Şimdi Ara

LG K10 2017 ANA KONUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CES 2017 de tanıtılan ve mart ayı içinde sadece TURKCELL'de satışa sunulan k10 2017 modelinin fiyatı 1199₺.
    LG K10 2017 ANA KONUSU
    Ve Cihazın özellikeri ise şöyle;
    İşlemci: MT6750 1.5 GHz Octa-Core
    Ekran: 5.3 inç(1280 x 720 / 277ppi)
    Hafıza: 2GB RAM/16GB Hafıza/ 32 gb'a kadar da sd kart destekliyor.
    Kamera: Ön 5MP (Geniş Açılı) / Arka 13MP (Standart)
    Pil: 2,800mAh (Çıkarılabilir)
    İşletim Sistemi: Android 7.0 Nougat
    Boyutlar: 148.7 x 75.3 x 7.9mm
    Ağırlık: 144g
    Ağ: 4.5G / 3G / 2G
    Bağlantı: Wi-Fi (802.11 b, g, n) / Bluetooth 4.2 / USB 2.0 Type B
    Renk: Siyah / Titan / Gold
    LG K10 2017 ANA KONUSU
    Değerlendirme
    İyi yönleri;2800mAH'lik bataryası ile 1 günü rahat çıkarıyor ve hızlı sarj destekli olmamasına rağmen 1.5 saatte full dolum yapıyor. Ux 5.0 arayüzü ile çok hızlı ve çok şık. Ayrıca Radyosuda var(Türkiye sürümünde eklenmiş artık). Ve performans olarak tüm oyunlarda kasma yapmıyor ama yogun kullanımda hafif ısınma meydana geliyor.
    Kötü yönleri; Türkiye sürümünde ne yazıkki parmak izi okuyucusu yok. Hızlı şarj destekli değil, nfc si yok ve Usb type 3.0 desteklemiyor.

Puanlama;
    Tasarım: 10/9
    Performans: 10/8
    Beklentiyi karşılama: 10/7
    Kutu içeriği: 10/7

Bu bilgilerden yola çıkarak Cihazı alacakların ve almış olanların Ana Konusu bu olsun arkadaşlar. Burdan birbirinize yardım edip Fikirlerinizi sunabilirsiniz.

LG K10 2017 ANA KONUSULG K10 2017 ANA KONUSULG K10 2017 ANA KONUSULG K10 2017 ANA KONUSU

• Hocam bende bu cihazdan almayı planlıyorum ancak bi kaç sorum olacak;

-Telefonun kamerası nasıl gece ve gündüz çekimleri yeterli mi?

-Bir de ses kalitesi nasıl müzik açtığınızda hoparlör ses olarak iyi mi ve telefonla konuşurken ses yeterli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Nomad_

Hocam bende bu cihazdan almayı planlıyorum ancak bi kaç sorum olacak;

-Telefonun kamerası nasıl gece ve gündüz çekimleri yeterli mi?

-Bir de ses kalitesi nasıl müzik açtığınızda hoparlör ses olarak iyi mi ve telefonla konuşurken ses yeterli mi?

1.sorunu cevaplıyım, arka kamerası gündüz iyi, gece ise orta. ön kamerası ne yazıkki çok iyi değil ama geniş açılı ve ışığın olduğu yerde net çekim yapabiliyor.
    Ses kalitesi ise baya iyi, telefonla konuşma seside çok iyi zaten volte destekli.
  • Nicebliy21 kullanıcısına yanıt
    hocam rica etsem bir kaç tane fotoğraf örneği paylaşır mısın telefonla çekilmiş
  • Arkadaşlar yurt dışından 2 tane k10 telefon geldi.

Telefonlar t mobile sim kilitlidir.

Sim kilit açabilir miyiz?

Önereceğiniz bir yer var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: platin1111

Arkadaşlar yurt dışından 2 tane k10 telefon geldi.

Telefonlar t mobile sim kilitlidir.

Sim kilit açabilir miyiz?

Önereceğiniz bir yer var mıdır?

Biraz geniş çaplı Telefoncular rahat şekilde unlock haline getiriyorlar. o cihaz 2/32gb modeli. Yaptırırken ona göre yaptırt ana kartı 16 lığa düşürmesinler. Bide mümkünse cihaz içinde parmak izi bölümünü ss olarak atarmısın.
  • quote:

Fotoğraflar ışığın olduğu yerde güzel çekip netliyor ama çok fotoğraf çekip güzel birşey isteyenler için yetersiz olur.
    LG K10 2017 ANA KONUSULG K10 2017 ANA KONUSU
    Dikey olan ön kamera, yatay olan arka. ön kamerada geniş açılı ama ben standart çektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicebliy21 -- 21 Nisan 2017; 18:10:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

quote:

Fotoğraflar ışığın olduğu yerde güzel çekip netliyor ama çok fotoğraf çekip güzel birşey isteyenler için yetersiz olur.
    LG K10 2017 ANA KONUSULG K10 2017 ANA KONUSU
    Dikey olan ön kamera, yatay olan arka. ön kamerada geniş açılı ama ben standart çektim.

