Şimdi Ara

LG LH-T3632SD ev sinema sistemi.Mükemmel. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
18.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de merak ettim. nereden buldun o fiyata?
  • benım sorum şöyle : sistemi bilgisayara baglamak istiyorum.nasıl yapabilirim?
  • arkadaşlar kusura bakmayın ben bu ürünü bugün aldım. yanlız usbde müzikte dinlesem, cd de seyretsem sadece iki hoparlörden ses geliyo. hoparlörlerin hepsini denediim hepside çalışıyor. ama sadece ikisinden ses geliyo. diğerlerinden ses gelmiyor. bu normalmi. yardımcı olabilirseniz çok sewinirim. teşekkür ederim hepinize
  • ahmetonur,

egerki dinledigin CD, 5+1 olarak kaydedilmediyse, 2 kanaldan ses cikmasi kadar normal birsey yok :) Endise edicek birsey yok. Ama egerki setinin PROLOGIC secenegi varsa, prologic'i aktiv hale getirip, 5+1 dinlersin ama o zaman da ses 2 kanaldan geldigiyle karsilastirildigi zaman, sonuk kaliyor.
  • selamlar,

mpeg4 formatlı dosyaları çalıştırmayı başaran arkadaş varmı. ben flash disk ile denedim ancak başarılı olamadım.

cd ve dvd'de mpeg4 denemesi yapmadım. deneme yapan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim
  • fiyat konusunda yardımcı olabilecek varsa bizde alalım
  • Sistemi bilgisayara bağlamak için bilgisayarın ses kartından sistemin AUX girişine bağlantı yapıyorsunuz. Bende LGnin bir eski model ev sinema sistemi var ben bilgisayara bağlı olarak kullanıyorum. bir ucu 3.5 mm lik diğer ucu çift (kırmızı beyaz tos) olan kablo ile bağlantı yapıyorsun.
  • Merhabalar.
    Bir sorum olacaktı. Arkadaşımada aynı sistemden aldık. Eve götürüp kurduğunda Divx lerde bir sorunla karşılaşmış. görüntü ve ses altyazı herşey var. Fakat görüntü karanlık. arkadaki ışık yüzlerin görünmesine engel oluyormuş. vb. Bunun nedeni neden olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim. Bölge kodlarıyla bir alakası olabilirmi. Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurtuncel

ahmetonur,

egerki dinledigin CD, 5+1 olarak kaydedilmediyse, 2 kanaldan ses cikmasi kadar normal birsey yok :) Endise edicek birsey yok. Ama egerki setinin PROLOGIC secenegi varsa, prologic'i aktiv hale getirip, 5+1 dinlersin ama o zaman da ses 2 kanaldan geldigiyle karsilastirildigi zaman, sonuk kaliyor.

ya anlamadım bende nero var yani nasıl 5+1 olarak kayedecem gerçi bu ürünü daha almadım çünkü 2sonra hesap kesimim hesap kesilsin alcamda ama bu konuda yani 5+1 kayetme nasıl yapılır bu konuda yardımcı olur iseniz sevinirim
  • teknosanin katalogunda bu urun ozelliklerinde USB den bahsetmemiş hiç.
  • firstmoon71, söylediğin ışık alt yazının ışığının ekran görüntüsünden fazla olması ve silik göstermesi ise, muhtemelen televizyonun kontrast ayarları olabilir, yada divx player'ın bu tür ışıklandırma ayarları kendi içinde olabilir.

matise
    5.1 kaydı sen yapmıyorsun, DVD veya CD'deki filmin kendisi 5.1 olarak yazılmış ise dolby dinleme şansın olur.

Ayrıca MP3'ler yapıları gereği sadece stereo olarak çalınabilir yani 2 kanallı ses. Ama LG ayrıca bu sesi 5 kanaldan çeşitli efektlerle verme özelliğine sahip.

LG şu ana kadar kullandığım en iyi divx player. Ama bazen Vestel'de ilerlemesi sorun olmayan kimi 1 gb üzeri filmlerimi ileri sarmama gibi bi kabahati var ama bu filmlerin bazılarını Vestel hatta açamayabiliyor iken bu kadar kusuru kadı kızına bıkarıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Luciferman

firstmoon71, söylediğin ışık alt yazının ışığının ekran görüntüsünden fazla olması ve silik göstermesi ise, muhtemelen televizyonun kontrast ayarları olabilir, yada divx player'ın bu tür ışıklandırma ayarları kendi içinde olabilir.

matise
    5.1 kaydı sen yapmıyorsun, DVD veya CD'deki filmin kendisi 5.1 olarak yazılmış ise dolby dinleme şansın olur.

Ayrıca MP3'ler yapıları gereği sadece stereo olarak çalınabilir yani 2 kanallı ses. Ama LG ayrıca bu sesi 5 kanaldan çeşitli efektlerle verme özelliğine sahip.

LG şu ana kadar kullandığım en iyi divx player. Ama bazen Vestel'de ilerlemesi sorun olmayan kimi 1 gb üzeri filmlerimi ileri sarmama gibi bi kabahati var ama bu filmlerin bazılarını Vestel hatta açamayabiliyor iken bu kadar kusuru kadı kızına bıkarıyorum.

yani aldığımız dvd veya cd 5+1 olarak yazılmamış ise stereo olarak dinlicez ok peki bu lg senin dediğin gibi mp3 te yaptığı gibi filmleride 5 kanaldan verme özeliğide olurmu

• hoparlarlorunun ses kalitesi nasıl bu cihazın. bazıları teneke gibi demiş
  • ben bu başlığı bulamamıştım o yüzden yeni başlık açmak zorunda kaldım. olmazsa iki başlık birleştirilebilir. bu cihaz şu anda teknosada 269 ytl peşin. daha uygun bulunabilecek bir yer yok herhalde. bu arada anladığım kadarıyla 3600 ile arasındaki fark usb den divz okuması. çünkü 3600 için bir arkadaş usb den divx okumuyor demişti
  • kullanan arkadaşlara bir sorum olacak aletin arka hoparlörlerinin kablo uzunluğu ne kadar acaba
  • arkadaşlar bir de bu cihazın kutulamış hali ne kadar yani büyük bi poşette taşınır mı
  • kardeşim poşette taşımak zor kolinin her iki yanında tutacak yeri var oradan tutup taşıyabilirsin
  • kablo uzunlukları 1.5 metre civarı ön hoparlör, 3 veya 3.5 metre arka hoparlör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rez -- 8 Kasım 2007; 13:44:11 >
  • rez sende bu cihaz var anladığım kadarıyla cihazla ilgili görüşlerini bizlere iletebilirmisin
  • çok anlamam özelliklerini ama mükemmel bir ses var alette. dün akşam cd den divx okumadı usb den denedim ve izledim şahane tek kelimeyle şahane bi cihaz tavsiye ederim ben 1 sene kadar önce 349/12 ytl ye aldım şuan 270 gibi bir fiyatı varmış kaçırmayın derim
    quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

rez sende bu cihaz var anladığım kadarıyla cihazla ilgili görüşlerini bizlere iletebilirmisin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.