Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

LG K10 mu Zenfone 2 Laser mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> LG K10 mu Zenfone 2 Laser mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1148 Mesaj
    Arkadaşlar LG K10 ve zenfone 2 laser arasında kaldım.

Kamera olarak laser iyiyken.
    Performans olarak K10 iyi.

NOT: Telefonda hiç oyun oynayan biri değilim. Kamerası ve web performansı iyi olsun bana yeter.

|
    |
    Kardeşim zenfone2 laser kullanıyorum gayet iyi eşime almistim ben kullanıyorum sosyal medya web gezinmeleri felan 0 sikinti oyunlardada sıkıntı yok sarjida uzmez seni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

performans olarak lg k10 daha iyi diye bilioyrum bariz bir fark olmasada. oyun oynamıyosan sıkıntı yaratmaz
    zenfone 2 laser de ise kamera lg yi baya bi geçer..

zenfone selfie öneririm daha iyi bi ön kamera ve daha iyi bir işlemciye sahip..100-150 tl daha pahalı ...en azından fiyatlarını tam bilimyorum bi bakarsın işte

onun dışında illa bunlardan bişey alıcam diyorsan zenfone 2 laser kalın bir telefon tasarımlarını karşılaştır ona göre al. telefonları test edebilecegin bir tekno market varsa yakınlarında git yakından bak incele tasarımlarını. pişman olma onun dışında ikiside alınır................ tasarım benim için önemli degil mesela ben olsam zenfone 2 laser alırdım..

haa söylemeyi unuttum zenfone 2 laser de nfc destegi yok
    lg k10 otg destegi yok
    zenfone 2 laser çift hat ve mikro sim digeri nona tek hat
    kamera diyafram açıklıkları : lg k10 ön f2.4 arka f2.2 zenfone 2 de ikiside f2.0 ..zen 2 lsr de ayrıca görüntü sabitleme mevcut bu özellikten emin degilim ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk5851 -- 3 Temmuz 2016; 20:26:40 >
    |
    |
    bywankedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i3 3220 Soket 1155 3.3GHz 3MB Önbellek 22nm| Asus Nvıdıa GeForce gtx 650 ti boost 2GB GDDR5 |Asus H61M-PRO LGA 1155 H61 DDR3 2 Intel Anakart | 8GB Kingston 1333 MHz RAM dual | XIGMATEK TAURO 80plus bronze 500W| Samsung SSD 750 EVO 120GB | Samsung S22D300NY 21.5" 5ms led monitör|
    GENERAL MOBİLE GM5 PLUS D
    HP PAVİLİON G6-2205st

• Binbaşı
    1148 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: faruk5851

performans olarak lg k10 daha iyi diye bilioyrum bariz bir fark olmasada. oyun oynamıyosan sıkıntı yaratmaz
    zenfone 2 laser de ise kamera lg yi baya bi geçer..

zenfone selfie öneririm daha iyi bi ön kamera ve daha iyi bir işlemciye sahip..100-150 tl daha pahalı ...en azından fiyatlarını tam bilimyorum bi bakarsın işte

onun dışında illa bunlardan bişey alıcam diyorsan zenfone 2 laser kalın bir telefon tasarımlarını karşılaştır ona göre al. telefonları test edebilecegin bir tekno market varsa yakınlarında git yakından bak incele tasarımlarını. pişman olma onun dışında ikiside alınır................ tasarım benim için önemli degil mesela ben olsam zenfone 2 laser alırdım..

haa söylemeyi unuttum zenfone 2 laser de nfc destegi yok
    lg k10 otg destegi yok
    zenfone 2 laser çift hat ve mikro sim digeri nona tek hat
    kamera diyafram açıklıkları : lg k10 ön f2.4 arka f2.2 zenfone 2 de ikiside f2.0 ..zen 2 lsr de ayrıca görüntü sabitleme mevcut bu özellikten emin degilim ama

Hocam yorumlar için teşekkürler bugün teknosaya gittim. K10 Çok kötü geldi ısınamadım bakmadım bile.

Lenovo K5 Modeline baktım için gitti tasarım özwellik flan çok hoş. Adam baya satıldığını sıkıntı olmadığını söyledi. Kronik bi sorun yok gibi.
    Zenfone 2 laser ile yan yanaydı.

Kameraları karşılaştırdım ön kameraları neredeyse aynı.

Arka kameradada çok büyük farklar yok gibi ama zenfone 2 laser odaklama ve çekimde daha seri.

Zenfone 2 laser de ekran parlaklığı full iken bile ekran bi soluk gibi geldi. Bu durum lenovo k5 de yok. Şimdi bi çılgınlık edip k5 alsam mı diye düşünüyorumç :)

Zenfone 2 herkesce bilinen çok satılan cihaz kronik sorun yok sayılır. K5 de durum henüz belli değil adam akıllı bir incelemesi yapılmadı henüz.

• Teğmen
    165 Mesaj

telefonlar birbinine çok yakın ama dedgin gibi lenova k5 in tasarımı çok iyi sanki arkası biraz iphone benziyo neyse .. ama tasarımı hoş bende begendim açıkça konuşmak gerekirse en azından zenfone 2 laserden daha iyi
    telefonlarda işlemci vs hepsi nerdeyse aynı diyebilirm aslında... o yüzden öyle bariz bir performans farkları olucagını sanmıyorum
    zenfone 2 nin parlaklık ayarı zenfone 5-6 dan daha düşük bu ölçüldü daha önce ....güneş altında sorun yaratıyo.... zenfone 2 laseri bilmiyordum demekki oda aynı
    ama tasarım anlamında k5 mantıklı gibi duruyor bu yine sana kalmış bir durum telefonun kronik sorunu vardır yoktur o bilinmez şansına kalmış..

ha yine söylemeyi unnuttum kamera konunsunda zenfone 2 alır lazer odaklama vs hertürlü:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk5851 -- 4 Temmuz 2016; 3:57:22 >
    |
    |
    bywankedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i3 3220 Soket 1155 3.3GHz 3MB Önbellek 22nm| Asus Nvıdıa GeForce gtx 650 ti boost 2GB GDDR5 |Asus H61M-PRO LGA 1155 H61 DDR3 2 Intel Anakart | 8GB Kingston 1333 MHz RAM dual | XIGMATEK TAURO 80plus bronze 500W| Samsung SSD 750 EVO 120GB | Samsung S22D300NY 21.5" 5ms led monitör|
    GENERAL MOBİLE GM5 PLUS D
    HP PAVİLİON G6-2205st

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.