bence gayet güzel daha çok şey beklesem fotoğraf makinası alırım zaten

• Bu cihazdan hiçmi alan olmadı ? bu konuyu actıktan sonra 2 güncelleme aldı.
    bu cihazda hiç problem yaşayan veya yorumu olan hiç yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

Bu cihazdan hiçmi alan olmadı ? bu konuyu actıktan sonra 2 güncelleme aldı.
    bu cihazda hiç problem yaşayan veya yorumu olan hiç yok mu ?

ben almayı düşünüyorumda önerırmısınız?
  • Türkçü Bey kullanıcısına yanıt
    Ben cihazı Mayıs ayından beri kullanıyorum. Hiç bir sıkıntısı yok gayet güzel ve akıcı bir cihaz. Android 7 ile çok stabil çalışıyor. Kamerasını da ben genel olarak beğendim ama ön kamera biraz daha iyi olabilirdi ya da ben wide angle çektiğim için birazcık zayıf özellikle akşam çekimlerinde. Genel olarak iyi bir fiyat-performans cihazi. Umarim ilerleyen zamanlarda da üzmez

• quote:

Ben cihazı Mayıs ayından beri kullanıyorum. Hiç bir sıkıntısı yok gayet güzel ve akıcı bir cihaz. Android 7 ile çok stabil çalışıyor. Kamerasını da ben genel olarak beğendim ama ön kamera biraz daha iyi olabilirdi ya da ben wide angle çektiğim için birazcık zayıf özellikle akşam çekimlerinde. Genel olarak iyi bir fiyat-performans cihazi. Umarim ilerleyen zamanlarda da üzmez

lenova k5 plus aldım hocam , teşekkür ederım yorumunuz için
  • Arkadaşlar herkese kolay gele elimde 2 adet lg telefon var biri e 460 diğeri d682 2 telefonuda alalı 3 yıl oldu ikisininde ana kartları kendiliğinden root yapılmadan yandı ve lg bu durumun kronik olmadığını idda ediyor ve ikisi için 1400 tl nakit para talep ediyor ayrıca 6 ay garanti veriyor yeni ana kartlar için. Hepsinden tuhafı bu anakartları servis dışında biryerden bulmak mümkün olmuyor telefonsuz kaldık bana yardımcı olabilecek birileri varmı? servis seve seve siz bu parayı ödeyeceksiniz yoksa telefonsuz kalırsınız demiyoda bunu ifade eder nitelikte ifadeler kullanıyor ana merkezide aradım onlarda servisin doğru söylediğini ifade ediyor eminim bu durum sadece benim başıma gelmemiştir. Lütfen bana yardımcı olun
    tel:05378700003
  • quote:

Orijinalden alıntı: enrie

Arkadaşlar herkese kolay gele elimde 2 adet lg telefon var biri e 460 diğeri d682 2 telefonuda alalı 3 yıl oldu ikisininde ana kartları kendiliğinden root yapılmadan yandı ve lg bu durumun kronik olmadığını idda ediyor ve ikisi için 1400 tl nakit para talep ediyor ayrıca 6 ay garanti veriyor yeni ana kartlar için. Hepsinden tuhafı bu anakartları servis dışında biryerden bulmak mümkün olmuyor telefonsuz kaldık bana yardımcı olabilecek birileri varmı? servis seve seve siz bu parayı ödeyeceksiniz yoksa telefonsuz kalırsınız demiyoda bunu ifade eder nitelikte ifadeler kullanıyor ana merkezide aradım onlarda servisin doğru söylediğini ifade ediyor eminim bu durum sadece benim başıma gelmemiştir. Lütfen bana yardımcı olun
    tel:05378700003

o cihazlarda kronik bi problem yok, tamamiyle şans eseri sizi bulmuş problem dediginiz gibiyse eğer. Cihazların garantisi devam ediyorsa THH ye başvurun bu sefer onlar seve seve yapacaklar yada para iadesi alırsn.

Zaten benimde sıkıntım ikisininde garantisi bittiğinin 1 ay sonrasında lg logosu çıkıyor daha ileri gitmiyor biri şans diyelim diğerindede aynı problem oldu elimde ana kartı arızalı 2 telefon kaldı bu yedek parçalar piyasada yok işte problem bu
  • Bu cihaz alınır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Bu cihaz alınır mı?

hala kullanıyorum,sarjı olsun performansı olsun güzel ve yeterli cihaz. kamerasıda idare eder şekilde. 850tl ye ithalatçı garantilileri mevcut dusunmeden alın fiyatını hak ediyor.
  • Bimde satışa çıkıyor
    NFC var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysafran

Bimde satışa çıkıyor
    NFC var mı?
    nfc mevcut değil. fiyatına göre alınabilir bir telefon ancak artık bunu kullanmıyorum.
    on kamerasinda flash varmi hocam ve suya dayaniklimidir gunde 2-3 kez islak mendil ile kullandigim telefonlara bakim yapan biriyim ,suya dayanikli olmamalarina ragmen hafif nemli olarak senelerce degisik markalarda bakım yaptim problem olmadi fakat bu lgye sıvı temas etme ihtimali varmidir sizce ? bir kac yorumlarda olumsuz yorumlar gordumde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.