Şimdi Ara

-= LG GT540 ROM Başlığı =- (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.030
Cevap
4
Favori
79.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • miroslav'in 2.2.1 romu çok hoşuma gitti,çok güzel bir font kullanmış.flash yükledim gayet iyi,galerinin çok hızlı açılması güzel.gmail senkronizasyon vs.
    zaten stabillikten bahsetmeye gerek yok iyi olmuş

edit: pil dayanımıda çok güzel pcfighter larınkiler gibi değil arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 17 Aralık 2011; 12:13:28 >
  • Utopia nın sesi ne kadar yüksek çıkıyor melodi den filan ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

miroslav'in 2.2.1 romu çok hoşuma gitti,çok güzel bir font kullanmış.flash yükledim gayet iyi,galerinin çok hızlı açılması güzel.gmail senkronizasyon vs.

2.2.1 zaten vardı güncelleme falan mı geldi hocam. .29 mod yazıyor benimkinde sendeki farklı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kfburak

quote:

miroslav'in 2.2.1 romu çok hoşuma gitti,çok güzel bir font kullanmış.flash yükledim gayet iyi,galerinin çok hızlı açılması güzel.gmail senkronizasyon vs.

2.2.1 zaten vardı güncelleme falan mı geldi hocam. .29 mod yazıyor benimkinde sendeki farklı mı?

bilmiyorum bu rom baya farklı pil baya dayanıyor,font farklı galerideki resimleri bu kadar seri açmıyordu, telefonda hızlı açılıyor
  • Mesajlari okuyarak gaza geldim yine rom degistirdim... henuz hata gormedim hizi da gayet iyi... bosta ram 90 civari 140mb da dahili depolama alani var utopya final i tavsiye ediyorum.pil konusunu henuz test etmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilelci

Mesajlari okuyarak gaza geldim yine rom degistirdim... henuz hata gormedim hizi da gayet iyi... bosta ram 90 civari 140mb da dahili depolama alani var utopya final i tavsiye ediyorum.pil konusunu henuz test etmedim

çok pis gaza getiririm :p
  • quote:

quote:

Mesajlari okuyarak gaza geldim yine rom degistirdim... henuz hata gormedim hizi da gayet iyi... bosta ram 90 civari 140mb da dahili depolama alani var utopya final i tavsiye ediyorum.pil konusunu henuz test etmedim

ver coşkuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: lejyon80

quote:

quote:

ver coşkuyu

:)

• Bizim telefon için ICS 4.0 FinaL çıksa da denesek,,
  • arkadaşlar telefonu recovery modta tuşlar ile açamıyorum, evde olsam rom yüklerimde işteyim.
    fastbootta açılıyor, home+power ile recovery ye girilmiyor, tuş alternatifi bilen var mı?

edit: download mode'ta açılıyor, ama 3tuş mu kullanmak gerekiyordu bu yöntemle pek
    uğraşmadım , açsam recovery^den yükleyeceğim telefonu ;)

işyerindeki pc korumalı ondan rom atamıyorum

edit2 : vay be açamadım teli,neyse akşam hallederiz,zaten tuş ile recovery'e girdiğimi
    hiç hatırlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 19 Aralık 2011; 13:39:36 >
  • quote:

arkadaşlar telefonu recovery modta tuşlar ile açamıyorum, evde olsam rom yüklerimde işteyim.
    fastbootta açılıyor, home+power ile recovery ye girilmiyor, tuş alternatifi bilen var mı?

edit: download mode'ta açılıyor, ama 3tuş mu kullanmak gerekiyordu bu yöntemle pek

edit2 : vay be açamadım teli,neyse akşam hallederiz,zaten tuş ile recovery'e girdiğimi
    hiç hatırlamıyorum

Hocam her zaman home + power ile açılıyor bende. siz bir daha recovery yüklemeyi deneyin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadronis

quote:

arkadaşlar telefonu recovery modta tuşlar ile açamıyorum, evde olsam rom yüklerimde işteyim.

hiç hatırlamıyorum

Hocam her zaman home + power ile açılıyor bende. siz bir daha recovery yüklemeyi deneyin bence

home tuşuna basılı tutarken power' tuşuna basıp çekiyormusun? nasıl olmaz hayret

telefon download mode'ta açılıyorsa recoveryde de açılıyor diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 19 Aralık 2011; 14:03:37 >

• boşver dostm sağol, yeni rom kurarken format system filan yaptım wipe data eraser
    yapacaktım menü 2.turu atınca recoveryde ekran kararıyor recovery gidiyor ya
    o muhabbet oldu, akşam evdeyken hallederim
  • Beyler telefonum kayboldu yada çalındı. Şarjı bitmişti. Bulmamın bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Beyler telefonum kayboldu yada çalındı. Şarjı bitmişti. Bulmamın bir yolu var mı?

Eyvah,, bugünde herkesde birşy var, bir program vardı ama şarjında
    bitmiş,nerde kayboldu dostm? gittiğin yerlere git,yollara bak ne bileyim,
    ben kaybetsem bahane olur gider yeni üst modellerden alırdım ;)

şaka bi yana geçmiş olsun inş bulursun
  • quote:

quote:

Beyler telefonum kayboldu yada çalındı. Şarjı bitmişti. Bulmamın bir yolu var mı?

hocam her yere baktım. gitmediğim yelere bile baktım yok staj paraalrımla almıştım. almadan büyük haller kurmuştum onunu için

• quote:

quote:

quote:

hocam her yere baktım. gitmediğim yelere bile baktım yok staj paraalrımla almıştım. almadan büyük haller kurmuştum onunu için

hadi ya ne yapsak ki, telefonu alalı çok olmadı senin galiba? inş biri çıkar verir
    diyeceğim ama çalıntı kaydı yaptır ki kimse kullanamasın, imei blocklansın.

böyle durumlarda sakin düşünmekte gerek,ummadığın bir yerde çıkar inş.iyi niyetli
    biri ulaşsa simkartı başka tele takar filan, pin kod soruyormu ki?

hiç bulamadın polis'ede kaydet sonra başına birşey gelmesin aga, en kötüsünü düşüneceksin gider hırsızlık yapıp telefonu bıraksa açıklayamassın.kimlik gibi bişey

• quote:

quote:

quote:

quote:

hadi ya ne yapsak ki, telefonu alalı çok olmadı senin galiba? inş biri çıkar verir
    diyeceğim ama çalıntı kaydı yaptır ki kimse kullanamasın, imei blocklansın.

böyle durumlarda sakin düşünmekte gerek,ummadığın bir yerde çıkar inş.iyi niyetli
    biri ulaşsa simkartı başka tele takar filan, pin kod soruyormu ki?

hiç bulamadın polis'ede kaydet sonra başına birşey gelmesin aga, en kötüsünü düşüneceksin gider hırsızlık yapıp telefonu bıraksa açıklayamassın.kimlik gibi bişey

telefonu alalı 1 yıl oldu

polis olayında haklısın. başıma iş bulaişmasın.

inşallah hiç ummadığım bi yerden (ceket cebi falan) çıkarda derin bi ohh çekerim

• utopia romu kurdum gerçekten iyiymiş flash kurulumu değişik bir şekildemi yapılıyor çalışmadı kurunca sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svoodoo

utopia romu kurdum gerçekten iyiymiş flash kurulumu değişik bir şekildemi yapılıyor çalışmadı kurunca sanki.

beğendin demekki , flash kurulumu farklı değil dostum flash 11 i apk sini bul kurabilirsin direkt
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.