Şimdi Ara

LG Leon (Y50) Satışına Başlanmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/lg-y50-siyah-cift-sim-akilli-telefon.html

599TL bence bu fiyatta gayet güzel bir cihaz.
    Düşük çözünürlük ve s410 iyi bir performans ortaya koyabilir. Şimdi mediamarkt da inceledim kamerası 8 mp tatminkardı ve en önemlisi android 5.0.2 ile geliyor ve 64 bit aktif. Ram 1GB hafızası ise 8GB.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bence bunun yerine General Mobile 4G alınmalı.
  • 4g memnun olanda çok olmayanda çok bende ikilemde kaldım. arada 100 lira var. fakat bir yanda lg bir yanda general mobile gibi bir firma. birde cihaz kapalıyken şarj olunca ekran kapanmıyor vs diyorlar can sıkıcı şeyler.
  • Ben satın aldım ve çok memnun kaldım. Birçok farklı versiyon var; benimki çift sim kart girişine sahip, Mediatek işlemcili, 4G yok, Android sürümü 5.0.1 yüklü olarak geliyor [H324TR].

Radyosu kapalı ve root yazılımsız açılmıyor, ne yapacağımı bilemiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tubytube kullanıcısına yanıt
    Hangi telefondan bahseiyorsunuz?
    GM4G kullanıyorum 2 haftayı devirdim hiç bir problem yok . Yeni seri bir ürüne sahibim ama .
  • Sony E4g tercih edilmeli.
  • Telefonda mediatek mtm6582 chipset var idareten konulmus ort duzey chipset.snapdragon olsaymis super olurmus.Telefonun kamerası 8 MP olması iyi.4g var mı diye LG müşteri hizmetlerine sordm yokmuş. Telefonda radyo da yok.(radyasyon yayma oranı)sar değeri baş:0.99 w\kg vücut:0.78w\kg.general mobilin ve huaweinin telefonlarinin yüksek radyasyon yayma oranına gore iyi ancak Samsung ve asus un 0.30-0.40 değerlerine göre yuksek radyasyon yayıyor LG leon y50.bir de kullananlar RAM sıkıntısı yaşıyormuş telefon donuyor vs. Diyenler var.facebook a tarayicidan zor giriyoruz diyenler var ram 768 gorunuyor sistem bir kismini kullandigi icin diyenler var vs.telefon 2016 nin cok gerisinde ozelliklere sahip ancak şunu da belirtmek lazım dolar 3 TL yE yakın şu anda ve ithal telefonlarin 160 TL vergisi var sirf ithal olduklari icin.vestel de sağolsun pahalı pahalı sürüyor devlet tesvigine rağmen telefonlarını piyasaya ithal telefon vergisi alinmazken bir de.bu telefon özelliklerine gore alınabilir bir fiyattan a101 de satılıyor.ancak 600 TL verip de va tan dan vs almayın derim. Herkese iyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• inceuclusarj kullanıcısına yanıt
    bu telefonda şebeke üzerinden görüntülü konuşma var mı peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremce

bu telefonda şebeke üzerinden görüntülü konuşma var mı peki?

İnternetteki bilgilere gore var hocam ama olmasa bile
    skype tango gibi programları kullanarak görüntülü görüşebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.