Şimdi Ara

LG LE 5500 LED TV İÇİN WİFİ USB ADAPTOR TAVSİYESİ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
3
Favori
141.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lead38 dediğin o vınn layını bilmem çünkü o 3g, ben wifi konusunda yardımcı olabilirim.
  • Arkadaşlar benim kullandığım cihaz buhttp://www.tp-link.com.tr/products/details/?categoryid=241&model=TL-WR702N ..... lead38 senin işinide sanırım bu görürhttp://www.tp-link.com.tr/products/details/?categoryid=218&model=TL-MR3020 kullanmadım ama okudğum bilgiler doğrultusunda 3 farklı modda kullanabilirsin 3 farklı mod: 3G Router, WISP Client Router ve AP . Tabiki kullanmadım emin değilim %99 olur.

• tp link modemi aldım media market modemin kurulumunu yaptı Ama tv de internete yine bağlanamadım.TV de modemi görüyor bağlan deyince şifre istiyor şifre yazıyorum çok kere denedim olmadı ne yapmam lazım
  • lead arkadaşım yardımcı olayım modem mi aldın usb adaptör mü ilk önce onu netleştirelim. modem olmayacaktı usb adaptör olacaktı.cevap bekliyorum
  • LG AN-WF100 için uygun fiyatlı stoklar bitmiş görünüyor arkadaşlar, işten fırsat bulup alamadık uygun fiyattan şunu,
  • arkadaşlar lg 47l620s almayı düşünüyorum. Bu tv için wifi adaptör ayrı alınıyormuş. bende tp-link tl-wn821n adaptör var elimde. bunla çalışır mı yoksa illa lg adaptör mü alacağız. Ona göre tv yi alırken adaptör de sipariş vereceğim. Birde smart tv lerde internet nasıl hızlı ve rahat oluyor mu. browserla sörf, pc ye göre nasıl hız açısından.
  • Arkadaşlar,
    Air ties 2411 Wi-Fİ adaptör modelini LG42LV570S modelinde kurup çalıştırması hakkında bilgisi olan varmıdır?
  • http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/lg-an-wf100-wi-fi-dongle-77973012
    LG AN-WF100 Wi-Fi Dongle

UyumluTVModelleri

LG Smart TV özellikli tüm TV lere uyumludur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 24 Şubat 2013; 23:16:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mhymeng

Arkadaşlar,
    Air ties 2411 Wi-Fİ adaptör modelini LG42LV570S modelinde kurup çalıştırması hakkında bilgisi olan varmıdır?

Tv fişi çekiliyken takılıp tv'yi öyle açmak gerekiyor diye okumuştum, otmtk. görüyormuş olmazsa ağ ayarlarına girip kurcalamak lazım, banada dongle lazım orjinali 50-60 arası kargolu bulabilirsem alırım yada muadillere bakıcam.

• Airties 2410 uyumlu demiş herkes eyvallah uyumlu olabilir peki ne kadar fiyatı ? vatanda 70 lira ....LG nin orjinal WF100 USB Dongle ı ne kadar şu an iin Electroworld Torium da sadece 70 lira yani bence hiç uydurma işlerle uğraşmayın ben gittim dün aldım gayet hızlı ve kullanışlı üstelik Smart özelliği olan bütün LG TV lerle de uymlu bilginize
  • aldim 2410 adaptor ama baglanamadim soyle ayrintili bilen varmi ?
  • Merhaba artık AcessPointler çok ucuz alın bir acess point ayarlayın client moduna kablosuz yayını kablosuz alıp kablolu dağıtın ben öyle yaptım ucuna bir de switch bağladım receiverıma da verdim sorunsuz çalışıyor kullandığım acees point airties.. kolay gelsin..
  • arkadaşlar merhaba,
    47lm615s televizyonuma modem üzerinden bağlantı yapmak istiyorum ancak şöyle ki.
    cep telefonumda sınırsız internet mevcut, elimde kullanmadığım tplink modemim var,
    modemden kablosuz yayın alıp kablolu şekilde televizyona vermek istiyorum
    ancak modemi kablosuz alıcı olarak nasıl ayarlayabilirim?
    yardımcı olurmusunuz?

• Kabloyu Nasıl Çekebiliriz Bi Bilgisi Olan Varmı Arkadaşlar.Bizdekide Seg46125 Led Tv Ama Wifi Aparatı Arıyoruz Yardımınızı Bekliyorum.
    İYİ FORUMLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8narqozlu8 -- 9 Kasım 2013; 14:55:10 >

• 149TL gibi bir ücret vermek akıl işi değil. Bu ürün yurt dışı ebay ve benzeri sitelerde çok ucuz. Eğer kargo ile yollanabilen bir yer bulursanız size sanırım yarı fiyatına falan gelir.
    Ben yurt dışındayım, eğer yardımcı olabileceğim bir konu olursa seve seve yardımcı olabilirim.

http://www.befr.ebay.be/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=lg+AN-WF100&LH_PrefLoc=2&_arm=1&_armm=63&_ruu=http%3A%2F%2Fwww.befr.ebay.be%2Fsch%2Fi.html%3F_sacat%3D0%26_from%3DR40%26_nkw%3Dlg%2BAN-WF100%26LH_PrefLoc%3D1%26_arr%3D1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guazy -- 7 Aralık 2013; 1:46:36 >

• Konuyu hortlatacam birazcık ama belki arayan birisi görür diye yazmak istedim.

Yaklaşık 6 yıldır LG42LS570 modelini kullanıyorum ve geçen sene bu konuyu okuyunca şans eseri aradığına letgodan airties 2410 buldum 20 tlye :)

TVye taktım ve takar takmaz gördü internetti 2 veya 3 saat kurcaladım sonra birden bağlantı gitti ve gidiş o gidiş artık wifi adaptörü taktığımda rv tanımıyor.

Önce çalıştırıp sonrasında böyle bi uyarı vermesi gario ama yapacak bişey yok artık ne yazıkki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.