Şimdi Ara

-= LG GT540 ROM Başlığı =-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2.030
Cevap
4
Favori
75.686
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> -= LG GT540 ROM Başlığı =-
Giriş
    236 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

Orijinalden alıntı: raistland

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mars51

quote:

Arkadaşlar az önce Vatan bilgisayardan Samsung Galaxy i8159 W aldım, 1.4Ghz, 5mp, 720p, 3.7 inc lcd filan özellikleri,
    iyi muhabbetler döndürdük burada,GT540' telefonumuda sattım. Yine arada uğrarım foruma, iyi arkadaşlarla tanıştık burada,kimilerini
    kırdıysak kusura bakmasınlar. Şimdiden iyi yıllar,,

Hayırlı uğurlu olsun.Güzel günlerde kullan.Başlığı uzun bir süredir sen götürüyordun.Bakalım bunda sonra nasıl olur :) Kendimiz çalar kendimiz oynarız.

Sağol dostm, GT540'a yeni romlar çıkmaya devam eder.ama dediğim gibi eksikleride
    olabilir ama en hızlısı Froyo idi.

Bu arada bana yeni batarya pil gelecek bugün yarın,ilk pm atan arkadaşa karşı
    ödemeli gönderiririm,benim işime yaramayacak

Dostum hayırlı uğurlu olsun telefonun . Ben de en son froyo ya geçtim. Telefonu satana kadar böyle bunu kullanırım ben de. Telefonu ne kadara sattın ? Benim ki biraz kenarları aşındı. Ben de satmayı düşünüyorum da.
    Bi de yeni telefona hemen bi rom buldun mu onu merak ettim :)

Sağol kardş, Ben telefonu 250Liraya sattım fazla yükseltmek istemedim.ederi yaklaşık bu kadar
    bende syoulma vs. yok.Sahibinden verirsen hemen gider.Zaman yakınken satarsan para
    eder biraz.

Telefon elime geçmedi ama bir tane rom buldum ;) ama bu telefon yeni çıktı şu anda pek
    rom ve forumda fazla bir muhabbet yok 2.3.6 ile geliyor bu telefonu fazla kurcalamak
    istemiyorum o kadar para verdim bi root yaparım.

hayırlı olsun, güzel telefonmuş hocam...

• Yarbay
    3861 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kfburak

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: raistland

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mars51

quote:

Arkadaşlar az önce Vatan bilgisayardan Samsung Galaxy i8159 W aldım, 1.4Ghz, 5mp, 720p, 3.7 inc lcd filan özellikleri,
    iyi muhabbetler döndürdük burada,GT540' telefonumuda sattım. Yine arada uğrarım foruma, iyi arkadaşlarla tanıştık burada,kimilerini

Hayırlı uğurlu olsun.Güzel günlerde kullan.Başlığı uzun bir süredir sen götürüyordun.Bakalım bunda sonra nasıl olur :) Kendimiz çalar kendimiz oynarız.

Sağol dostm, GT540'a yeni romlar çıkmaya devam eder.ama dediğim gibi eksikleride
    olabilir ama en hızlısı Froyo idi.

Bu arada bana yeni batarya pil gelecek bugün yarın,ilk pm atan arkadaşa karşı
    ödemeli gönderiririm,benim işime yaramayacak

Dostum hayırlı uğurlu olsun telefonun . Ben de en son froyo ya geçtim. Telefonu satana kadar böyle bunu kullanırım ben de. Telefonu ne kadara sattın ? Benim ki biraz kenarları aşındı. Ben de satmayı düşünüyorum da.
    Bi de yeni telefona hemen bi rom buldun mu onu merak ettim :)

Sağol kardş, Ben telefonu 250Liraya sattım fazla yükseltmek istemedim.ederi yaklaşık bu kadar
    bende syoulma vs. yok.Sahibinden verirsen hemen gider.Zaman yakınken satarsan para
    eder biraz.

Telefon elime geçmedi ama bir tane rom buldum ;) ama bu telefon yeni çıktı şu anda pek
    rom ve forumda fazla bir muhabbet yok 2.3.6 ile geliyor bu telefonu fazla kurcalamak
    istemiyorum o kadar para verdim bi root yaparım.

hayırlı olsun, güzel telefonmuş hocam...

