Şimdi Ara

LG K10 ANAKONU VE KULLANICI KULÜBÜ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
11
Favori
68.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • K10 lte kullanıyorum. Şarj berbat durumda. Böyle youtube açıkken iki, üç dakikada bir attığını görürsünüz. Belki de çift sim kartlı olduğu için böyle..? Bunun dışında, ben ömrümde bu kadar hızlı bir telefon görmedim. Donma takılma aşırı ısınma falan unuttum bunları. Kamerası, bana göre iyi. Yeter yani. Eğer şarj takıntınız varsa almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonda nfc nerden açılıyor bulamadım bir türlü menüde.birde erişebilirlik bölümünde duyma sekmesine tıkladığımda gelen bildirimlerde flaş yanıp sönsün seçeneğini aktif ediyorum ama bir şey olmuyor bilen var mı nasıl yapıldığını.
  • Nfc tek k420n modelinde var.

• Bugün sabah güncelleme gelmiş beyler sadece iyileştirme yapılmış.

• Güzel telefon ama bildirim ışığı + otg desteği olmayışı ve bataryanın düşük oluşu (2300 mAh) telefonu benden uzaklaştırıyor. Almam tabiki.

• Ikinci el bi g2 daha mantikli geliyor bana :)

• K10
    K8
    K7

Bu telefonlar bir kaç sihirli dokunuşla çokk daha iyi olabilirdi ama lg no hayır dedi.
    Minik fare kükredi

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf kula

Bugün sabah güncelleme gelmiş beyler sadece iyileştirme yapılmış.

bende ame cihazı var daha gelmedi. Seninki tr cihazı ise güncelleme kaç mb geldi ?
  • 270 mb civarı

• Arkadaşlar güncelleme gelince versiyonunu ve model numarasını da paylaşırsanız daha faydalı olur

• Nicebliy21 kullanıcısına yanıt
    peki erişilebilirlik bölümündeki duyma sekmesinde yer alan bildirimlerde falan flaşın yanıp sönmesi nasıl aktif ediliyor biliyormusun ben açıyorum ama bi değişiklik olmuyor
  • ben alalı 4-5 gün oldu aslında bataryası 2300 mah olmasına rağmen iyi gidiyo 1,5 günü aştığı oluyor benim internete falan girdiğim halde.fakat oyun pek oynamıyorum.
  • hitman470098 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun.
    Ne kadara mal oldu ?
    Ve hangi modeli aldinz, lte mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hitman470098

peki erişilebilirlik bölümündeki duyma sekmesinde yer alan bildirimlerde falan flaşın yanıp sönmesi nasıl aktif ediliyor biliyormusun ben açıyorum ama bi değişiklik olmuyor

erişebilirliğe gir, Duymaya bas Orda uyarılar yanıp sönsün var. Buna ragmen yanıp sönmüyorsa bildirim panelinden flashı ı dene bi
  • Benim gibi k430dsY cihazı kullananlarda yarın veya öbürgün güncelleme alma ihtimalimiz yüksek, Bugun k430dse modelleri güncelleme almış yarın dsy modeli olabilir.
  • 900 liraya turkcell den aldım.Evet lte mtk 1.30 ghz işlemcili modeli

• Bu gelen güncellemeden sonra gözle görülür bi şarjda iyileşme fark ettim sizde durum nasıl

• Pili beklediğimdende iyi gidiyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG K10 ANAKONU VE KULLANICI KULÜBÜ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teamexL. T kullanıcısına yanıt
    şarj durumu çok iyi yarı yolda kesinlikle bırakmıyor.2 günü götürdüğü oldu bundan önceki telefonum casper via a3216'ydı.şarj konusunda beni illallah ettirmişti resmen.şarj konusunda tek sıkıntısı biraz geç dolması
  • Şu Dsy Modeli bi tr ye gelen güncellemeden alamadı gitti. ame ler hep en geç alıyo.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.