Şimdi Ara

-= LG GT540 ROM Başlığı =- (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.031
Cevap
4
Favori
79.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denedim Ama Sanırım Bir Yerlerde Hata Yapıyorum 2 Defa Pcye Format Attım :)
    Telin Dreverlerini Kurmama Ragmen Usb Tanınamadı Uyarısı Alıyorum Bazen
    Acaba Kurdugum Dreverlerde Bir Sorunmu var Anlamadım Gitti
    Burada Yardım İstedim Bakalım Bu İşi Çözebilecekmiyim :)
    http://forum.donanimhaber.com/m_49491592/mpage_4/key_/tm.htm
  • sdsl v4 kullanmayın kullandırtmayın.

müthiş bir batarya sorunu var.

ne varsa froyo'da var dedim 2.2.1'e döndüm. uğraşmaktan yoruldum. tr karakter de görünmesin artık yapacak bir şey yok.
  • satılık gt540 2.1 elcair sürümü yüklü ufak tefek çizikleri var 1.5 yıl garantili ilgilenen olursa msj atsın 250 ye bırakırım kutusu ve faturası duruyor. Bıktığım için satmak istiyorum takas da olabilir.
  • Forum öldü mü arkadaşlar? Yeni romları takip eden kimse yok herhalde....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kfburak

Forum öldü mü arkadaşlar? Yeni romları takip eden kimse yok herhalde....

Ben ediyorum hocam hatta günlük olarak ics yani 4.0.3 kullanıyorum şuanda tabi optimizasyonlar yapılmadığı için pek stabil değil malesef...
  • mikegapinski Mike Gapinski
    Guess what ? Beta 4 is comming ... Tomorrow I think :)

yarın ics beta 4 çıkacakmış dedigine göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: lejyon80

mikegapinski Mike Gapinski

beyler ice cream kullananlardan yorumların bekliyorum. eksikleri neder. iyi yanları nelerdir. şu anda geçmeye değer mi???
  • pes 2012 link verebilecek var mı beyler??
  • quote:

quote:

beyler ice cream kullananlardan yorumların bekliyorum. eksikleri neder. iyi yanları nelerdir. şu anda geçmeye değer mi???

Açıkçası ben şuanda beta 3 kullanıyorum deep sleep modu çalışmadığı için bataryayı yiyor bildiğiniz. Bu sorunu var. Birde youtube'dan video izletmiyor. Kamera çalışmıyor. Daha deneme aşamasında adındanda anlaşılacağı gibi. Ama ben şuanda kullanıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadronis

quote:

quote:

Açıkçası ben şuanda beta 3 kullanıyorum deep sleep modu çalışmadığı için bataryayı yiyor bildiğiniz. Bu sorunu var. Birde youtube'dan video izletmiyor. Kamera çalışmıyor. Daha deneme aşamasında adındanda anlaşılacağı gibi. Ama ben şuanda kullanıyorum...

hmmmmm...

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

Orijinalden alıntı: raistland

quote:

Pil almıştım gelsinde yeni test ler yapacağım artık,,

-= LG GT540 ROM Başlığı =-

Pili nerden aldınız ve ne kadara aldınız acaba ?

ebay'den aldım dostm, halen gelmedi ama yakınlarda gelir.2-3 hafta sürüyor ptt ile

http://www.ebay.com/itm/140627422639?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

işte linki bu pilin. ilk alan benim herkese de tavsiye ederim. orjinalini çıkardım bunu kullanıyorum. fark yok. gerçi yedek olsun bittiğinde değiştiririm diye aldım ama o amaçla kullanılmıyor. yani boş boş duruyor diğer pil. piliniz ölürse alın. değiştirerek pil kullanırım kısmı palavra:) araç şarjları var ev şarjları var usb pc şarjı var. hiçbirzaman piliniz bitip de kolay kolay ortada kalmıyorsunuz. kalırsanız da zaten yedek pil de yanınızda olmuyor:) ama çanta taşıyorum içine atarım diyen varsa tabi farklı... amma yorum yaptım dimi:) alan alsın ozaman pil güzel... kolay gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: gsscorps

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: raistland

quote:

Pil almıştım gelsinde yeni test ler yapacağım artık,,

-= LG GT540 ROM Başlığı =-

Pili nerden aldınız ve ne kadara aldınız acaba ?

ebay'den aldım dostm, halen gelmedi ama yakınlarda gelir.2-3 hafta sürüyor ptt ile

http://www.ebay.com/itm/140627422639?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

işte linki bu pilin. ilk alan benim herkese de tavsiye ederim. orjinalini çıkardım bunu kullanıyorum. fark yok. gerçi yedek olsun bittiğinde değiştiririm diye aldım ama o amaçla kullanılmıyor. yani boş boş duruyor diğer pil. piliniz ölürse alın. değiştirerek pil kullanırım kısmı palavra:) araç şarjları var ev şarjları var usb pc şarjı var. hiçbirzaman piliniz bitip de kolay kolay ortada kalmıyorsunuz. kalırsanız da zaten yedek pil de yanınızda olmuyor:) ama çanta taşıyorum içine atarım diyen varsa tabi farklı... amma yorum yaptım dimi:) alan alsın ozaman pil güzel... kolay gelsin...

hayırlı olsun hocam...

• ics beta 4 ü denedim... kamera çalışmıyor, gps test etmedim. Geçişler gayet iyi, rehber açılma süresi gayet iyi, arayüz de güzel ama kamera benim için önemli... O yüzden ütopia final ı backup yapmıştım ona döndüm...
  • merhaba arkadaşlar nasılsınız? valla GT540'a ICS gelmiş ama benim Samsung'a
    henüz gelmedi ;)
    Bu arada sattığım adam GT540 telefonu uçurmuş :)
  • ertan sensiz formun tadı tuzu kalmadı en iyisi sen yine bir gt540 al :) ics çıktı baya da güzel ama kamera ve deep sleep sorununu henüz çözmedi mikegapinski... Yalnız adam bu iş üstüne sağlam çalışıyor bu telefon kusursuz ics yi de görecek kanaatindeyim... beta 5 yakında çıkar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilelci

ertan sensiz formun tadı tuzu kalmadı en iyisi sen yine bir gt540 al :) ics çıktı baya da güzel ama kamera ve deep sleep sorununu henüz çözmedi mikegapinski... Yalnız adam bu iş üstüne sağlam çalışıyor bu telefon kusursuz ics yi de görecek kanaatindeyim... beta 5 yakında çıkar :)

nostalji yapıyım diyorsun yani ;) sizlerlesohbette iyiydi ama ics için çalışan biri var o eksiklikler giderilir,bazen insan diyor ya ben neden telefonla forum ile
    vs. uğraşıyorum filan ;) ama teknoloji merağı işte
  • .32 kernelli 2.2.1 i denedim sonuç hüsran wifi ve tarayıcı hataları aldım. Ütopia final ile yola devam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemilelci -- 14 Ocak 2012; 16:17:25 >
  • Arkadaşımda GT540 var.Telefon ilk geldiği gibi üzerinde 1.6 yüklü...Daha sonra çıkan resmi bir Romu var mı telefonun? Ya da en son çıkan hangi Custom Romu önerirsiniz?
  • Merhaba arkadaşlar, bizim konuda hiç hareket yok bari ben bişeyler yazayım. 1-2 aydır froyo rom kullanıyorum miroslavınkini. Performansı iyi ama son günlerde tutarsızlaştı. Bugün iki kere telefon kilitlendi mesela. Böyle bişeyler karşılan oldu mu daha önce
  • bende ütopia kurulu ondada yavaşlama geç gelmeler yaşıyorum
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.