Şimdi Ara

lg lb serisi kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lg 42lb730v almayı planlıyorum ne dersiniz bu ürüne kullanan var mı yada izleyenler ne derler bu ürün için. alınmalı mıdır?

• ben memnunum fakat üretimden kaldırıldı sorunlu diye duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

ben memnunum fakat üretimden kaldırıldı sorunlu diye duydum

Bende almayı düşünüyorum. Siz herhangi bir sorunla karşılaştınız mı ?
  • 42lb730v yi canlı izleyip internetten aldım en geç salı günü kurulmuş olur heralde ayrıntıları paylaşıcam. düşünüyorsanız 2.199 dan 1849 a indi çoğu mağazada.
  • Lb Serisinde bulutlanma sorunu ile karsilasanlar var forumda bu yüzden tereddüt yaşıyorum yoksa LG çoktan sipariş vermiştim

Edit: imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi way_big -- 8 Eylül 2014; 0:01:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32Ls570s den sonra lg anlaşılan çok fazla değişmemiş. http://forum.donanimhaber.com/m_62909926/tm.htm Ayrıca yüksek tonlu seslerde kasanın titremesinden dolayı oluşan cızırtılar. Tv kapalı olsa bile elektrik kesintilerinde kendiliğinden açılan tv. (servis çözüm bulamadı) Eğer gene lg alırsam kuruluma gelen ekibe kendiliğinden açılma sorununu da göstereceğim.

SONY KDL40W605B ile LG 42LB670V arasında gidip gerliyorum
  • kerem kullanıcısına yanıt
    yıllardır lg lcd kullanırım açılma sorunu hiç olmadı,yine lg led aldım çok memnunum

• lg lb 582 kullanıyorum mükemmel

• Hocambbulutlanma ışık sizmasi vs yasamadiniz mi
  • 55lb730 aldım saçım kadar pişman oldum ucuz yollu samsung 55h7000 bulursam onu alacam iade edip.
  • bende LG alma arifesindeyim fakat şu bulutlanma sorunu canımı sıkıyor... aldığımız tv de çıkarsa iade edebiliyor muyuz ?
  • Vestel 47pf900 mı samsung 48h6270 mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.