Şimdi Ara

-= LG GT540 ROM Başlığı =- (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.031
Cevap
4
Favori
79.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ertank07

Pil almıştım gelsinde yeni test ler yapacağım artık,,

-= LG GT540 ROM Başlığı =-

kardeş benim verdiğim linkten mi aldın? aynısını aldım ve tavsiye etmiştim hatırlarsan. pil orjinal pil ile aynı güce sahip. memnun kalırsın...
  • quote:

gerizekalı gt540 telefonum,kendi kendine pili bitip uyandırmadı,iyi ki kendim
    uyandım,Bu nedenle telefonu değiştirmeye karar verdim.

1GHZ çift çekirdek önerebileceğiniz telefon var mı? Xperia lar dizayn olarak
    iyi ama alttaki 3 tuş çok dandik çin malı gibi,

Bu arada Oxygen rom ram olarak filan çok iyi ama locatin konumlama
    çalışmıyor yani mesela weather widgeti senin o an nerde olduğunu bildirmiyor,fourquare çalışmıyor,yani kablosuz ağlardan yerimi bildir aktif
    olmuyor malesef.

şarja dikkat etmek lazım hacı :))) galaxy s 2 al tabiki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsscorps

quote:

kardeş benim verdiğim linkten mi aldın? aynısını aldım ve tavsiye etmiştim hatırlarsan. pil orjinal pil ile aynı güce sahip. memnun kalırsın...

bizim telefonun orjinal pili litium ion polymer ve 1500mah fakat sizin gösterdiğiniz pil 1900mah ve polymer de değil. Bildiğimiz gibi en dayanıklı ve uzun ömürlü piller polymer olanlardır. Bu önemli değil de 1900mah telefonu yakmasın dostum....

• quote:

Orijinalden alıntı: kfburak

quote:

gerizekalı gt540 telefonum,kendi kendine pili bitip uyandırmadı,iyi ki kendim
    uyandım,Bu nedenle telefonu değiştirmeye karar verdim.

1GHZ çift çekirdek önerebileceğiniz telefon var mı? Xperia lar dizayn olarak
    iyi ama alttaki 3 tuş çok dandik çin malı gibi,

Bu arada Oxygen rom ram olarak filan çok iyi ama locatin konumlama
    çalışmıyor yani mesela weather widgeti senin o an nerde olduğunu bildirmiyor,fourquare çalışmıyor,yani kablosuz ağlardan yerimi bildir aktif
    olmuyor malesef.

şarja dikkat etmek lazım hacı :))) galaxy s 2 al tabiki..

şarjı.. ile başlayıp uzun ve güzel cümleler kurmak istioyorum ;)

S2 iyi tabide büyük be dostm daha kibar birşey almak istiyorum,optimus 2x türkiye'de yk galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: kfburak

quote:

Orijinalden alıntı: gsscorps

quote:

bizim telefonun orjinal pili litium ion polymer ve 1500mah fakat sizin gösterdiğiniz pil 1900mah ve polymer de değil. Bildiğimiz gibi en dayanıklı ve uzun ömürlü piller polymer olanlardır. Bu önemli değil de 1900mah telefonu yakmasın dostum....

1900mah yazdığına bakma dostm, orjinalinden performansli olacağını sanmam, 5 dolarlık bir şey,
    polymer mi diye bakmadım ;)

Gscorp arkadşada cvp veriyim evet senin gönderdiğin linkten aldım bugün yarın gelir herhalde

• Arkadaşlar android telefonlar için gta 3 oyunu çıkmış , bizim telefona uyan versiyonunu bulan paylaşsın , ben araştırıyorum daha bulamadım.
  • froyo 2.2.2 yukledim radyo çalışmadı :( donanımsal radyoyu çalıştıran program varmı acba?
  • Orijinalden alıntı: cemilelci

Orijinalden alıntı: svoodoo

arkadaşlaren iyi froyo ne kurmamı tavsiye edersiniz? 2.3.7 li pcfighter kullanıyorum sürümünü tam bilmiyorum pil az gidiyor tam şarj olmuyor tuş kilidini açarken çok kasılıyor sorunsuz hızlı pili çok giden kasmayan birde radyo çalışan hangini tavsiye edersiniz baymaya başladı bu rom.

Ben 2.2.2 aosp pcfighter 2.35kernel i tavsiye ediyorum.Pil durumu gayet iyi,
    hiç overclock ta yapma gerek yok,zaten stabil.Radyo'yu denemedim.ama sana
    hiç sorun çıkarmaz,emin ol.

link verebilirmisin? birkaç tane 2.2.2 gördümde senin dediğini çekeyim yanlışlık olmasın

http://hotfile.com/dl/136075523/aedb550/pcf_aosp_v2.2.7z.html

hep link veriyorum ne çay ne çorba ;)
    ayıp ediyosun topkapıdayım yakınlardaysan buyur gel beraber çay içeriz

orda akraba var,gelirsem haber veririrm ;) eyvallah

bu romun kerneli 2.32 bende wifi hatası verdi ve bilgilendirme çubuğunda wifi bluetooth gibi widgetlerin olmaması da eksilerinden...

bluetooth vs. ikonlar çalışmıyor demişsin, Power widget diye prog. var bu işi yapan
    birçok program var herşeyi devletten beklemeyin?

