Şimdi Ara

LG L1752TQ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG L1752TQ monitörün fiyatı normalden düşük bilgisi olan arkadaşlar varmı...

• tek cevabı kampanya var yada ellerindeki stoğu bitirmeye çalışıyorlar benimde aklımda o monitör var!
  • fiyatı neki acaba

zaten son zamanlarda lcdler baya bi düştü

adamlar 489 a 15 taksitle 20" lcd satıyolar

17ye ne isteyeceklerki
  • Çok düşmüsse bir tane alalımda benim 20 inchin yanına koyalım bakıp bakıp 20 inc viewsonic'in tadını çıkaralım

• yaw millet 17" ile 19" arasında fiyat farkına alınır mı sizce 19" 100ytl verip 19" almak daha mantıklı gibi geliyor bide widescren lar var?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpaWn7

yaw millet 17" ile 19" arasında fiyat farkına alınır mı sizce 19" 100ytl verip 19" almak daha mantıklı gibi geliyor bide widescren lar var?

17 alma derim . 6 ay sonra değiştirmek istersin

alımışken bir kere al

19 veya 20 inch
  • benim için 19" gereksiz ayrıca nokta aralığı büyük oluyor 19" lerin. 17" işimi görür fazla büyük olmasına gerek yok ama widescreen alsammı diye çok düşünüyorum karar veremedim hala ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: jibe

benim için 19" gereksiz ayrıca nokta aralığı büyük oluyor 19" lerin. 17" işimi görür fazla büyük olmasına gerek yok ama widescreen alsammı diye çok düşünüyorum karar veremedim hala ...

dostum bilfiğim kadarıyla widescreen ların 19" ve daha üstleri var 17" lerde yok benimde aklımda öyle bi soru var ama hala cevabını bulamadım!
  • 5:4 oranlı için 17" düşünüyorum ama 19:10 için 19" olmalı 17" wide varmı bilmiyorum yalnız 19" wide lar küçük gözüküyor samsung 940 BW düşünüyordum ama onun contrast oranları düşük renk kalitesi kötüymüş chip testleri kötü yani kafam karışık LG L1752TQ in contrast oranı 1600:1 acaba gerçekten doğrumu yani kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını yazabilirmi eksileri artıları nedir internette pek yorum bulamadım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.