ancak şöyle bir sorunla karşılaştım.
    Yanımda 2 gb'lık usb stickimi götürdüm. İçine de 2 klasör film koydum. Her iki klasörde de 2 ayrı film vardı.
    Teknosa'ya gittim. Deneyip deneyemeyeceğimi sordum. Buyrun deneyebilirsiniz dediler.
    USB'yi taktım. Bir de ne göreyim iki klasörü de görmedi. İçimden dedim ki herhalde klasörlerin isimlerini beğenmedi. Orada bir bilgisayara taktım usb'yi kasörlerin isimlerini değiştirdim. OÜlmadı. Filmlerin isimlerini değiştirdim olmadı. Her kombinasyonu denedim yine olmadı. İçinde resim olan klasörü gördü film olan klasörü görmedi. Klasörlerin içindeki film ve altyazıları dışarıya aldım. Yine görmedi alet.
    Ya ben bir şeyleri yanlış yapıyorum. Ya da bu alet usb'den filmleri ASLA görmüyor.
    Beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler.

• arkadaşlar bende dün aldım cihazı ama hayal kırıklığı oldu. önce kurdum bi güzel herşeyini. sonra birkaç dvd ve divx denedim gayet güzel hiç sorun yok. sonra bir müzik cd si koydum alet kafayı yedi dondu kaldı. kumanda çalışmadı dondu. sadece power dan kapanıyor. cd tepsisi açılmıyor. power ı tekrar açınca içindeki cd yi görmüyor. sonra power kapalı fiş çekili bi yarım saat bekledim. tekrar açmayı deneyince cdyi çıkardı. hah iyi dedim başka bir mp3 cdsi koydum. şarkıları çalarken bi şarkıda yine dondu kaldı. sonra yine aynı şeyler cd tepsisi açılmıyor. power dan kapatsan bile tık yok alet hiç bi işlem yapmıyor tekrar açınca. sonra yine bi 15 dakka bağlantıları koparıp açtım yine çalıştı. ama ondan sonra daha önce sorunsuz oynattığı dvd ve divxleri de oynatamadı daha doğrusu 2 3 dakika sonra görüntü dondu. yine alet kilitlendi. teknosadan almıştım bakalım arayacağım değiştirmeyi talep edeceğim. sizce sorun ne olabilir arkadaşlar

• quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

arkadaşlar bende dün aldım cihazı ama hayal kırıklığı oldu. önce kurdum bi güzel herşeyini. sonra birkaç dvd ve divx denedim gayet güzel hiç sorun yok. sonra bir müzik cd si koydum alet kafayı yedi dondu kaldı. kumanda çalışmadı dondu. sadece power dan kapanıyor. cd tepsisi açılmıyor. power ı tekrar açınca içindeki cd yi görmüyor. sonra power kapalı fiş çekili bi yarım saat bekledim. tekrar açmayı deneyince cdyi çıkardı. hah iyi dedim başka bir mp3 cdsi koydum. şarkıları çalarken bi şarkıda yine dondu kaldı. sonra yine aynı şeyler cd tepsisi açılmıyor. power dan kapatsan bile tık yok alet hiç bi işlem yapmıyor tekrar açınca. sonra yine bi 15 dakka bağlantıları koparıp açtım yine çalıştı. ama ondan sonra daha önce sorunsuz oynattığı dvd ve divxleri de oynatamadı daha doğrusu 2 3 dakika sonra görüntü dondu. yine alet kilitlendi. teknosadan almıştım bakalım arayacağım değiştirmeyi talep edeceğim. sizce sorun ne olabilir arkadaşlar

Selam,
    sorun kesinlikle senin cihazında bende 3600se modeli bacanağımda da 3632 modeli gayet iyi bir cihaz hiç bir sıkıntı yaşamadık sen bence cihazı kucakla teknosanın yolunu tut tabii giderken cd leride götür orda denersin ve gösterirsin çünkü teknosa kolay kolay mal değiştirmiyor.elektronik alet bu tarz üretim hataları olabilir eminim aynı başka bir cihazda okuyacaktır bahsettiğin cd leri....