Sağolasın dostm,,
    |
    |

• Yarbay
    3861 Mesaj
    arkadaşlar raistland arkdş pili istemişti ona söz verdim,bilginize
    |
    |

hayılorlı olsun eşşekten ata bindin desene gt540 herkeste ayrı bir yeri var ilk android telefonumuz ve 150 mb gibi bir ramle kullandık. Android 1.6 yı görme fırsatımız oldu onun sayesinde:)
    |
    |

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür

• Yarbay
    3861 Mesaj
    Son bir haber vereyim bari

Pcfighter Final CM7 v6 'i yayınlamış 2.3.7 ,kopamıyorum bu forumdan ;)

http://pebe.boo.pl/blog/2011/12/26/final-cm7-v6

Changelog:

Appiled last fixes (thanks so much zice!)
    Enabled Notification keypadLED (thanks wingrime!)
    |
    |

2000 Xantia Activa HDi

1996 XM Turbo CT VSX
  • Yüzbaşı
    467 Mesaj
    arkadaşlar utopia 2.2.2 kullanıyorum telefon arada bir sd kart beklenmeyen şekilde çıkartıldı diyor karta kurulu programlar çalışmıyor bazen restart yapıyor pin girme ekranında bekliyor böyle birşey başına gelen varmı?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    467 Mesaj
    quote:

hayırlı olsun
    allah bizede nasip etsin bende sony ericsson neo v almayı düşünüyorum biraz rahatlayınca olmazsa bakalım nasip.
  • Yarbay
    3861 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: svoodoo

quote:

hayırlı olsun
    allah bizede nasip etsin bende sony ericsson neo v almayı düşünüyorum biraz rahatlayınca olmazsa bakalım nasip.

Sağol dostm, bende Neo v nin tasaraımına bayılıyordum ki alttaki tuşlara basana
    kadar bildiğin plastik basınca Çin malı mp3'e basar gibi oluyorsun,amacım kötülemek
    değil ama 2 arkadaşada bu durumu gösterdim onlarda hak verdi en çok kullanılan
    3 tuş hem küçük ve ince hem kalitesi çok düşük

• Yüzbaşı
    467 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun

kadar bildiğin plastik basınca Çin malı mp3'e basar gibi oluyorsun,amacım kötülemek

almışken en iyisini almak lazım aslında gönül ister sgs 2 alayım ama bilmiyorum ya düşük model alana kadar, iyi bişey alıp daha uzun süre kullanmak lazım gt 540 aldım çok çabuk yetersiz gelmeye başladı aldımı üst seviye alacaksınki işe yarasın bakarsın paralanırızda en iyilerinden alırım nasip.

• Yarbay
    3861 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun

almışken en iyisini almak lazım aslında gönül ister sgs 2 alayım ama bilmiyorum ya düşük model alana kadar, iyi bişey alıp daha uzun süre kullanmak lazım gt 540 aldım çok çabuk yetersiz gelmeye başladı aldımı üst seviye alacaksınki işe yarasın bakarsın paralanırızda en iyilerinden alırım nasip.

evet haklısın gt540 çok çabuk yetersiz kısmını bende kısa sürede yaşadım, acelemi
    ettik diyeceğim ama sonuçta 400lira verdik,şimdi insanlar 1.700 verip sg2 filan alıyor,
    çok hızlı gelişen bir teknoloji hatta kategori olarak en hızlısı diyebiliriz
    |
    |

• Yüzbaşı
    268 Mesaj
    quote:

Son bir haber vereyim bari

Pcfighter Final CM7 v6 'i yayınlamış 2.3.7 ,kopamıyorum bu forumdan ;)

http://pebe.boo.pl/blog/2011/12/26/final-cm7-v6

Changelog:

Appiled last fixes (thanks so much zice!)
    Enabled Notification keypadLED (thanks wingrime!)

hayırlı olsun Ertank hocam. sensiz nasıl olacak bu forum bilinmez:)
    pil dayanımı iyidir umarım yeni telefonun. bu LG nin en çok pil dayanımını seviyorum... hayırlısı bakalım...
    ben beyaz aldım bielrek ileride hanıma kaktırabilmek için:)
    ama pil dayanımı iyi bir telefon çıkarsa bunun kadar ozaman girişeceğim değiştirme işine...
    sağlıcakla kal kardeş...
    |
    |

• Yüzbaşı
    482 Mesaj
    ertan hocam hayırlı olsun yeni telefonun. biz bir müddet bunla idare edicez ve eninde sonnunda biz de bırakacağız bu telefonu :)) ama gt540 bir efsaneydi ve her zaman ne telefondu o diyerek hatırlayacağız.

