Şimdi Ara

⏩LG KAVİSLİ OLED TV ((ANA KONU))⏪ (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
761
Cevap
18
Favori
62.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru hocam oledler böyle görünmüyor bu tv'de bir sorun var. İnternetten bulmuştum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harpci H kullanıcısına yanıt
    Eg920 de ayağın üst tarafı cam yada ona benzer birşeydi bu tamamen metalik duruyor ayrıca kesinlikle bu tv led benim kanaatim uzman arkadaşlar daha iyi bilir ama oled in o su bile değil gibi resimdeki tv...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackbauer -- 8 Aralık 2015; 14:38:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jackbauer J kullanıcısına yanıt
    Yok hocam eg920 ayağına dikkatli bakın cam. biraz yukardan çekilmiş. 950v böyle değil.
    Telefon dan çok belli olmuyor evden pc den bakarım ama bu tv çok çok garip..

Tv eg960 diyor panelini servis değiştirmiş sonra 1 tane daha almışlar yanyana koyduklarında dikey bantlar göründü diyor ama görüntü ayarıyla oynanmış gri renk -10 filan diyor en alttada soldaki plazma nın siyahı sağdaki oled in siyahı. tv için de mükemmele yakın vs gibi birşeyler demişler kabaca işyerinde yarım ingilizce bilen arkadaşın anladığı bu bir yerde de o kenarlardaki olayı led tv ile karşılaştırmışlar led de daha belirgin miş ingilizce si iyi olan biri tercume ederse daha sağlıklı olur zannımca...

Evet hocam ona benzer birşeyler yazıyor baya bir eziyet etmişler tv.ye :) sonuç olarak oled iyi diyor.
    Lg'yi tebrik etmek lazım çok ilerlediler bu işte.
  • Arkadaşlar fikir vermek acısından şuan kullandıgım eg910v tv bin beyaz arka planı en parlaklıga takılmayın ayarlar en düşükte

• quote:

Orijinalden alıntı: harpci

http://www.consumerreports.org/cro/news/2015/07/lg-oled-tv-review/index.htm

Verilen linkteki fotolara baktinizmi arkadaşlar pdp lerin siyah büyüsünü yerle bir etmiş(kisaca tarumar) tokat manyagi yapmis kaşıntı tutuyo 55HU8200 kullaniyorum satıp . Olede mi terfi etmeli filmci olarak...?

• ensei kullanıcısına yanıt
    Hiç durma bile bende hu8200 kullandım filmci isen benim gibi at balkondan gitsin oled de karanlıkta film izleme zevki tarif edilemez o 720p diziler varya sanırsın orjinal bluray heleki karanlık sahneler yok böyle birşey olayın sonu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackbauer -- 9 Aralık 2015; 13:58:57 >
  • LG 55eg920v için dün vatandan 8000 tl fiyat aldım, sonra teknosaya gectim, vatandan 8000 fiyat aldığımı daha iyi bir fiyat verirlerse ona göre tercih yapacağım dedim. ama sube mudurleri çıkmışt,ı telden aradılar, kesinlikle daha iyi bir fiyat verebiliriz dedi. Bugun yarin geri dönecekler, bakalım eger 7000-7500 civarı bisey derlerse Allah'ın izni ile paneli alacağım. Siz ne dersiniz bu fiyata iyimi yoksa daha ucuzu bulunabilirmi??? Bu arada teşhirde oled olarak sadece 910v vardı goruntu renkler muazzam artik bunun uzerine 920v 4k nasıl düsünemiyorum ;))

• rorschachh R kullanıcısına yanıt
    O tv 7000 leri gördü sanırım kısa süre önce bence bu fiyatları kollayın heleki önümüz yılbaşı fiyatlar kesin düşecek durum acil değilse tabi..

• http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-55eg910v-dvb-s2-t2-c-fullhd-3d-curved-oled-tv-195956021

indirim başlamış arkadaşlar aracı siteninde yüzde 10 kestiğini düşünürsek fiyat 4900 larda ec930 un bile çok altında bir fiyat yılbaşı indirimleri tv alacaklar için iyi geçeceğe benziyor...
    LG 55EC930V 140CM 4K SMART 3D CURVED OLED
    4k yazıyor ama ekran cözünürlük 1920&1080p yazıyor. Sanırım yanlış bilgi var ilanda. Fiyat 5399 tl zaten..
  • erdote kullanıcısına yanıt
    2014 EC930 ile 2015 EG910'a aynı fiyat çekmişler :)İkisi de full hd
    İlan eg910 hocam ec930 değilki yeni olan model ec930 geçen senenin her 2 tv de fullhd...

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-55ec930v-140cm-4k-smart-3d-curved-oled-tv-192706747

İlan bu hocam senın verdiğin ile linkdeki ile bu aynı fiyat.
  • Anladığım kadarı ile eg model ler en son çıkan oled türkiyede.
    55eg920v ile 55eg960v arasında ciddi fiyat farkı var,özeliklerine baktığımda hemen hemen aynı görünüyor,
    Bu fiyat farkına değecek bir özeliği varmıdır ?
    ben bu linki vermedimki benim verdiğim link eg910 linki bu ilandaki tv eski model olan ec930 ilandada bir sürü çarpıklık var zaten 4k yazılmış 4k değil tv askı aparatı hediye demiş o tv ye o askı aparatı olmuyor özel oled askı aparatı alınması lazım 200 tl civarı o askı aparatı satıcı sallamışda sallamış bu paraya yeni model olan eg910 varken kimse tercih etmez ec930 almayı yalnız burda iyi bir nokta fiyatların bayağı aşagı gelmiş olması oled tv ler için darısı 4k oledlerin başına...
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.