• ben cihazı yakından tanıyan ve bir alt modelini kullanan biri olarak bahsettiğin gibi bir sorunla hiç karşılaşmadım. bence senin denedğin stickde yada cihazda bir sıkıntı var. ben 500gb lık disk taktım cihaza 30 gb desteklediği için o kadarını görebiliyorum ancak. ve her filmi ve mp3 ü açıyor...

quote:

Orjinalden alıntı: atkendiniyere

Selam arkadaşlar bu ürünü (LG LH-T3632SD ev sinema sistem)i bugün neredeyse alıyordum. Ancak şöyle bir sorunla karşılaştım.
    Yanımda 2 gb'lık usb stickimi götürdüm. İçine de 2 klasör film koydum. Her iki klasörde de 2 ayrı film vardı.
    Teknosa'ya gittim. Deneyip deneyemeyeceğimi sordum. Buyrun deneyebilirsiniz dediler.
    USB'yi taktım. Bir de ne göreyim iki klasörü de görmedi. İçimden dedim ki herhalde klasörlerin isimlerini beğenmedi. Orada bir bilgisayara taktım usb'yi kasörlerin isimlerini değiştirdim. OÜlmadı. Filmlerin isimlerini değiştirdim olmadı. Her kombinasyonu denedim yine olmadı. İçinde resim olan klasörü gördü film olan klasörü görmedi. Klasörlerin içindeki film ve altyazıları dışarıya aldım. Yine görmedi alet.
    Ya ben bir şeyleri yanlış yapıyorum. Ya da bu alet usb'den filmleri ASLA görmüyor.

• yorumlarınız için teşekkürler. zaten alet ilginç bir şkilde o müzik cd sinden sonra kilitlenmeye başladı ondan önce bir sorun yoktu. ondan sonra resmen cihaz kafayı yedi. bakalım konuşacağım teknosayla sesini falan sevdim o yüzden iade yerine değişim isteyeceğim
  • teknosa müdürüyle konuştum. sağolsun yine ilgilendi kendisi. geçen sefer de decktron receiver ı hemen değiştirmişti arızalı değildi ama sanki kullanılmış gibi olduğu için. hoparlörlerde sorun olmadığı için akşam aletin dvd receiver kısmını bize getirin size yenisini verelim dedi. bende akşam iş çıkışı evden alıp götüreceğim bakalım yenisi nasıl çıkacak. onda da sorun çıkmasa bari. akşam alınca yorumlarımı tekrar yazarım
  • senin adına sevindim akşama iyi haberlerini bekliyorum :D
  • bu arada dün dediğim sorunlar varken usb bellekten yaptığım müzik denemelerinde bir sorun olmamıştı. bende anlamadım valla eve gidince bi daha deneyeceğim götürmeden önce
  • evet arkadaşlar. akşam benim dvd eceiver ı götürdüm teknosaya sağolsunlar yeni kutudan çıkarıp değiştirdiler. eve gelip denedim hiçbir sorun yok herşeyi açtı mp3 divx dvd. ayrıntılı incelememi yaptıktan sonra bende görüşlerimi burada yazarım arkadaşlar
  • arkadaşlar yavaş yavaşkullanmaya başladım sistemi gayet güzel. ancak bir ikisorum olacak
    1 - hoparlörlerin ucundaki ikili kablo uçlarını alete nasıl bağlamamız gerekiyor. aletin üstünde üstte ki girişlerde + alttakilerde - yazıyor. ancak kablolarda hangisinin + hangisinin - olduğu ile ilgili bir bilgi yok. bende koyu turuncu olanları üste açık renkleri alta bağlayarak yaptım bağlantıyı sizce bir sorun olur mu.
    2 - tv yayınlarının sesini ses sitemine vermek için aux a bildiğimiz kırmızı ve beyaz kabloyla bağlantı yapmamız yeterli mi. herhangi başka bir işlem yapmak gerekiyor mu
    saygılarımla
  • hep ben yazmış oluyorum ama naapalım artık. cihazı pek kullanamadım ama dikkatimi çeken bişi dts efektleri ve diğer ses efektleri pek bişi değiştirmiyor. yani beklediğim kadar ses değişkilikleri olmadı bende mi sorun var diğer kullana arkadaşlar ne diyor
  • ne efekti bekliyorsun ? dts codec iler sesler ayriştirilir ve 5.1 sistemine her ses farkli bir hoparlore gider, misal on hoparlorlerde insan konuşmalarini duyarken, arka hoparlorlerde yaprakların hışırdaması gibi. Yoksa seslerin uzerine kendisi ayri bir efekt katmaz. Bu arada tabiki dts ozelliklerini gorebilmen icin seyrettigin dvd filmin de dts uyumlu olmasi gerekir, dvd orjinal ise kutusunda hangi ses formatlarini destekledigi yazilidir.
  • dts pro ve bir dts modu daha var pro da tiz sesler ayrıntılı gelirken diğer modda bas sesler daha çok. pek bilmediğim için sordum zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: atkendiniyere