güzel bir deneyim oldu 400 tl gibi bir paraya bu güzellikte bir telefon alamazdım. 1,6-2.1- 2,2- 2.3x serilerinin hepsini kullandık :)) inanıyorum ki bu telefonu layıkıyla kullanan adam bir sonraki telefonunu seçmede pek bir hata yapmaz.

hem üreticinin desteği, hem romlarının bulunabilirliği ve kullanımı hem de ram-işlemci-dahili hafıza-ekran gibi donanımlardan neyin yetip neyin yetemeyeceğini buraya takılan çoğu insan biliyor.

heralde ben alsaydım sony ericsson alırdım. hangisi olacağından emin değilim ama android'e en iyi desteği sony ericsson veriyor. yeni alacağım telefondaki en büyük özellik bu olacak olurdu.

bu arada ertank hocam yeni romlardan haberdar edersen bizi sevinniriz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: seylem

Arkadaslar Lg nin kendi romlarından stabil,az pil harcayan ve gps sorunu olmayan bir rom arıyorum ,hangisini önerirsiniz?

Şimdilik tek önerebileceğim rom utopia final 2.2.1 Gps sorunu yok hem de çok çabuk buluyor uyduları...
    |
    |
    ertank07 Arkadaşımın Telini Aldım :)
    Ve İlk Android Tecrübem Olacak
    Sorunum Ve Sorum Şu Arkadaşlar
    Bana Menüler Arası gezinmede Takılma Kasma Yapmayacak
    Feys-youtube-ve meyllerime Sorunsuz Sıkıntısız Baka Bilecegim Rom Hangisidir.?
    Uygulama Oyun Vs Pek Önemli Dil Arada feysime Bakim Meyllerimi Okim
    Can Sıkıntısı Youtupdan 3 5 Video İzlim Yeter
    Bunları Sıkıntısız Yapa Bileceğim Rom öneriniz Hangisidir.?
    Şuan Yüklü Olan 2.3.7
    |
    |
    Usb Baglantısı Yapmadan Yeşilimsi Yazılar Geldi hepsine Resset Rebot Yaptım Dip Verdi teli Elime :S
    Şuan Teli Açınca Ekranında Sadece FASTBOOT MODE Yazısı var
    Telefonda 2.3.7 Yüklüydü Sildimi Ne Yaptı Bilmiyorum Android Dede oldukca Yeni ve Acamiyim
    Telin Kurtulma -Düzeltilme Şanşı varmı Acaba .?

Orijinalden alıntı: MERT1983

S.A Arkadaşlar Süper Zeka Bir Arkadaşıma Güvendim Rom Yükletmek İçin Teli verdim
    Usb Baglantısı Yapmadan Yeşilimsi Yazılar Geldi hepsine Resset Rebot Yaptım Dip Verdi teli Elime :S
    Telefonda 2.3.7 Yüklüydü Sildimi Ne Yaptı Bilmiyorum Android Dede oldukca Yeni ve Acamiyim

Telefona birşey olmamış ki , zaten rom'u fastboot mod'ta yüklüyoruz.Şu an tam rom
    atmalık olmuş,forum ilk sayfalardakileri çok iyi okuyup sende yapabilirsin.Büyük
    ihtimalle system'i silmiş ama telefonun sağlam,kurtulma şansı %100 ;)
    Gerekli Program Ve Dreverleri Yükledim Ama Olmuyo :)
    Telefonun Dreverlerini Kurdugum halde Mesela LG PC Suite IV Programı Teli Görmüyo
    Yada LGMobile update Programı Bir Türlü Gösteremedim Win 7 Kullanıyordum Acaba Sorun Burdamı Diye
    Pc XP SP3 Le Formatladım Yene Aynı Telin Dreverlerimi Dogru Dil Acaba
    Eince Lg Gt540 Dreveri Olan Arkadas Varmı
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: MERT1983

S.A Arkadaşlar Süper Zeka Bir Arkadaşıma Güvendim Rom Yükletmek İçin Teli verdim

Telefona birşey olmamış ki , zaten rom'u fastboot mod'ta yüklüyoruz.Şu an tam rom
    atmalık olmuş,forum ilk sayfalardakileri çok iyi okuyup sende yapabilirsin.Büyük
    ihtimalle system'i silmiş ama telefonun sağlam,kurtulma şansı %100 ;)

Ertan kardeşim telefon değiştirdi hala bizim forumun kurtarıcısı :)

Google da fastboot yükleme yaz oradan bi boot.img bi de system.img dosyalarını indirirsin programla ya da ms kodda yazarsın .

http://www.gelecekonline.com/ da yardımcı bilgiler bulabilrsin.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.