http://www.filesonic.com/file/4060536124

• quote:

froyo 2.2.2 yukledim radyo çalışmadı :( donanımsal radyoyu çalıştıran program varmı acba?

fikrim yok dostm radyo dinlemeyi, 90lı yıllar ortasında bıraktım ben
  • erkank07 dostum yine iyisin

miroslav_mm

Utopia 1.0 Final

Odasında değişiklikler uçmak gerekir;
    Sistem tepsisindeki oyuncu yönetimi (ARC de açık / kapalı);
    Durum çubuğunda bir öğe üzerinde uzun dokunun Salı veya waffle menüsü açılır;
    Video sürücüsü bazı kaldırdı çekirdek, değişiklikler FPS düşebilir, ama daha önce uçtu bazı oyuncaklar çalışması gerekir (Snotty talebi üzerine) ;
    CPU için iki yeni Hoover: minmax ve etkileşimli;
    Sistem uygulamaları Güncelleme;
    Belki orada başka bir şey ....

Sürüm fastbuta:
    http://depositfiles.com/files/qvltly7kz

Ben dopilivaniya 35go çekirdek sonraki güncelleme düşünün!

site rusça oldugu için google translate ile çevirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: lejyon80

erkank07 dostum yine iyisin

miroslav_mm

Utopia 1.0 Final

Odasında değişiklikler uçmak gerekir;
    Sistem tepsisindeki oyuncu yönetimi (ARC de açık / kapalı);
    Durum çubuğunda bir öğe üzerinde uzun dokunun Salı veya waffle menüsü açılır;
    Video sürücüsü bazı kaldırdı çekirdek, değişiklikler FPS düşebilir, ama daha önce uçtu bazı oyuncaklar çalışması gerekir (Snotty talebi üzerine) ;
    CPU için iki yeni Hoover: minmax ve etkileşimli;
    Sistem uygulamaları Güncelleme;
    Belki orada başka bir şey ....

Sürüm fastbuta:
    http://depositfiles.com/files/qvltly7kz

Ben dopilivaniya 35go çekirdek sonraki güncelleme düşünün!

site rusça oldugu için google translate ile çevirdim

Sağol dostum yine iş çıktı desene ;) evdeyken yüklerim fastboot olduğu için şimdi bunda
    2.35 kernel mi var ? netten bi aratayım

ilgili adresi bulamadım netten,şimdi bu 2.3.7 mi Froyo mu dostm? kerneli nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 16 Aralık 2011; 15:38:26 >

• 29 çekirdek

• quote:

29 çekirdek

kaderimizde hep Froyo var ;) Senin düşüncelerin nedir,şu an kullanıyorsun galiba?
    bu arada süper hızlısın valla :)
  • quote:

froyo 2.2.2 yukledim radyo çalışmadı :( donanımsal radyoyu çalıştıran program varmı acba?

Spirit FM Radio iş görür dost....
  • quote:

quote:

29 çekirdek

kaderimizde hep Froyo var ;) Senin düşüncelerin nedir,şu an kullanıyorsun galiba?
    bu arada süper hızlısın valla :)

şu anda 2.2.2 froyo kullanıyorum denesem ne değişir ki bilemedim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Arkadaşlar android telefonlar için gta 3 oyunu çıkmış , bizim telefona uyan versiyonunu bulan paylaşsın , ben araştırıyorum daha bulamadım.
    buyur dostum GTA3 youtube videosu download linki de aşağıda

http://www.youtube.com/watch?v=bdAJCAAg57s

http://allhave.org/gta/LGGT540.7z

• Yukarıda arkadaşımın verdiği Froyo romu çok iyi arkadaşlar, wifi ikon vs. sorun yok gayet istikrarlı stabil, ilk defa gördüğüm
    galeri ilk girince bütün resimleri şak diye açtı, denemek isteyen deneyebilir,miroslav'a güvenimiz tam
  • quote:

Yukarıda arkadaşımın verdiği Froyo romu çok iyi arkadaşlar, wifi ikon vs. sorun yok gayet istikrarlı stabil, ilk defa gördüğüm
    galeri ilk girince bütün resimleri şak diye açtı, denemek isteyen deneyebilir,miroslav'a güvenimiz tam

dostum radyo çalışıyormu bu romda bakabilirmisin? hayati önemi var benim için uzun süre yol gidiyorum sabah akşam radyosuz çekilmiyor
  • quote:

quote:

Yukarıda arkadaşımın verdiği Froyo romu çok iyi arkadaşlar, wifi ikon vs. sorun yok gayet istikrarlı stabil, ilk defa gördüğüm

dostum radyo çalışıyormu bu romda bakabilirmisin? hayati önemi var benim için uzun süre yol gidiyorum sabah akşam radyosuz çekilmiyor

radyo çalışıyor ama marketten Spirit FM Radio kur o zaman bluetooth açılmadanda radyo çalışır...
  • quote:

quote:

quote:

radyo çalışıyor ama marketten Spirit FM Radio kur o zaman bluetooth açılmadanda radyo çalışır...

çok teşekkür ederim radyo sorununu çözdüm sayende 2.2.2 aosp yi dün kurdum birkaç gün deniyeyim olmazsa miroslavıda bir denerim.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.