Şimdi Ara

LG Gs290 Oyun+Tema+Program

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
5.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.. LG GS290 cep telefonu aldım.. Ve aklımı kurcalayan bir soru var.. Ben bu telefona göre oyun,tema,program vs. bulabilirmiyim??

Ayrıca,LG Firmasının ürettiği diğer telefonların,oyun tema vs. lerini çalıştırabilirmi?

Yardımlarınızı bekliyorum..Şimdiden teşekkür ederim..İyi akşamlar

• Öncelikle hayırlı olsun diyorum.Ben de Lg kp500 , Samsung star arasında kalmıştım.Birden bunu gördüm ve aşık oldum.Şarjı kp500 den daha iyi.5.30 saat konuşa süresi,390 saat bekleme.Müthiş.

Tema meselesi şöyle kardeşim.Benim bildiğim kadarıyla Lg telefonlarına tema üretmiyor.Ama herzaman olduğu gibi çinlilerin önerdiği yöntemlerle,telefonun gizli dosyalarıyla oynayarak bunu yapabilirsin ama hiç tavsiye etmiyorum.Duvar kağıdını değiş değiş kullan bence.

Oyunları jar , jad formatında olarak yükleye bilirsin.Sis ve benzeri formatları açmaz.
    Program da aynı şekilde jar,jad formatlarda destekleniyor.Bulabilirisin netten.

Şimdi sen cevapla bakalım telefon nasıl? ağrıza falan verdimi bu güne kadar.şarjı nasıl gidiyor ve son olarak ekran parlaklığı ve ses kalitesi,seviyyesi nasıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asaf_asaf -- 13 Ekim 2010; 14:03:22 >

• Arkadaşım telefonla gelen demo oyunları nasıl siliebiliriz....Telefon genel olarak iyi,kulaklığı takmadan Radio çalışabiliyor.Ekranı ve fotoğraf çekme özelliği gayet başarılı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.