Selam arkadaşlar bu ürünü (LG LH-T3632SD ev sinema sistem)i bugün neredeyse alıyordum. Ancak şöyle bir sorunla karşılaştım.

usb lerde ki filmleri görmeme gibi bir sorun yok...
    galiba siz yanlış bişiler yaptınız...
    usb yi ilk taktığınızda usb yi okur ve ekrana gelen ilk görüntüde usb flash diskinizde yazı ve resimleri gösterir...
    ekranda üst sırada iki seçenek vardır kumandanın title tuşuna basıp ekrandaki yukarda bulununa 2 seçenekten movie olana gelin ok tuşuna basın...
    bundan sonra göreceksiniz ki movie klasörlerini de görebileceksiniz içindeki filmlerle birlikte...

bu aletin herşeyi güzel eyvalla ama mp4 oynatmıyor maalesf....
    alcak olan arkadaşlara duyurulur...
    bi kaç tane de film oynatmadı xvid codecli onun dışında hiç bir sorunu yok...

• erginbay size bir sorum olacak
    hoparlörlerin ucundaki ikili kablo uçlarını alete nasıl bağlamamız gerekiyor. aletin üstünde üstte ki girişlerde + alttakilerde - yazıyor. ancak kablolarda hangisinin + hangisinin - olduğu ile ilgili bir bilgi yok. bende koyu turuncu olanları üste açık renkleri alta bağlayarak yaptım bağlantıyı sizce bir sorun olur mu.
  • merhaba,ben de lg3632sd aldım teknosadan.Ama Xvid ve fotoğraf makinası ile çekilmiş avi uzantılı filmleri okumuyor.Bunların codecleri yükletilebilirmi?bi de 3600 se ile arasında ne fark var?ben sonradan gördüm onun subwoofer ı daha şık ama malesef teknosa da değiştirme gibi bi şansınız olmuyo.10 gün olmasına rağmen %15 değişim bedeli istiyolar-ki bu tüketici haklarına aykırı bişi değilmi?yardımcı olursanız çok sevinirim,acil..
  • fotoğraf makinesinin çektiği videonun codeğini büyük ihtimal bizim cihaz tanımıyor. codeği yükleme gibi bir seçenek de bildiğim kadarıyla yok. ama çektiğiniz videoyu dr. divx vb bir programla normal divx formatına convert ederseniz izlersiniz diye tahmin ediyorum.
    3600 3632 nin bir alt modeli. 3632 3600 arasında görünrn bir fark yok. tek fark 3600 ın kullanma kılavuzunda usb den divx izleme ile ilgili bir bilgi yok. ama 3632 de açık açık söylemiş izleyebilirsiniz diye. sadece subwoofer ın şıklığı için değiştirecekseniz bence değiştirmeyin derim
  • bana aynı ürünün usb li versiyonu lazım
  • 3632 usb li zaten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.