Şimdi Ara

LG KG370 HEM UCUZ(95 YTL) HEM KAPAKLI HEM ŞIK HEM DE RADYOLU :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
13.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefon hepsiburada'da 99 ytl. ikinci tel olarak şık, istiridye kapaklı, radyolu bir tel arıyordum. bakalım bugün sipariş veriyorum. kobay olarak kendimi seçtim

bilgileri zamanla paylaşacağız artık

Ürün Özellikleri :
    Renk Siyah
    Genel Özellikleri
    Boyutlar 85 x 45 x 19,8 mm
    Ağırlık 68 gr
    Şebeke 900 / 1800 / 1900
    Ajanda ? Var
    Alarm Var
    Titreşim ? Var
    Hesap Makinesi Var
    Zil Tipi Polifonik
    Telefon Tipi İstiridye Kapak
    Güç Özellikleri
    Bekleme Süresi ? Maksimum 350 saat
    Konuşma Süresi ? Maksimum 3 saat
    Pil Türü Li-Ion
    Radyo Var
    Oyun Var
    Hafıza Özellikleri
    Telefon Rehberi Hafızası 500 Adet + SİM
    Ekran Özellikleri
    Ekran Çözünürlüğü 128 x 128 Piksel
    Ekran Renk Çözünürlüğü 256K Renk
    Diğer
    Paket İçeriği Batarya, Şar Cihazı, Kullanma Kılavuzu, Kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolfire -- 1 Aralık 2007; 18:05:34 >

• Merak etme güzel telefona benziyor.En azından küçük,şık,kapaklı vede radyolu.Ekstra özellikleri yok.Daha ne olsun.Biraz bekleseydim KG 270
    yerine bunu alırdım.Memnun kalmazsan bile 99 YTL verdiğin yanına kâr kalır ve kullanmaya devam edersin.Olmadı hediye edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingcobra33 -- 16 Kasım 2007; 20:50:31 >
  • telefon elime bugün geçti. beklediğimdende şık bir telefon. şu ana kadar gördüğüm tek eksisi kulaklığın biraz zor takılması. ama daha doğru düzgün inceleme fırsatım olmadı. zamanım olursa inceleme ve resim ekleyebilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

telefon elime bugün geçti. beklediğimdende şık bir telefon. şu ana kadar gördüğüm tek eksisi kulaklığın biraz zor takılması. ama daha doğru düzgün inceleme fırsatım olmadı. zamanım olursa inceleme ve resim ekleyebilirim

Coolfire selam
    Benim için çok önemli olan şu özelliğine bakıp yazabilirmisin:> aletin alarm tekrarı varmı (yani snooze özelliği) eğer bilgi verirsen bende du telefondan almak istiyorum tabii alarmında kısauyku özelliği varsa:)
    Şimdiden tşk
  • arkadaşlar ben de bu telefonu 2. telefon olarak almayı düşünüyorum. telefoncuya gidip inceledim bu teli. çok küçük bir telefon.görünümü de gayet hoş yalnız ben 2 telefon arasında kaldım.
    samsung c260 mı alayım?yoksa lg kg370 mi?
    yardımcı olursanız sevinirim....

• quote:

Orjinalden alıntı: emre768
    Coolfire selam
    Benim için çok önemli olan şu özelliğine bakıp yazabilirmisin:> aletin alarm tekrarı varmı (yani snooze özelliği) eğer bilgi verirsen bende du telefondan almak istiyorum tabii alarmında kısauyku özelliği varsa:)
    Şimdiden tşk

evet alarmın tekrar özelliği var. yalnız 5 dakika arayla çalıyor, sabit yani. bu arada seside baya yüksek. ben 3. seviyede kullanıyorum. 5 seviyede fazla gürültülü geliyor.

bu arada radyo hem kulaklıktan hemde hoparlörden iyi ses veriyor. hatta çok yüksek seslerde hoparlör dayanmıyor, harici hoparlör almayı düşünüyorum

@cengaver7;

ben kg 370'i şu özelliklerinden dolayı aldım: fiyat 95 ytl; daha bir haftalık bir model(kimsede yok); radyolu; ve çok şık. ve aldığıma gerçekten çok memnunum şu an itibarıyla.

bu arada unutmadan; telefonda zil sesi olarak 8 tane gerçek ses dosyası var, hepside güzel. yani telefon çalınca eski-dandik bir telefon izlenimi vermiyor.

aynı zamanda titreşimide gayet güçlü

• Düşük bütcesi olanlar icin güzel bi telefon
  • -istiridye kapaklı olupta bu fiyata bu özellikte telefon yok. telefondan ne istediğini bilenler için ideal telefon
  • coolfire
    teşekkür ederim. başkalarında şu an olmadığı doğru. ben kız arkadaşıma 2. tel olarak almayı düşünüyorum.
    iki telefondan hangisi bayana daha çok hitap ediyor? samsung'un kırmızı rengi biraz daha karizma duruyor gibi. bu arada lg'nin ekranı 256000 renk mi? samsung'a göre ekranı daha canlı galiba...
  • samsung'u da inceledim ama ben bunda karar kıldım. ekran 65 K. bende telefonu eşime aldım ve kimseyi inandıramamış 95 ytl olduğuna. elinden düşürmüyor lg'yi telefon olduğundan fazla gösteriyor gerçekten. özellikle sesinin yüksekliği çok güzel. radyoda cabası
  • bayanlara gidebilcek güzel bi telefon hem şık hem hesaplı
  • ben de bugün gittim ve inceledim 2 telefonu. lg biraz daha kısa. satıcı adam da bana lg'yi tavsiye etti. "lg'nin ekranı daha parlak" dedi. herhalde ben de 2-3 gün içinde lg alıcam neyse kız arkadaşım beğenmezse ben kullanırım
  • İlk şarjı bugün yaptım. bakalım ne kadar gidecek. gerçi hanım çok radyo dinliyor ama bakacağız artık.

sorularınız varsa cihaz hakkında cevaplayabilirim
  • Yarın bende alıcam bu teli . 2ci tel olarak çok uygun, bende sx1 var epey arıza çıkarıyor, onun yokluğunda telefonsuz kalmayız artık...
  • gördüğüm kadarıyla hiç radyo dinlenmezse batarya 1 hafta kadar gidecek. Belki daha fazla. LG'nin önceki telefonlarına göre iyi bir artı bu
  • Coolfire telefonu nerden aldın ? Telefoncularda vardır dimi? İlla internetten mi sipariş vercez ??? Yüzyüze alışverişi hep tercih etmişimdir de... NOT: İstanbulda oturuyorum...
  • ben hepsiburada'dan aldım. ama senin için bakıverdim. Vatanın çeşitli şubelerinde var bu telefon (topkapı, bostancı vs.) :

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=30951

Teknosa'nında stoklarında gözüküyor. Artık çoğu büyük mağazada bulunur heralde
  • Sağolasın coolfire, bende edindiğimde telefon hakkında bilgiler veririm...
  • Telefonu bugün İstanbul Sultanbeylide bi telefoncudan 95 YTL ye kredi kartı tek çekime aldım.
    İlk izlenimim çok küçük ve hafif. Duruşu 150 YTL üstü gibi. Melodileri pcm yani gerçek sese çok yakın, sesi gayet yüksek, yalnız son ses hoparlörü titretiyor. Birleştirilmiş sim kart var bende, destekledi. Kapatıp açınca öteki hatta geçiyor. Radyosu orta kalite, pek dinlemeyeceğim herhalde. Telefonun kendisi ve pili çinde yapılmış.
    Sonuç olarak 95 YTL ye bu telefon gayet memnun etti beni.
  • donkhan hayırlı olsun gerçekten güzel cihaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.